Treść opublikowana przez Korton555
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Wczoraj zauważyłem, że nie gra mi subwoofer, sprawdziłem połączenia i nic. Wyciągnąłem głośnik i coś w nim lata w środku. Po podłączeniu głośnika do audio domowego cisza, więc trzeba poszukać nowego głośnika.
-
B8 TrOOOOp
Jeśli nie robiłeś co rocznych przeglądów w ASO (sprawdzenie powłoki lakierniczej) to się wypną
-
Audi a4 b8 allroad 2.0 190km
Gratulacje! Bialy allroad najladniejszy
-
Jakie zawieszenie pod felgi 20 cali
Co to za felga?
-
Felgi 20 cali do A4 b8
Zmiana z 225 na 245 da ci 12mm wieksza srednice, czyli na obwodzie 6mm wiecej gumy i naciag sie zmniejszy, bo teraz to za duzy jest
-
Felgi 20 cali do A4 b8
Z ciekawosci, co tam za opona teraz siedzi (chodzi o rozmiar)?
-
Felgi 20 cali do A4 b8
No chyba nie, skoro na 18" jest seria 245/40, przy 19" masz 245/35 to przy 20" wyjdzie 245/30. 245/35/20 ma ponad 2.5cm wieksza srednice niz seria 245/40/18
-
1.8t bfb ile do 100km/h po czipie
obstawiam 7-8sek
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Nie jest zblokowany do 250, czy kupiles jakas wersje z podniesiona blokada?
-
A4 B8 Allroad FL - URBAN CAMO
A fakt, myslalem o tym drugim RS6 co mu ukradli i spalili.
-
A4 B8 Allroad FL - URBAN CAMO
Witaj w klubie białego allroada no prawie, bo oklejony. Twoje oklejenie trochę się różni od Olsona, u ciebie mało figur i są znacznie większe, ale rozumiem pomysł.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
S4 avant jest do dostania w USA? Jak szukałem b8.5 to myslalem o S4 z Kanady, lub USA, ale nie znalazłem kombi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadne na godzinke
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Wróciłem z wakacji we Włoszech, allroad spisał się dobrze, spalanie w pełni załadowanym autem z prękościami przepisowymi + 10% to 9.2 litra. W drodze do Włoch była przygoda, przed Brno wbiło mi się ostrze noża jak do tapet w oponę. Powietrze od razu uciekło i zanim zjechałem na prawy pas i pobocze, to opona była do kosza. Zresztą przecięcie ok 1.5cm i tak chyba nie kwalifikuje się do naprawy. Na kole dojazdowym maks 80km/h, a ja dopiero co wystartowałem, więc poszukiwania opony by objechać wakacje. Chciałem kupić coś najtańszego, ale na miejscu była tylko pirelli P7 za 178 euro, nie było wyjścia i na niej już zrobiłem trasę Teraz musze poszukać jednej pirelli p zero, a P7 sprzedać z małym przebiegiem (ok 2tys km).
-
Truckerzy
Przeciez nie hamuje tirow przed nosem, sciagasz noge z gazu i tyle....jakby tak dziad zostal kilka razy zwolniony to by popatrzyl w lewe lusterko. Za mna pusto, ale nie, on i tak na prawy i rowno z manewrem wrzuca kierunek.
-
Truckerzy
I u nas też to powinni wprowadzić, bo to co kierowcy tirow wyczyniaja na autostradach to jest dramat. Ostatnio jechalem do Wroclawia, to nawet potrafia 3 pasy zablokowac na wzniesieniu, nie wspomne o nie przestrzeganiu odcinkowych zakazow wyprzedzania dla ciezarowek. Raz jak musialem ostro hamowac. bo wlaczyl kierunek i od razu manewr, to mialem ochote dziada przyhamowac do 40km/h niech straci co nadrobil jadac 2km/h szybciej od drugiego, ale odpuscilem, bo szkoda nerwow i za pare km trafie na podobnego artyste
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bylem kolo 20 i 20:30 i nikogo nie bylo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie myśleliście żeby w lecie zrobić spota na zewnątrz? Jak jest ciepło w wieczór i noc to przyjemniej niż w bunkrze
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Raczej ciężko będzie pobić 5 cylindrów w brzmieniu - ale to kwestia gustu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadne po siatkowce, ok 21
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
No niestety, te które mnie interesują nowe są poza zasięgiem, więc mając wybór nowe z podstawowym silnikiem wybieram kilku-latka z odpowiednia moca i wyposazeniem. Poza tym nie mam firmy, wiec wszystko kupuje prywatnie, nie wynajem, czy leasing.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Cos wysoko stoi, do transportu to ma jakies wkladki w sprezyny zeby tak wysoko bylo, czy taki jest?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
To uszkodzenie opony wiadome, ze marka czy klasa opony nie zawinila.
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Do końca nie czaję, ostatnio coraz więcej tego widuję - wypieszczone fury, doinwestowane (felgi, pakiety, kierownice, dyfuzory, audio), a opony najniższa półka. Przecież to jeden z ważniejszych elementów w aucie, na nic się zdadzą super hamulce, systemy stabilizujące itp jak opona nie przeniesie tego na drogę. Nie miałem doczynienia z chińskimi oponami, ale patrząc na testy.... test hamowania na mokrym/sucho ze 100km/h: 1. Pirelli P1 Cinturato Verde 47.5 m 37.0 m ... Rotalla F 109 74.1 m 39.3 m Maxtrek SU-830 85.6 m 39.1 m inny test: Rottala i Sailun Atrezzo dwa ostatnie miejsca. kolejny test, dunlop 49,5m Riken MAYSTORM (Japonia) - 61,9 m. Federal SS-595 (Chiny / Tajwan) - 60,5 m. Kenda KR20 (Chiny / Tajwan) - 60,4 m. Goodridge SA05 (Chiny) - 57,3 m. Kormoran Gamma B2 (Polska) - 57,2 m. Westlake SV 308 (Chiny) - 56,2 m. Takie różnice dają, że samochód na najlepszych oponach już się zatrzymał, a ten na kiepskich jeszcze jedzie 30-40km/h - działa na wyobraźnię.