Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maramass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maramass

  1. e demontaz banał
  2. foto niemam ale demontaz do banal tapixerki niemusisz demontowac odkrec sroby 4szt i lekko unies do gory tapicerke wyskoczy z dwoch zatrzaskow zobaczysz sterownik 2 sroby go trzymaja potem jeszcze dwie od ramy calosc sterownika rozpolawiasz i widzisz caly mechanizm uwazaj na sprezyne bo moze wskoczyc przesmaruj wazelina techniczna a sprezyne naciagnij mocniej.2 3 obroty zloz do kupy i bedzie dobrze
  3. kolego w silniczku klapty jest "cięgno" napedzane sprężyną zacieła się i cały czas zciąga musisz wymontować cały sterownik rozebrać go i przesmarować wazeliną tech mechanizm przy okazji napnij sprężynę ja też to przerabiałem
  4. zgadza się trzeba ciąć ale efekt super z tym że koszta konkret
  5. były też ładniejsze wersje
  6. ewidentnie coś niełączy sprawdź napięcie jekie dochodzi do zegarów
  7. też musze kupić
  8. kolego widziałem cos takiego robi wrażenie, na youtube jest oty, filmik
  9. dobry pomysł z ta lutownicą ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- mi ukradli dwa w zeszłym roku
  10. poszukaj na forum jest o tym troszkę
  11. płynu nieubyło ?
  12. kolego tylko orginał
  13. szwagier miał to samo sory za kotleta
  14. na bank czujnik abs szwagier miał to samo wymieniali mu amory z przodu po robocie przy pierwszym hamowaniu po odpaleniu podbijało hamulec do góry, potem wywalało abs, czujnik był luzno założony
  15. miałem to samo w poprzednim aucie docisk się skończył
  16. maramass odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    a zprzewodów podciśnienia nie wali ci gdzieś na boki np przy filtrze może zapchało zawory
  17. dokładnie cieżko dostać
  18. lepiej dobrą org używkę niż zamiennik ja osobiście mam jedną lampę zamiennik valeo jest ok
  19. z lakierm i polerką jeżeli nierobiłeś wcześniej ja bym nie ryzykował bo możn spiep...
  20. a przed wymianą hamulców też to było, czasami tarcze są wadliwe juz od nowości
  21. doładnie nawet sam możesz zdjąć koło i zobaczyc ułożenie klocków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.