Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ganjaq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ganjaq

  1. Cześć. Wiem, że pisząc tego nie naprawie ale chciałbym zaczerpnąć rady. Co mogę zrobić aby wstępnie oszacować gdzie diabeł siedzi. Płyn ucieka, dymi na biało, przy rozruchu czasami zatańczy silnik jakby nie palił na wszystkie tłoki. Czy istnieją jakieś sposoby na stwierdzenie, nie mówię w 100 % sposób na zdiagnozowane problemu? Zbiorniczek czysty, węże nie puchną. Czy może palić płyn przez egr czy to już na pewno głowice. Pozdro
  2. Ogólnie to, żeby nie czarować, dostałem błąd, który wskazywał na brak kontaktu na bga. Wygrzałem płytę i wstała ale po wszystkim śmieje się ze mnie, że potrafię ją wygrzać a nie potrafię wsadzić
  3. Jej się nie da założyć inaczej bo na boki luzów nie posiada a przód-tył, to ją miałem już w każdej pozycji co milimetr aż do samego końca (od samego początku była do końca, później już tylko ją cofałem, przed każdą próbą usuwając błąd).
  4. Cześć, mogę się tutaj podpiąć? 0663 - Control Module For Camera C110A 76 [009] - Wrong mounting position I zabijcie mnie jeśli to niewłaściwa pozycja po tym, jak wyjąłem i włożyłem moduł kamery wewnętrznej. Tak rozumiem tłumaczenie tego błędu a próbowałem moduł na każdy sposób włożyć. Podpowiesz coś? Pozdrawiam
  5. Cześć, sprawdzi mi ktoś to autko WAUZZZ4G6EN069162 Pozdro
  6. Cześć wszystkim. Pomożecie dobrać zestaw oleje filtry dla vin WAUZZZ8T6AA065377 Pozdrawiam. @Dev rzuć proszę okiem
  7. Cześć. Mam taki vin, podobno to b5 1.8 quattro wauzzz8dzxa319975 (apka my audi przestała podawać wyposażenie?)
  8. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w 2.0TFSI
    Znowu muszę sobie sam odpowiedzieć. Ali Express albo miejsce gdzie regenerują turbosprężarki. Na Ali to wydatek ok 50 PLN, u gościa od turbin 160 PLN. Używany kolektor to wydatek rzędu 200 PLN. Nadmienić należy, iż równolegle do silnika 2.0 tfsi wkładano turbiny dwóch producentów. KKK oraz IHI, części nie są zamienne
  9. ganjaq opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Nie pytajcie jak i dlaczego. Powiedzcie czy da się gdzieś dostać klapkę WG do tfsi 211 hp? Pytam bo w etce nawet kolektor nie występuje osobno bez turbo a gdzie taka klapka
  10. Cześć. Mam pewien problem. Odgłos który mnie niepokoi przypomina dźwięk sprężarki do malowania (jej tłoków). Dźwięk znika po wbiciu biegu i trzymaniu na hamulcu (stronic) Drugi dźwięk przy dodawaniu gazu i spadkowi obrotów, metaliczny dochodzi z okolic turbo. Bardziej martwi mnie ten pierwszy bo ten drugi przypomina luźna klapkę wg
  11. Czy problem zaczął ujawniać się po wymianie rozrządu?
  12. Cześć, czy to prawda że niektóre elementy pasa przedniego z a6 c6 3.0 tdi pasują do a5 3.0 tdi 08r. Jeśli tak to jakie. Pytam bo ktoś mi ostatnio gadał że chłodnice itd. pasują. Dzięki i pozdrawiam
  13. ganjaq odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6/B7
    Powiedzcie jak wygląda dolot w takim setupie i jak wpinacie n75
  14. Ta procedura którą wykonałeś służy w moim odczuciu do zerowania klap. Gdyby w którejś z rubryk nie pojawiło się 0 znaczyło by to że któraś z klap nie chce się ustawić w pozycji wyjściowej. Kiedy widzimy wszędzie 0 możemy przyjąć że pracują dobrze. Czy coś się dzieje?
  15. Poczytaj tu jeśli chodzi o pierwszy błąd, drugi zaś może poczekaj aż zniknie Ci ten pierwszy (uporasz się z błędem pedału gazu) http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=100616
  16. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    Ogarnąłem, tu był bobel: W aucie była robiona przekłada z angola, ktoś postanowił włożyć wiązke z diesla Europy (nie pytajcie) i się pomieszał. Zasilanie z przekaźnia szło prosto na pompe paliwa a jak się okazało musi iść na J538 i z niego dalej. Nie mówiłem wam o tej przekładce żeby nie zaburzyło to Waszego myślenia. Dzięki wszystkim którzy pomagali w tym poście
  17. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    Zdjęcia robione na zapłonie
  18. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    Zaraz wstawię kilka zdjęć i filmik, przekaźnik zwiera po przekręceniu zapłonu i rozwiewa ok 15 sekund po włączeniu zapłonu
  19. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    I jeszcze taki błąd nie wiem czy ma bezpośredni wpływ
  20. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    Jak podam mase na T94/69 prosto z aku to słychać jak cewka pracuje
  21. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    Zamieniałem te przekaźniki miejscami i bez zmian. Może być tak że gdzieś za przekaźnikiem idzie plus na kabel na pompe (zwarcie)
  22. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
  23. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    Zaraz prześle film
  24. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    Tu na wyłączonym zapłonie prądu nie było ale po włożeniu przekaźnika na wyłączonym zapłonie pojawia się prąd tu
  25. ganjaq odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    Czy nie powinno być tak że to przekaźnik podaje prąd na 3T?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.