Treść opublikowana przez Iceman_873
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A czy idzie zrobić jakas rzeźbę żeby od fwd pasowały do quattro? Tzn chodzi mi o zmianę otworów na przyklad
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Uważasz że bedzie potrzebne? Aż taka przepaść Twoim zdaniem dzieli OZ z ate i rotingerem?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja uważam że może być feler w samych tarczach. To że wszyscy tu polecają nie znaczy że są najlepsze. Ja napewno następnym razem spróbuje ate lub rotingera.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Co to są dokładnie za tarcze? I jaki ich koszt?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ma ktoś na sprzedaż tylne osłony pod tarcze 288mm? Jak tak proszę o pw
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wiertarka że szczotką druciana
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zrobiłem swap na 320 i 288 oz+ ferodo premiery i przyznam że jak są zimne to jest ok ale jak cieple to tak jakby drży przy hamowaniu. Miał ktoś podobny przypadek? Bo bardzo zachwalany jest ten zestaw i tak się troche zdziwiłem. Pierwsze 4 miesiące było elegancko. Teraz tak się zaczelo
-
Kabel swiatel pozycyjnych
Pomoże ktoś??
-
Kabel swiatel pozycyjnych
Witam. Może banalne pytanie ale ja bardziej mechanik niż elektryk więc pytam. W który kabel przy kostcce od swiatel pozycyjnych muszę się wpiac by po ich zapaleniu gasły mi dzienne? Plus po zapłonie i masa jasna sprawa. Kostka u mnie jest 10pinowa. Który kabelek odpowiada za pozycję? I jeszcze wyczytałem że wymagany jest przekaznik przelaczny? Choć w instrukcji że światłami nie pisze że trzeba coś dodatkowo stosować. Proszę o rozwijanie wątpliwości
-
[ALL TDI PD] Co ile wymiana rozrządu ?
80tys lub 5 lat i będzie dobrze
-
[B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Sprawdź za pompa vacum taki krociec ktory lubi pękać.
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
Awx 2003r 386tys
-
[ALL TDI PD] Ktoś kto ogarnie wymianę pompek z okolic Poznania lub WLKP
Ogarnales temat?
-
[B6 AVF] Zerwany gwint w misce olejowej. Jak zregenerować?
Tego to jeszcze nie słyszałem. Gwintuj na parzysty rozmiar.
-
[ALL TDI PD] B7 swap na 1.9 tdi 130km z B6 + Czip
Szukaj dobrego tunera z dobra hamownia. U mnie wyplulo na spokojnie 162km I 362nm. Auto trzymalo serie przed programem, przelot 386tys.
-
[ALL TDI PD] Wpadł klucz w kanał olejowy głowicy.
Wydaje mi się że bezpośrednio.
-
Hamulce na większe
Bierz 320 na 288 lub jak więcej pieniążków to 345 i 330
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mnie wyszło całość 2300. Nowy przód i tyl po regeneracji, stalowy oplot przód i tyl i tarcze Oz plus ferodo. Regenerację robilem sam i ba allegro szukałem troche by nie wydać worka pieniędzy.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzięki za szybką odp. A jaki jest nr FDSa pod 288 na tył?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A czy FDS1629 jest wskazany do gladkiego OZ 320stki?
-
[B6 AWX] Ciężko pali z rana
Kwiecień 2018
-
[B6 AWX] Ciężko pali z rana
Jak w temacie. Logi do oceny. Robiłem pierwszy raz, nie wiem czy dobrze. Logi statyczne grup 13,18,23. LOG-01-018-013-023.CSV
-
A6 C7 vs A4 B8
Chcesz kupić auto za 70 tys a pytasz o koszty serwisu i spalnie? Mój Boże widzisz i nie grzmisz...
-
[B6 AWX] Problem z porannym rozruchem
Mam podobny problem, silnik ten sam. Coś ustaliłes?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Moja skromna osoba tak zrobiła i z przykrością stwierdzam, że WARTO