Treść opublikowana przez ganjaq
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A6 C7 3.0 biTDI
Cześć. Wiem, że pisząc tego nie naprawie ale chciałbym zaczerpnąć rady. Co mogę zrobić aby wstępnie oszacować gdzie diabeł siedzi. Płyn ucieka, dymi na biało, przy rozruchu czasami zatańczy silnik jakby nie palił na wszystkie tłoki. Czy istnieją jakieś sposoby na stwierdzenie, nie mówię w 100 % sposób na zdiagnozowane problemu? Zbiorniczek czysty, węże nie puchną. Czy może palić płyn przez egr czy to już na pewno głowice. Pozdro
-
Problem z kamerą line assist po jej wymianie w Audi A6 C7
Ogólnie to, żeby nie czarować, dostałem błąd, który wskazywał na brak kontaktu na bga. Wygrzałem płytę i wstała ale po wszystkim śmieje się ze mnie, że potrafię ją wygrzać a nie potrafię wsadzić
-
Problem z kamerą line assist po jej wymianie w Audi A6 C7
Jej się nie da założyć inaczej bo na boki luzów nie posiada a przód-tył, to ją miałem już w każdej pozycji co milimetr aż do samego końca (od samego początku była do końca, później już tylko ją cofałem, przed każdą próbą usuwając błąd).
-
Problem z kamerą line assist po jej wymianie w Audi A6 C7
Cześć, mogę się tutaj podpiąć? 0663 - Control Module For Camera C110A 76 [009] - Wrong mounting position I zabijcie mnie jeśli to niewłaściwa pozycja po tym, jak wyjąłem i włożyłem moduł kamery wewnętrznej. Tak rozumiem tłumaczenie tego błędu a próbowałem moduł na każdy sposób włożyć. Podpowiesz coś? Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć, sprawdzi mi ktoś to autko WAUZZZ4G6EN069162 Pozdro
-
Jaki olej i ile na wymianę do skrzyni biegów S-tronic w Audi?
Cześć wszystkim. Pomożecie dobrać zestaw oleje filtry dla vin WAUZZZ8T6AA065377 Pozdrawiam. @Dev rzuć proszę okiem
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć. Mam taki vin, podobno to b5 1.8 quattro wauzzz8dzxa319975 (apka my audi przestała podawać wyposażenie?)
-
Urwana klapka WG
Znowu muszę sobie sam odpowiedzieć. Ali Express albo miejsce gdzie regenerują turbosprężarki. Na Ali to wydatek ok 50 PLN, u gościa od turbin 160 PLN. Używany kolektor to wydatek rzędu 200 PLN. Nadmienić należy, iż równolegle do silnika 2.0 tfsi wkładano turbiny dwóch producentów. KKK oraz IHI, części nie są zamienne
-
Urwana klapka WG
Nie pytajcie jak i dlaczego. Powiedzcie czy da się gdzieś dostać klapkę WG do tfsi 211 hp? Pytam bo w etce nawet kolektor nie występuje osobno bez turbo a gdzie taka klapka
-
Dziwny odgłos dobiegający z tyłu silnika
Cześć. Mam pewien problem. Odgłos który mnie niepokoi przypomina dźwięk sprężarki do malowania (jej tłoków). Dźwięk znika po wbiciu biegu i trzymaniu na hamulcu (stronic) Drugi dźwięk przy dodawaniu gazu i spadkowi obrotów, metaliczny dochodzi z okolic turbo. Bardziej martwi mnie ten pierwszy bo ten drugi przypomina luźna klapkę wg
-
prośba o diagnozę usterki
Czy problem zaczął ujawniać się po wymianie rozrządu?
-
Pytanie o przedni pas a5 3.0 tdi
Cześć, czy to prawda że niektóre elementy pasa przedniego z a6 c6 3.0 tdi pasują do a5 3.0 tdi 08r. Jeśli tak to jakie. Pytam bo ktoś mi ostatnio gadał że chłodnice itd. pasują. Dzięki i pozdrawiam
-
K04-064tfsi w 1.8t
Powiedzcie jak wygląda dolot w takim setupie i jak wpinacie n75
-
Analiza Climatronic Nastawy podstawowe
Ta procedura którą wykonałeś służy w moim odczuciu do zerowania klap. Gdyby w którejś z rubryk nie pojawiło się 0 znaczyło by to że któraś z klap nie chce się ustawić w pozycji wyjściowej. Kiedy widzimy wszędzie 0 możemy przyjąć że pracują dobrze. Czy coś się dzieje?
-
Kontrolka EPC ESP i Check Engine
Poczytaj tu jeśli chodzi o pierwszy błąd, drugi zaś może poczekaj aż zniknie Ci ten pierwszy (uporasz się z błędem pedału gazu) http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=100616
-
Prąd dla pompy paliwa
Ogarnąłem, tu był bobel: W aucie była robiona przekłada z angola, ktoś postanowił włożyć wiązke z diesla Europy (nie pytajcie) i się pomieszał. Zasilanie z przekaźnia szło prosto na pompe paliwa a jak się okazało musi iść na J538 i z niego dalej. Nie mówiłem wam o tej przekładce żeby nie zaburzyło to Waszego myślenia. Dzięki wszystkim którzy pomagali w tym poście
-
Prąd dla pompy paliwa
-
Prąd dla pompy paliwa
Zaraz wstawię kilka zdjęć i filmik, przekaźnik zwiera po przekręceniu zapłonu i rozwiewa ok 15 sekund po włączeniu zapłonu
-
Prąd dla pompy paliwa
-
Prąd dla pompy paliwa
Jak podam mase na T94/69 prosto z aku to słychać jak cewka pracuje
-
Prąd dla pompy paliwa
Zamieniałem te przekaźniki miejscami i bez zmian. Może być tak że gdzieś za przekaźnikiem idzie plus na kabel na pompe (zwarcie)
-
Prąd dla pompy paliwa
- Prąd dla pompy paliwa
Zaraz prześle film- Prąd dla pompy paliwa
Tu na wyłączonym zapłonie prądu nie było ale po włożeniu przekaźnika na wyłączonym zapłonie pojawia się prąd tu- Prąd dla pompy paliwa
Czy nie powinno być tak że to przekaźnik podaje prąd na 3T? - Prąd dla pompy paliwa