Treść opublikowana przez slawek66
-
mocowanie anteny od cb radio
Dzięki zrobię fotki. Uchwyt mam do mocowania w rynience.
-
Strefa Śmiechu
-Kto to jest Gginekolog? -Jest to człowiek, który szuka problemów tam, gdzie inni szczęścia Francuski poradnik dla kobiet: 1)Jeśli robisz to dla zabawy - wypluwaj. 2)Jeśli z miłości - połykaj. 3)Jeśli chcesz się popisać - przed połknięciem pogulgotaj. Tak właśnie degustuje się wino!
-
mocowanie anteny od cb radio
Posiadam poczciwego Presidenta Herberta i antenkę też Presidenta (dokładnej nazwy nie pamiętam). Kiedyś wszystko ładnie było dostrojone i dobrze chodziło ale w innym autku. Myślę teraz o prowizorce na wyjazd do Wisły. Podpowiedzcie proszę, czy jak jakoś umieszczę antenkę w poziomie pod pokrywą silnika (łatwo tam o masę), to będzie to chodziło na tyle abym mógł po drodze porozmawiać ? Jeszcze jedno pytanko: czy nie zamiesza mi sygnał z antenki w elektronice auteczka ?
-
Strefa Śmiechu
Dlaczego kobieta ma w domu tak dużo do roboty? - Śpi w nocy to i się jej i uzbiera... Alkohol nie rozwiąże twoich problemów... A z drugiej strony, mleko w sumie też nie.. Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć. Biblia uczy nas kochać. Kamasutra uczy jak. Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne... Boksera obrazić może każdy, ale nie każdy zdąży przeprosić. Nie jestem leniwy. Mam zawyżone wymagania motywacyjne. Terroryści, którzy zajęli fabrykę wódek i likierów piąty dzień nie mogą sformułować żądań. - Czemu w Titanicu obsadzili w głównej roli Di Caprio? - Bo Bruce Willis wszystkich by uratował.
-
drzwi zamykaja sie i otwieraja same ...
Ja też mam aktywowaną taką funkcję zamykania. Jest to fajna sprawa, bo często żona sama powozi kładąc torebkę na przednim siedzeniu. Jak ja wsiadam i nie chcę aby drzwi się zablokowały, to uruchamiam silnik z uchylonymi drzwiami. Po uruchomieniu zamykam furtkę i już się nie zablokują same.
-
Wspólny wyjazd z Warszawy na Zlot do WISŁY !!!
To ja też do Was dołącze w Piotrkowie Tryb. Wit.s - dzięki za pw.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A z Łodzi lub okolic ktoś się wybiera w piątek ?
-
Strefa Śmiechu
Facet dał ogłoszenie do gazety "Szukam żony". Jeszcze tego samego dnia otrzymał mnóstwo odpowiedzi. Zdecydowana większosć zaczynała się słowami "Wez pan moja". - Czy oskarżony moze wytłumaczyć dlaczego zabił żonę a nie jej kochanka? - Wysoki sadzie, doszedłem do wniosku, że lepiej zabić jedna kobietę, niż co tydzień kolejnego mężczyznę. - Ożeniłes się i sam sobie guziki do płaszcza przyszywasz? - A skad! To nie mój, to żony... Spotyka się dwóch mężów: - Słyszłem, że twoja żona rozbiła twoje nowe Porsche. Stało jej się cos? - Jeszcze nie, zamknęła się w łazience... Spotyka się dwóch kumpli z wojska (dawno się nie widzieli). - A co tam u ciebie? - Ożeniłem się. - I co, dobrze ci, nie narzekasz? - Nie narzekam... - A to limo pod okiem to skad? - A to jak narzekałem...
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja odcinam jak w wojsku po jednym cm i zostało jeszcze 44 dni
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
My nie damy rady przybyć wcześniej niż w piątek : . Mimo wszystko bardzo się , że będziemy do niedzieli i kaskę już ślemy.
-
[B5] Rozrusznik
Tak właśnie myślałem. Dzięki.
-
[B5] Rozrusznik
Od jakiegoś czasu po uruchomieniu silnika pojawia mi się głośne skrzypienie w rozruszniku i trwa około 1s. Przerabiał to ktoś ? temat proszę nazywać zgodnie z regulaminem pre_pl
-
[B5 1.9TDI] Padła skrzynia?
Ja bym sprawdził sprzęgło tak jak kolega wspomniał. Skoro wkładasz biegi na zgaszonym silniku to znaczy, że nic w skrzyni nie blokuje.
