Treść opublikowana przez radko123
-
Twardy pedał hamulca przy hamowaniu silnikiem
w opisie profilu jest wszystko ale podaję jeszcze raz... a4 b6 2002 1.8t BFB
-
Twardy pedał hamulca przy hamowaniu silnikiem
Witam, Jadąc puszczam pedał gazu i przez moment mam twardy pedał hamulca (jakby go coś blokowało), miał ktoś może podobny objaw? pozdrawiam
-
Poszukuję dobrego mechanika od zawieszeń w Białymstoku.
Witam, Mam do wymiany przód i szukam dobrego i rzetelnego mechanika, doradźcie coś proszę. pozdrawiam Radek
-
Śmierdzi gazem w kabinie samochodu
U mnie było podobnie, pojechałem do serwisu, diagnoza pęknięta opaska na wtryskiwaczu. Po wymianie problem ustąpił.
-
Ocena świec 50 tyś na LPG
A może wtryskiwacze nie równo dawkują, jest jakaś procedura żeby sprawdzić wtyryski gazowe? Sterownik stag qbox plus
-
Ocena świec 50 tyś na LPG
Nie przekraczają +5 na gazie na Pb 0
-
Ocena świec 50 tyś na LPG
czy tak powinny wyglądać świece po 50tyś przebiegu?
-
Napinacz i łańcuszek rozrządu.
chińczyk jakościowo coś jak z linku poniżej https://pl.aliexpress.com/item/ZESTAW-a-cucha-rozrz-du-Napinacza-Dla-AUDI-A3-A4-A6-TT-VW-Jetta-Golf-Passat/32852690846.html?spm=a2g17.search0104.3.22.d7c835ffESlrCf&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_3_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10820_10821_10301_10843_10059_100031_524_10103_10624_10623_10622_10621_10620%2Csearchweb201603_35%2CppcSwitch_5&algo_expid=1e86ab50-47b9-4a8b-9bcf-143f1ed008b4-3&algo_pvid=1e86ab50-47b9-4a8b-9bcf-143f1ed008b4&transAbTest=ae803_2&priceBeautifyAB=0 Kiedyś przerabiałem temat, znalazłem dobrą używkę i już 80tyś smiga. U mnie było 2 sek terkotu po nocy i klekotał jak był mocno rozgrzany silnik. Łańcuch wymieniłem na FEBI - stary był ewidentnie rozciągnięty. Jakbym drugi raz to robił to najpierw wymieniłbym sam łańcuch bo może tylko on być przyczyną no chyba że widać że ślizgi zjechane.
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
Też tak mam ten odgłos to praca wtrysków benzynowych.
-
Pompa paliwa 1.8T jaka?
Przerabiałem temat i żadnych zamienników jeśli nie można pozwolić sobie na nową to używana - ja tak zrobiłem a wcześniej 3 różne zamienniki i zawsze coś było nie tak
-
Lpg
14 miasto 10 trasa u mnie lampki powtarzalnie znikają - pierwsza po 50-60km druga 90-100km trzecia 160-170km, czwarta 200-240km po auto kalibracji wskaźnika a podobno można się pobawić programowo aby bardziej proporcjonalnie. I tak od dwóch lat.
-
Pompa paliwa dzwiek
Jeśli ten odgłos to połączenie jęczenia z piszczeniem to miałem coś takiego. Trzy lata temu sporadycznie przy porannym odpaleniu, po wymianie filtra paliwa w aso działo się to przy każdym odpaleniu po nocy aso stwierdziło że to odgłos "nabijania ciśnienia". Pół roku temu zaczęło pojękiwać w czasie jazdy i trzeba było dłużej kręcić aby odpalić. Wymieniłem pompę na używkę i jest cisza, tylko nie baw się w zamienniki przerabiałem to.
-
Kontrolka ciśnienia oleju
Czyli jakie masz ciśnienie, na wolnych i przy 2tyś ?
-
Wymiana czujnika g62 - pytanie techniczne
Ja przy wymianie wypompowałem cały płyn ze zbiorniczka i wyciekła niewielka ilość.
-
Wypadania zaplonu na PB gdzie szukac przyczyn?
020 to spalanie stukowe i cofanie zapłonów, wypadanie coś około 015 kanału
-
1.8T BFB Bierze olej
Coś sporo, u mnie zawsze zostaje 1 litr w bańce 5 litrowej . Może ta plastikowa rurka bagnetu była wymieniana i jest dłuższa lub nie zamontowana prawidłowo.
-
Pompa paliwa
Moja jakoś nie padła a zapewne trochę leżała, nowa owszem ale tylko oryginał. Sporo użytkowników ma problemy z zamiennikami.
-
[BFB] Anomalia nie do wyjaśnienia?
To normalne i prawidłowe zjawisko, od ok 80 do 100-paru stopni na zegarach będzie pokazywało 90 chyba dla spokoju kierowcy tak zrobili . normalna temperatura pracy 1.8T to 99 stopni i wentylator się nie włącza.
-
Pompa paliwa
Wymieniałem ostatnio i po przeczytaniu wielu postów na temat zamienników kupiłem używaną i wymieniłem sam wkład o tygodnia kompletna cisza przy odpalaniu rano (stara poranne piski miała od 4 lat a ostatnio to już wyła non stop) i auto po nocy odpala od "strzała". Zapłaciłem 95zł z przesyłką, moja wersja była od ALT-a z 2004 roku ale to identyczne pompy. Jeśli ktoś by się decydował to przed montażem można sprawdzić czy w pompie trzyma zawór zwrotny bo jeśli nie to rano będzie trzeba pokręcić. Duża strzykawka wężyk i próbowałem wstrzyknąć paliwo do pompy. Można też na sekundę podpiąć zasilanie i zobaczyć czy pompa zakręci ( uwaga dłuższe podłączenie na sucho może spowodować przytarcie pompy gdyż smarowana i chłodzona jest paliwem.
-
1.8T BFB Bierze olej
aaa odmę wymieniałem bo miała dziurawą membranę ale różnic w spalaniu nie zauważyłem.
-
1.8T BFB Bierze olej
ważne jest jeszcze w jakich warunkach pobiera najwięcej oleju, podczas jazdy po mieście czy może w trasie a może nie ma znaczenia. u mnie pobiera już ok 0,4 na 1000 ale tylko w mieście a w trasie jak przejeżdżam 1000 to nie zauważam zużycia. Wnioski wyciągam takie że turbo leje po stronie gorącej bo po zimnej śladowe ilości oleju lub/i uszczelniacze zaworowe.
-
Jaka pompa paliwa zamiast 993762080
myślicie że ten wkład to oryginał? http://allegro.pl/pompa-paliwa-audi-vw-skoda-seat-vdo-siemens-i6790532653.html
-
Błąd P0113
moim zdaniem tylko oryginał w ASO
-
Błąd P0113
Moim zdaniem nie Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka
-
Błąd P0113
wszystkie czujniki temperatury kupować tylko oryginał takie moje zdanie