Treść opublikowana przez radko123
-
Pisk z tylu silnika
możliwe a pisk się zmienia jak wciskasz sprzęgło?
-
Pisk z tylu silnika
ja mam na rozgrzanym na maxa temperatura oleju 90stopni ciśnienie 1.3bara, producent niestety nie podaje jakie ma być na wolnych obrotach.
-
Pisk z tylu silnika
Gdyby nie to że słychać to faktycznie z tyłu silnika to bym sprawdził czy to nie pompa wody, na początek dla wszystkiego sprawdź jakie jest ciśnienie oleju na wolnych obrotach .
-
Pisk z tylu silnika
Napinacz odpada, dźwięk by się zmieniał z obrotami. Możesz to piszczenie uchwycić na nagraniu?
-
pokrywa zaworow
tak zrobiłem a mimo to po kilku miesiącach ciekło, dopiero jak dałem po całości jest spokój.
-
padł akumulator i nie działa licznik POMOCY
no to na początek vag, możesz się połączyć z licznikiem?
-
padł akumulator i nie działa licznik POMOCY
Odłącz akumulator poczekaj 5 min i ponownie podłącz.
-
pokrywa zaworow
Co do nowej szpilki to nie mam doświadczenia natomiast temat uszczelki przerabiałem. Wymieniłem na oryginał dokręciłem prawidłowym momentem i w odpowiedniej kolejności i dalej ciekło. Dotarłem nawet do informacji że powodem tego może być "zwichrowana" pokrywa zaworów. W końcu pomiędzy uszczelkę z obu stron dałem dobrą masę uszczelniającą i jest sucho.
-
wpada w tryb awaryjny
bez znaczenia może być tylko na zapłonie, dane w tych blokach są zbierane od ostatniego kasowania błędów.
-
wpada w tryb awaryjny
jak wejdzie w tryb awaryjny to podepnij vaga i podaj wortości z bloku 32, tylko spisz je przed skasowaniem błędu.
-
Problem z szarpaniem silnika. Analiza błędów
Porównaj wygląd loga Audi a zobaczysz różnicę. To po prostu chińska podróbka jakich pełno na aukcjach.
-
Problem z szarpaniem silnika. Analiza błędów
Podróbka niestety !!!
-
Problem z szarpaniem silnika. Analiza błędów
Mam prośbę możesz podesłać jakiś link gdzie udało Ci się kupić w tej cenie oryginał? z góry dziękuje
-
Problem z szarpaniem silnika. Analiza błędów
za 760zł to raczej nie oryginał i nie wyrzucaj rachunków za napinacz bo niestety mogą się przydać.....
-
Problem z szarpaniem silnika. Analiza błędów
W pierwszej kolejności do sprawdzenia czujnik Engine Speed Sensor G28 - powinien być przy kole zamachowym, następnie sprawdzić prawidłowe ustawienie rozrządu.
-
Dokładka kolejnego bezpiecznika
Niestety ASO nie miało a żaden sprzedawca nie dawał gwarancji ze będzie pasowało a przesyłka droższa od elementu. Tu mam pewność, wiem wiem rzeźba trochę :-)
-
Problem z szarpaniem silnika. Analiza błędów
Na początek skasuj błędy i po ok 100km sprawdź które wróciły. Przed skasowaniem błędów spisz jakie wartości mają korekty długoterminowe kanał 32. Potem będziemy myśleć co dalej.
-
Dokładka kolejnego bezpiecznika
kupiłem dziś używaną skrzynkę bezpiecznikową z kompletem bezpieczników 14zł + przesyłka, mam nadzieję że nie będzie problemu z "wydłubaniem" konektorów.
-
Dokładka kolejnego bezpiecznika
Dzwoniłem do aso i niestety ten element nie występuje w sprzedaży można kupić sama skrzynkę lub cały zestaw mostków bezpiecznikowych w cenie 800zł. Chyba będę musiał kupić używaną skrzynkę z kawałkiem wiązki i wyjąć dwa piny.
-
Dokładka kolejnego bezpiecznika
Witam, Czy da się kupić konektory które mógłbym włożyć w puste miejsca w skrzynce bezpieczników i dołożyć dodatkowy bezpiecznik? pozdrawiam
-
małe cisnienie na jednym cylindrze2.6v6
Jeśli nie spala nadmiernych ilości oleju i nie dymi to tylko głowica do roboty.
-
1.8T - nieśmiertelne wypadanie zapłonu
grupa 1 blok nr 2
-
1.8T - nieśmiertelne wypadanie zapłonu
sprawdzić zaworek jednokierunkowy w układzie odmy, sprawdzić poprawność wskazań czujnika temperatury silnika (na vagu po nocy ma wskazywać temperaturę otoczenia).
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Z tym oddawaniem cwaniakowi żeby naprawił to bym był ostrożny, raz zakombinował to teraz zrobi naprawę najtaniej i za rok będziesz miał powtórkę z "rozrywki" Dowiedz się ile taka naprawa kosztuje w dobrym sprawdzonym warsztacie i takiej kwoty żądaj.
-
Ubytek płynu, jak zajrzeć do serwa?
Witam, Gdzieś mi delikatnie znika płyn hamulcowy. Sprawdziłem: przy kołach, wysprzegliku w skrzyni, pompie sprzęgła i wszędzie sucho. Przyszło mi do głowy że może pompa hamulcowa przepuszcza i płyn się leje do serwa. Czy ktoś wie co rozkręcić aby to sprawdzić, dużo z tym roboty? pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc