Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Korton555

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Korton555

  1. Hmm, a rower musiał spaść z jakiegoś powodu, albo wada uchwytu/bagażnika, albo nieprawidłowy montaż. Jeśli to pierwsze, to może od producenta jest możliwość coś wyegzekwować. Jako najemca miałeś możliwość wyboru ubezpieczyciela?
  2. Sam się zdziwiłem, dlatego mu fotkę strzeliłem
  3. A wypożyczalnia samochodu nie ma w umowie najmu jakiegoś paragrafu o przewozie niestandardowego bagażu?
  4. Dokładnie, 255/40/19 to a8 d3 miałem (seryjne koło)
  5. Dziś w Chorwacji na kempingu obok - braciszka namierzyłem, przytargał całkiem niemałą przyczepę
  6. Mt07, jak na razie bezawaryjnie. Fajny lekki motocykl z rozrgwkowym silnikiem
  7. Wiesz, że konie są powiązane z Nm (wprost proporcjonalnie). Nm x (obroty przy których chcesz obliczyć moc) / stały współczynnik. MOC (w KW, by mieć KM wystarczy pomnożyć przez 1.36)= (moment obrotowy x obroty na minutę) / 9549 Wiec jeśli chcesz niutonometry mieć takie same, ale większą moc, to jedyna droga przesunąć te Nm na wyższe obroty, co czasem nie musi być takie proste Dlatego taki diselek mając 350-400Nm ma moc pod 150KM, a type-R hondowskie z marnymi Nm ok 190 ma moc 200KM, bo kręci sie do 8-9tys obr/min i Nm przy wysokich obrotach.
  8. Daj jakieś zdjecie z boku auta, jak hamulce sie prezentują. Sam myślę o takim zestawie.
  9. Właśnie zamontowałem dziś pierwszy raz zestaw dzieci, wywożę je do babci na 2 tyg z całym dobytkiem
  10. Musi udowodnic, ze zatajano ewentualna usterke. Np jesli bys mial wyciek z silnika i miejsce wycieku posypal piaskiem/umyl tak by to zataic i zaraz po kupnie by wyszedl ten wyciek - to moze odstapic. Slyszalem, o przypadku gdzie ktos do konczacej sie skrzyni biegow nasypal trotow, by ja chwilowo wyciszyc, takie cos napewno pod zatajenie usterki podpada. Jesli, nie bedzie znamion zatajenia usterki, to po prostu kupujacy, albo cos zbroil, albo po prostu pech i losowy przypadek. Sam ze swoja a4 niecaly tydzien temu mialem przypadek awarii i powrotu samochodu na lawecie (2 tyg po jego kupnie), padla przekladnia kierownicza - losowy przypadek, naszczescie jeszcze mam gwarancje producenta na samochod, wiec nic mnie po kieszenie nie uderzylo.
  11. Serie 3 i A4 cieżko porownać, bo totalnie poszczególne modele totalnie sie rozjechały, bmw BMW E36 wyszlo 1991, a a4 pierwszej generacji w 94, bmw 4 generacje do dzis, a audi 4.5 (B6 i B7( zaliczaja do jednej generacji, jako duzy lift)
  12. Przyprowadziłem auto z Sosnowca, wszystko ok. Z tego co wyczytalem, to po lifcie nie ma juz servotronica. cytat z " w Polifcie nie ma servotronika, to jest elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego ( DYNAMIC) " Na wlepce z kodami mam: QZ7, a na liście wyposażenia: Elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego zależne od prędkości
  13. O...było by fajnie, wypróbuje.
  14. Dokladnie to zrobilem i dziala
  15. Zmienialem u siebie start-stop, mam teraz tak, ze pamieta co mialem ustawione ostatnio. Jesli wylacze auto ze wylaczonym star-stop to nastepnym razem przy uruchomieniu bede mial wylaczone. Jedynie, to lekko przeszkadza mi, ze sie swieci przycsk na wylaczonym start-stop, wolalbym odwrotnie, by sie swiecil jesli system jest wlaczony. Jak cos to moge wziac mojego vcds'a ktorym to robilem u siebie, u ciebie powinno byc podobnie, bo ten sam rocznik auta,
  16. Przez całą drogę (300km jazdy autostradą) zero problemów/objawów, zatrzymałem się z dzieciakami na MC-donaldzie na jakieś lody i przy wyłączaniu silnika jakoś dziwnie ruszyła się kierownica, tak jakby przed blokada zrobiła lekkie wahnięcie prawo-lewo, ale jakoś nie zainteresowało mnie to. Po ok 15 minutach, odpalam silnik i tu kontrolka na czerwono, że awaria i proszę zatrzymać pojazd, auto bez wspomagania. Jak dojeżdżałem kilkanaście metrów do lawety, to jakoś tak skokowo trochę działał układ kierowniczy, oczywiście mega ciężko.
  17. Do quattro nie bardzo, wszystkie koła muszą być takie same, to nie BMW z napędem na tył, gdzie z tyłu bywają szersze opony.
  18. Odpuść kierownice z a8 d3, to duże kolo jest, chyba ze później po drugim lifcie ją zmniejszyli. W a8 d3 najbardziej to wielkość kierownicy mi przeszkala
  19. Ja odpadam, bo moja a4 w niedziele z trasy zamiast do Krakowa dotrzeć, to pojechała laweta do ASO w Sosnowcu, wiec bez auta
  20. Pirelli P zero (nie nero co kolega wyzej opisywal) Najlepsza opona letnia na jakich jezdzilem, zreszta mialem je tez w A8, montowana fabrycznie do samochodow klasy wyzszej o wysokich osiagach. Taka dokladnie:
  21. Dzwonili z ASO, do wymiany przekładnia kierownicza - wymiana w ramach gwarancji. W sumie to i dobrze, że teraz padła a nie za rok (po gwarancji), będzie przynajmniej nowa
  22. Mam fajna miejscówkę, male domki przy samej plaży, ale teraz to już nic wolnego raczej nie znajdziesz: Na wielki + dla dzieci, to tuz obok aquapark zewnętrzny https://www.booking.com/hotel/hr/solaris-vila-doris.pl.html
  23. Fakty: BMW E39 1996r vs Audi A6 C5 1997r BMW E60 2003 vs Audi A6 C6 2004r BMW F10 2010r vs Audi A6 C7 2011r BMW G30 2017r vs Audi A6 C8 2018r
  24. Jade 6 sierpnia do Szybenika, ale nocuje po drodze tuz zaraz za granica Chorwacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.