Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Korton555

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Korton555

  1. Wczoraj zauważyłem, że nie gra mi subwoofer, sprawdziłem połączenia i nic. Wyciągnąłem głośnik i coś w nim lata w środku. Po podłączeniu głośnika do audio domowego cisza, więc trzeba poszukać nowego głośnika.
  2. Korton555 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli nie robiłeś co rocznych przeglądów w ASO (sprawdzenie powłoki lakierniczej) to się wypną
  3. Gratulacje! Bialy allroad najladniejszy
  4. Co to za felga?
  5. Zmiana z 225 na 245 da ci 12mm wieksza srednice, czyli na obwodzie 6mm wiecej gumy i naciag sie zmniejszy, bo teraz to za duzy jest
  6. Z ciekawosci, co tam za opona teraz siedzi (chodzi o rozmiar)?
  7. No chyba nie, skoro na 18" jest seria 245/40, przy 19" masz 245/35 to przy 20" wyjdzie 245/30. 245/35/20 ma ponad 2.5cm wieksza srednice niz seria 245/40/18
  8. obstawiam 7-8sek
  9. Nie jest zblokowany do 250, czy kupiles jakas wersje z podniesiona blokada?
  10. A fakt, myslalem o tym drugim RS6 co mu ukradli i spalili.
  11. Witaj w klubie białego allroada no prawie, bo oklejony. Twoje oklejenie trochę się różni od Olsona, u ciebie mało figur i są znacznie większe, ale rozumiem pomysł.
  12. S4 avant jest do dostania w USA? Jak szukałem b8.5 to myslalem o S4 z Kanady, lub USA, ale nie znalazłem kombi.
  13. Wpadne na godzinke
  14. Wróciłem z wakacji we Włoszech, allroad spisał się dobrze, spalanie w pełni załadowanym autem z prękościami przepisowymi + 10% to 9.2 litra. W drodze do Włoch była przygoda, przed Brno wbiło mi się ostrze noża jak do tapet w oponę. Powietrze od razu uciekło i zanim zjechałem na prawy pas i pobocze, to opona była do kosza. Zresztą przecięcie ok 1.5cm i tak chyba nie kwalifikuje się do naprawy. Na kole dojazdowym maks 80km/h, a ja dopiero co wystartowałem, więc poszukiwania opony by objechać wakacje. Chciałem kupić coś najtańszego, ale na miejscu była tylko pirelli P7 za 178 euro, nie było wyjścia i na niej już zrobiłem trasę Teraz musze poszukać jednej pirelli p zero, a P7 sprzedać z małym przebiegiem (ok 2tys km).
  15. Korton555 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Przeciez nie hamuje tirow przed nosem, sciagasz noge z gazu i tyle....jakby tak dziad zostal kilka razy zwolniony to by popatrzyl w lewe lusterko. Za mna pusto, ale nie, on i tak na prawy i rowno z manewrem wrzuca kierunek.
  16. Korton555 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    I u nas też to powinni wprowadzić, bo to co kierowcy tirow wyczyniaja na autostradach to jest dramat. Ostatnio jechalem do Wroclawia, to nawet potrafia 3 pasy zablokowac na wzniesieniu, nie wspomne o nie przestrzeganiu odcinkowych zakazow wyprzedzania dla ciezarowek. Raz jak musialem ostro hamowac. bo wlaczyl kierunek i od razu manewr, to mialem ochote dziada przyhamowac do 40km/h niech straci co nadrobil jadac 2km/h szybciej od drugiego, ale odpuscilem, bo szkoda nerwow i za pare km trafie na podobnego artyste
  17. Bylem kolo 20 i 20:30 i nikogo nie bylo
  18. Nie myśleliście żeby w lecie zrobić spota na zewnątrz? Jak jest ciepło w wieczór i noc to przyjemniej niż w bunkrze
  19. Raczej ciężko będzie pobić 5 cylindrów w brzmieniu - ale to kwestia gustu.
  20. Wpadne po siatkowce, ok 21
  21. No niestety, te które mnie interesują nowe są poza zasięgiem, więc mając wybór nowe z podstawowym silnikiem wybieram kilku-latka z odpowiednia moca i wyposazeniem. Poza tym nie mam firmy, wiec wszystko kupuje prywatnie, nie wynajem, czy leasing.
  22. Cos wysoko stoi, do transportu to ma jakies wkladki w sprezyny zeby tak wysoko bylo, czy taki jest?
  23. Do końca nie czaję, ostatnio coraz więcej tego widuję - wypieszczone fury, doinwestowane (felgi, pakiety, kierownice, dyfuzory, audio), a opony najniższa półka. Przecież to jeden z ważniejszych elementów w aucie, na nic się zdadzą super hamulce, systemy stabilizujące itp jak opona nie przeniesie tego na drogę. Nie miałem doczynienia z chińskimi oponami, ale patrząc na testy.... test hamowania na mokrym/sucho ze 100km/h: 1. Pirelli P1 Cinturato Verde 47.5 m 37.0 m ... Rotalla F 109 74.1 m 39.3 m Maxtrek SU-830 85.6 m 39.1 m inny test: Rottala i Sailun Atrezzo dwa ostatnie miejsca. kolejny test, dunlop 49,5m Riken MAYSTORM (Japonia) - 61,9 m. Federal SS-595 (Chiny / Tajwan) - 60,5 m. Kenda KR20 (Chiny / Tajwan) - 60,4 m. Goodridge SA05 (Chiny) - 57,3 m. Kormoran Gamma B2 (Polska) - 57,2 m. Westlake SV 308 (Chiny) - 56,2 m. Takie różnice dają, że samochód na najlepszych oponach już się zatrzymał, a ten na kiepskich jeszcze jedzie 30-40km/h - działa na wyobraźnię.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.