-
[a4 1.9tdi 110KM `96 AFN] Znów coś urwałem!
Przy zdejmowaniu starego filta trzeba zwrócić uwagę aby przewody paliwowe skierowane były do góry co zapobiegnie wyciekowi z nich paliwa. Zalej do pełna filtr nowym ON, poluzuj odpowietrzenie i zakręć dekielek. Po skręceniu dokręć odpowietrzenie, zamontuj filtr i odpała. Jeśli nie wyciekło ci paliwo z przewodów to silnik powinien odpalić i pracować bez problemu.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
To ja też z żonką przybędę i poznamy osobiście to zacne grono. Zaliczka wysłana - prosimy zapisać dwie osoby.
-
Jestem Tatuśkiem
Gratulacje ! Szkoda, że cesarka i nie mogłeś być przy porodzie. Wrażenia których nie da się opisać. Ale wszystko jeszcze przed Tobą. Powodzenia !
-
niestabilny samochód w pionie i poziomie
Proponuję sprawdzić czy autko nie zostawia czterech śladów skoro tak pływa. Znam przypadek, że znajomy kupił Renię nie bitą na 100% a dziwnym trafem zostawiała cztery ślady a nowe gumy (bo takie były założone) znikały w mgnieniu oka.
-
nie pali się kontrolka od rezerwy paliwa
Zawsze istnieje możliwość, że żarówka się i warto to sprawdzić. [ Dodano: 09-01-2007, 13:41 ] przepali - oczywiście
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
A co myślicie o sposobie wymiany oleju ? Wyciągać przez miarkę czy zlewać przez korek ? Zasięgałem języka wśród warsztatów zajmujących się takimi sprawami i zdania są podzielone 50/50.
-
[2.5 TDi AKN] Wlałem Pb98 do DIESLA !!!
A może dolej 0,5 l Mixolu do pełnego zbiornika dla poprawienia smarowania i to co Pb wysuszy ON to Mixol wyrówna i będzie ok.
-
A4 Assistance
Bardzo fajna sprawa i cały jestem za :one: Zgłoszenie wysłałem.
-
[2.5 TDi AKN] Wlałem Pb98 do DIESLA !!!
Moja żona kiedyś też tak zrobiła i nic się nie stało tylko, że w starym Mercedesie 123. Przyznała się dopiero przy następnym tankowaniu. Jak zachowa się Twój silnik nie mam pojęcia. Może zciągnij ile możesz i dolej jeszcze z 10 - 15 l ON.
-
Strefa Śmiechu
Szefowie największych banków zorganizowali mistrzostwa świata we włamywaniu sie do sejfu. Zasada była taka: Reprezentacja kraju ma minutę na włamanie sie do sejfu przy zgaszonym świetle. Po minucie zapala sie światło, co jest równoznaczne z przegraną. Pierwsi wystartowali Niemcy... mija minuta - nie udało sie. Następnie startują Hiszpanie... ta sama sytuacja. Potem kolejni Holendrzy, Szwedzi, Portugalczycy... nie udaje się nikomu. W końcu startują Polacy... Po minucie pan wciska przycisk, ale światło się nie zapala. Po czym jeden Polak do drugiego: -Rychu mamy tyle kasy, na cholere ci jeszcze ta żarówka?
-
Historia naszych nicków
slawek66 - od imienia Sławek i rok urodzenia
-
Strefa Śmiechu
Chłopak do dziewczyny: - Kochanie wybieram się do sklepu po zakupy. Ile kupić pieczywka ? Dziewczyna: - Kup tyle ile razy było ci dobrze dzisiaj w nocy. Chłopak poszedł do piekarni i prosi pięć bułek. Po chwili zastanowienia zmienia zamówienie: Poproszę trzy bułki, loda i kakao. [ Dodano: 06-01-2007, 12:18 ] Przychodzi mama Jasia do biura pośrednictwa pracy, żeby synowi robotę jaką załatwić: - Pani, nie byłoby dla Jasia jakieś roboty, bo pije chłopak i pije.... - A co Jasiu potrafi? - No murować umie, podstawówkę skończył... - A to mamy: murarz, 4000 na rękę... - Pani kochana! Toć przecież Jasiu cały czas będzie chodził pijany, jak tyle pieniędzy zarobi... A za mniej coś nie ma? - No jest jeszcze - pomocnik murarza, 3000 na rękę .... - No ale 3000? To przecież będzie pił i pił... A tak za 600-700 złotych to coś by się nie znalazło? - 600-700... Hmmm... To by Jasio musiał studia skończyć..