Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iceman_873

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iceman_873

  1. A czy idzie zrobić jakas rzeźbę żeby od fwd pasowały do quattro? Tzn chodzi mi o zmianę otworów na przyklad
  2. Uważasz że bedzie potrzebne? Aż taka przepaść Twoim zdaniem dzieli OZ z ate i rotingerem?
  3. Ja uważam że może być feler w samych tarczach. To że wszyscy tu polecają nie znaczy że są najlepsze. Ja napewno następnym razem spróbuje ate lub rotingera.
  4. Co to są dokładnie za tarcze? I jaki ich koszt?
  5. Ma ktoś na sprzedaż tylne osłony pod tarcze 288mm? Jak tak proszę o pw
  6. Wiertarka że szczotką druciana
  7. Zrobiłem swap na 320 i 288 oz+ ferodo premiery i przyznam że jak są zimne to jest ok ale jak cieple to tak jakby drży przy hamowaniu. Miał ktoś podobny przypadek? Bo bardzo zachwalany jest ten zestaw i tak się troche zdziwiłem. Pierwsze 4 miesiące było elegancko. Teraz tak się zaczelo
  8. Pomoże ktoś??
  9. Witam. Może banalne pytanie ale ja bardziej mechanik niż elektryk więc pytam. W który kabel przy kostcce od swiatel pozycyjnych muszę się wpiac by po ich zapaleniu gasły mi dzienne? Plus po zapłonie i masa jasna sprawa. Kostka u mnie jest 10pinowa. Który kabelek odpowiada za pozycję? I jeszcze wyczytałem że wymagany jest przekaznik przelaczny? Choć w instrukcji że światłami nie pisze że trzeba coś dodatkowo stosować. Proszę o rozwijanie wątpliwości
  10. 80tys lub 5 lat i będzie dobrze
  11. Sprawdź za pompa vacum taki krociec ktory lubi pękać.
  12. Awx 2003r 386tys
  13. Tego to jeszcze nie słyszałem. Gwintuj na parzysty rozmiar.
  14. Szukaj dobrego tunera z dobra hamownia. U mnie wyplulo na spokojnie 162km I 362nm. Auto trzymalo serie przed programem, przelot 386tys.
  15. Wydaje mi się że bezpośrednio.
  16. Bierz 320 na 288 lub jak więcej pieniążków to 345 i 330
  17. Mnie wyszło całość 2300. Nowy przód i tyl po regeneracji, stalowy oplot przód i tyl i tarcze Oz plus ferodo. Regenerację robilem sam i ba allegro szukałem troche by nie wydać worka pieniędzy.
  18. Dzięki za szybką odp. A jaki jest nr FDSa pod 288 na tył?
  19. A czy FDS1629 jest wskazany do gladkiego OZ 320stki?
  20. Kwiecień 2018
  21. Jak w temacie. Logi do oceny. Robiłem pierwszy raz, nie wiem czy dobrze. Logi statyczne grup 13,18,23. LOG-01-018-013-023.CSV
  22. Chcesz kupić auto za 70 tys a pytasz o koszty serwisu i spalnie? Mój Boże widzisz i nie grzmisz...
  23. Mam podobny problem, silnik ten sam. Coś ustaliłes?
  24. Moja skromna osoba tak zrobiła i z przykrością stwierdzam, że WARTO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.