Treść opublikowana przez vito A4
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
5 mi się najbardziej podoba
-
Zamiana z 16" na 17-18"?
Wlepka jest w książce serwisowej jeśli posiadasz.. Również powinna być we wnęce na koło zapasowe, ostatecznie szukaj pod siedziskiem tylnej kanapy ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- jak już znajdziesz wlepkę to oznaczenie zawieszenia masz tu gdzie na czerwono zaznaczone na zdjęciu Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/storyline/verzaw.JPG
-
pomoc przy wyborze felg
Trójka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj rano ok. 8 w Dąbrowie Górniczej w korku przy "mikrohucie" granatowy avant b6 na klubowych ramkach. A w Katowicach przed południem koło kopali Wujek ładny, ciemny avant b7 na klubowych ramkach - SK 1...N
-
Listwa pod zderzak przedni a4 b7 gdzie moge dostac takie cuś? foto
W dziale sprzedam części możesz coś znaleźć. Tak na szybko http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/dokladka-leona-cupra-nowka-sztuka-320623/ -napisz do kolegi Marcina popytaj co i jak czy o to chodzi i pasuje.
-
Opony 235x45x17 vs 225x45x17
Oj tak opony 215/50/17 drogo wychodzą w porównaniu do np. 235/45 bo to popularniejszy/standardowy wymiar. Też mam ten dylemat na jakie przejść z 235/45 i również jestem za 215/50 jak poprzednicy
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Dokładnie tak Jak chcesz te felgi w swojej B7 to zakładaj z pierścieniami i się nimi ciesz
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Tak, możesz dobrać odpowiedni pierścień centrujący zmieniający na 57,1 mm aby Ci pasowały te fele
-
Który wzór felg??? DYLEMAT!!!
Tobie się mają podobać ale jak dla mnie to drugie lepsze
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
ET i szerokość felgi ok ale to felga z B8 więc otwór centrujący do B7 nie pasuje W B8 masz 66,5mm (albo 66,6mm - nie jestem pewien) a do Twojej B7 potrzeba 57,1mm
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Być może bez dystansu się nie obejdzie.. U mnie przy takiej feldze z oponą 235/45 i ET 45 jest na styk z wahaczem przy ori zawieszeniu. Być może wejdzie ale będzie naprawę na styk lub będzie tarło o elementy zawieszenia. Niech ktoś potwierdzi kto miał styczność z takim ET czy nie będzie haczyć bo ręki za to nie dam
-
zmieniacie juz opony na letnie
Właśnie wróciłem po zmianie na letnie
-
17''
Regulamin znany? Do działu "sprzedam" ich nie wstawiasz
-
Spotkania na drodze
Dziś rano w Katowicach przy ul. Gallusa - na klubowych ramkach
-
Czy te felgi będą pasować do B6?
Te dwie pierwsze będą pasować. Mam takie na b7, dobrze wyglądają i wytrzymałe. Mają ET 45 więc trochę będą schowane w nadkole niestety ale zawsze można dołożyć dystans i wypchnąć na zewnątrz. Co do drugich to nie wiem czy nie inny otwór centrujący będzie ale niech się ktoś wypowie co ma pewność.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Jakie opony do tych felg?
Tak. 235/45 na fele z pierwszej fotki jak najbardziej pasuje Sam mam taki komplet z zeszłego lata z takimi gumami.- nie tylko BMW jeżdżą piraci.
Tak wiem, widziałem po wklejeniu tego tu, że Ty też to dałeś tam ale już nie mieszałem żeby sprostować, kasować- nie tylko BMW jeżdżą piraci.
"Idioci na zakopiance" - zatrzymano 22-latka, który jechał pod prąd i nagrał film [WIDEO] - Gazetakrakowska.pl- Alufelgi 17" ori audi jak z wytrzymaloscia
Przesiadłem sie z 16" na 17" ori felge i wytrzymałość jest napewno wyższa niż jakiś chińczyk, komfort jest dobry jak dla mnie Kusiły i kuszą mnie 18" ale jednak drogi w mojej okolicy nie są najlepsze i wybór padł na 17 co myśle jest dobrym rozwiązaniem. Wiadomo na dziurach i nierównościach na każdej feldze będzie czuć drogę. Po przekładce na 17" wygląd dużo lepszy aż mi sie bardziej auto spodobało Teraz na zime mam 16" cali i sie nie moge doczekać żeby założyć znów 17" bo dużo dają na wyglądzie.- zmiana zderzaka na B8
Widziałem w PL gdzieś taką przeróbke.. może dla chłopaków pod dyskoteką będzie szał ale naprawdę nie wygląda to rewelacyjnie przód napompwany a d*pa zwykła B7.. odradzam bo lepiej wyglada orginał czy pakiety s-line- 1.9 Czy to dobry silnik ?
Np tak: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-aluminium-310607/- Ktory felunek robi robote?
Mi pierwsze najbardziej podchodzą ale to Twój wybór i Tobie się musi podobać A osobiście jeżdżę na 17" takich jak podał "habcio19" i robią robote jak dla mnie- Odpalanie w zime, zimny silnik..
Frodus - tak jak piszesz u mnie to samo teraz zimą przy mrozach. Zwykle to te 7km i było 90* na blacie a teraz dużo więcej trzeba przejechać żeby osiągnął 90*C ale to normalny objaw. Jeszcze jak włączysz nawiewy na wysoką temperaturę to dłużej się będzie nagrzewał.- Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Jaka jest różnica pomiędzy Fis 1 i fis 2? ( 1 ) - "pamięć pojedyncza" zbiera informację dot. jazdy od włączenia do wyłaczenia zapłonu. Jeżeli w ciągu 2 godz. po wyłączeniu zapłonu jazda będzie kontynuowana do obliczeń aktualnych informacji dodawane są nowe wartości. Po przerwaniu jazdy na więcej niż 2 godz. pamięc zostaje automatycznie skasowana. ( 2 ) - "pamięc sumaryczna" - w przeciwieństwie do pojedynczej nie jest kasowana automatycznie. W ten sposób mozna samodzielnie określić przedział czasu do obliczania informacji tekstowych, lub parametrów jazdy. - Jakie opony do tych felg?