Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Korton555

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Korton555

  1. Może slick z f1 by podołał ale ciężko dostępny
  2. Wybiera sie ktos dzis?
  3. Wiecej quattro....a tak na serio to ten duzy napis juz nie potrzebny
  4. Duzo cos, 2 x mocniejsze moje 2.0 TFSI po miescie dynamicznie tyle pali. Gratulacje nowej fury
  5. No wiem, ale komentuje to co widzę na zdjęciu a nie jak może wyglądać
  6. Fajnie, że się podoba właścicielowi, dla mnie za nisko - wygląda jakby jak samochód z awarią pneumatycznego zawieszenia.
  7. Ale to jest stala wartosc? Czy w regulowanym gwincie mozna obnizyc, lub podniesc (jesli tak to w jakim zakresie)? Czy regulacja steruje sie tylko twardoscia?
  8. No widzisz...cos nisko stal i sie pytalem czy obnizony Gwint to jaki ma zakres regulacji wzgledem ori fabrycznego?
  9. Jak zalozysz sprezyny dawaj zdjecia, sam mialem plan H&R zakladac, ale jakos po zalozeniu wiekszych hamulcow i programie powiedzialem sobie stop z modyfikacjami. Zwlaszcza, ze takiego obnizonego allroad'a bedzie trudniej sprzedac. W dodatku przez pernamenta prace z domu (corona virus) malo nim jezdze, przez caly kwiecien/maj zrobilem z 500km,wiec auto glownie stoi w garazu.
  10. obnizony?
  11. No i o to chodzilo, ze do zwyklej B8 nie pasuje
  12. To rozmiar fabryczny, ale do a4 allroad'a B8
  13. Ja mam Włochy zapłacone, termin koniec czerwca. Raczej nie ma opcji na wyjazd, duże ośrodki raczej zamknięte, nie mówie już o ograniczeniach na plażach. Ten sezon trzeb spisać na straty.
  14. Raczej nie wejdą, jeszcze bardziej wystające niż ori rozmiar z RS'a który jest poszerzony
  15. Jedyny podobny ori rozmiar to z rs'a ale tamy było 20" 9J ET26
  16. Strojone na 98? Porównując twój wykres do mojego, to u ciebie moment trzyma dłużej, gdzie u mnie już spada przy wyższych obrotach. Stąd większa moc, mimo podobnego Nm, bo moc to ilość NM * obroty (i jakiś tam stały współczynnik)
  17. Znaczna, nie płyną już hamulce przy kolejnym mocnym hamowaniu.
  18. Wzór super, malowanie mi chodziło, przez to, że na obwodzie ma fragmenty na czarno malowane, wygląda jak były same ramiona i opona od razu.
  19. Mam u siebie w a4 allroad zestaw 356mm i 330mm z A6 C7 i jestem bardzo zadowolony - polecam!
  20. Fajny - gratulacje, jedynie felga mocno średnia
  21. Parę dni było ciepło i pojeździłem, biorę recepte i kręcę sie w okolicy. Jakby co, to jade/szukam otwartej apteki.
  22. kilka stopni na plusie, sucho, ale jak to asfalt po zimie, tyłkiem mu nosiło bo jechałem za nim, obok na drugim pasie i30N. W lecie to pewnie start miałby lepszy, podejrzewam, ze to 4.3 to idealne warunki musza być, nie wiadomo co w tej m2 za skrzynia siedziała, manual ma 4.5 sek - a tu łatwo stracić dziesiętne sekundy
  23. Nie musisz mi tego wyjaśniać, bo to w twojej wypowiedzi jest nieścisłość: "I tak zmniejszyłem szerokość żeby był większy concave. " Przy tym samym ET, to szersza felga będzie mieć automatycznie większą wklęsłość, wiec nie wiem jak zmniejszajac szerokość mogłeś miec większy concave, chyba, ze chodziło ci o zmniejszenie ET

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.