Treść opublikowana przez xandmar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też postaram sie być a co do 31 maja to może się uda jestem dobrej myśli :>
-
[B5 ABC] Nie działa podświetlenie przycisków klimatronika
pewnie masz zjechaną taśmę
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
i na taką odpowiedź czekałem :th:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to nieźle
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
jeżdżę cały czas na 98 spalanie mi nie wzrosło a nawet spadło widzę że nie ma jednoznacznej odpowiedzi
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
to do AEB 150 ps jakie paliwo 95 cz 98??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmm 30 jak dla mnie odpada nie uda mi się wyrwać a co do 25 to jutro lub w piątek dam znać ale myslę że raczej tak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze no fajnie to wyszło :oklaski: powoli powoli zacznie się dziać na szerszą skalę- przynajmniej mam taką nadzieję pozdro i czekamy na nowe propozycje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spocik, spocik i po spociku było nas trzech :gwizdanie: jak w słowach piosenki........ ale było w porządku mam nadzieję że nastepnym razem frekwencja będzie lepsza.iogor0111 ma wrzucić zdjęcia :> pozdro i pomyślmy o następnym razie a
-
Spotkania na drodze
wczoraj dzisiaj trasa bielsko katowice mijałem kilka a4 mrugnąłem awaryjnymi ale zero odzewu ktoś stąd
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok jakoś się znajdziemy [br]Dopisany: 18 Maj 2008, 14:52 _________________________________________________bo tesco jest zaraz obok castoramy czy tak?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przy stacji? tzn. stacja jest z tego co kojarze przy wjeździe na parking przy tesco?
-
[B5 AFY] Dziwne zachownie A4 1.8V5 - wymiana przepustnicy i cała historia HELP
nie wydaje mi się żeby przepustnica się sama zaadoptowała poszukaj na forum o adaptacji przepustnicy była o tym juz mowa nie pamietam ale ktoś podawał cały schemat jak zaadoptować :th: jak znajdę link to Ci podam[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 22:31 _________________________________________________/www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_po_wymianie_przepustnicy_samochod_szarpie-t31114.0.html spróbuj tego
-
[B5 AEB] funkcjonowanie kontrooli rezerwy a stan paliwa
stomi a może coś z immo...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok to ile osób się zdeklarowało? zresztą zobaczymy jutro co z tego wyjdzie niedziela g. 16 parking przy tesco. chyba że sie coś zmieniło
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mi też pasuje tylko weekend popołudniu oprócz sarniego gdzie można zorganizować?
-
[B5 1Z] klimatyzacja-panel sterujący
mi też tak pyłgał równomiernie i wystarczyło go docisnąć i od tej pory spokój z pyłganiem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to co zdecydujmy niedziela g 16 sarni stok czy gdzieś indziej mój pierwszy raz
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
jak na tą cenę 43 tys. :th:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to może przyszły weekend sobota lub niedziela popołudniu tak ok 16
-
[B5 AEB] Czy wymieniac rowież napinacz przy zmianie rozrzadu?
ok. dzięki za odpowiedź
-
Panowie/ Panie pomocy!!! Ukradli Audi a4 avant 1.9 TDI [licho nie śpi]
policja była miejscowa, czyli z komendy powiatowej w Oświęcimiu
-
[B5 AEB] Czy wymieniac rowież napinacz przy zmianie rozrzadu?
a czy przy wymianie pozostałych pasków wymieniać tez napinacze [br]Dopisany: 07 Maj 2008, 22:14 _________________________________________________aha a to ja w swojej mam pasek i łańcuszek czy tylko pasek?
-
[ALL B5] Trzeszczenie w przednim lewym kole
mi za lemfordera zaśpiewali 1800
-
[ALL B5] Trzeszczenie w przednim lewym kole
za 1700 kupisz juz dobry zestaw :th: