Treść opublikowana przez maramass
-
Schowek pasażera
e demontaz banał
-
[B6 BFB] Problem z otwarciem bagażnika w Avancie
foto niemam ale demontaz do banal tapixerki niemusisz demontowac odkrec sroby 4szt i lekko unies do gory tapicerke wyskoczy z dwoch zatrzaskow zobaczysz sterownik 2 sroby go trzymaja potem jeszcze dwie od ramy calosc sterownika rozpolawiasz i widzisz caly mechanizm uwazaj na sprezyne bo moze wskoczyc przesmaruj wazelina techniczna a sprezyne naciagnij mocniej.2 3 obroty zloz do kupy i bedzie dobrze
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
klasyka gatunku
-
[B6 BFB] Problem z otwarciem bagażnika w Avancie
kolego w silniczku klapty jest "cięgno" napedzane sprężyną zacieła się i cały czas zciąga musisz wymontować cały sterownik rozebrać go i przesmarować wazeliną tech mechanizm przy okazji napnij sprężynę ja też to przerabiałem
-
zderzak i klapa z B7 do B6
zgadza się trzeba ciąć ale efekt super z tym że koszta konkret
-
kierownica czy ona była standardowa ??
były też ładniejsze wersje
-
Podświetlenie zegarów wariuje
ewidentnie coś niełączy sprawdź napięcie jekie dochodzi do zegarów
-
Klips wycieraczki szyby.
też musze kupić
-
zderzak i klapa z B7 do B6
kolego widziałem cos takiego robi wrażenie, na youtube jest oty, filmik
-
Panowie jaki kolor ?
złotko
-
Pomocy Dekielki !!!
dobry pomysł z ta lutownicą ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- mi ukradli dwa w zeszłym roku
-
Czy ktoś jeździł na takich oponach - PROSZE O POMOC !!!
tylko conti choc moje troche głośne
-
Probelm z ustawieniem spalnia średniego
poszukaj na forum jest o tym troszkę
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
płynu nieubyło ?
-
Zamykanie schowka trójkąta
uuuu klejem?
-
Podłikietnik
kolego tylko orginał
-
[B5 ATJ] Pulsowanie pedału hamulca
szwagier miał to samo sory za kotleta
-
podbijający pedał hamulca
na bank czujnik abs szwagier miał to samo wymieniali mu amory z przodu po robocie przy pierwszym hamowaniu po odpaleniu podbijało hamulec do góry, potem wywalało abs, czujnik był luzno założony
-
Szumienie po puszczeniu sprzęgła
miałem to samo w poprzednim aucie docisk się skończył
-
Telepanie autem.
a zprzewodów podciśnienia nie wali ci gdzieś na boki np przy filtrze może zapchało zawory
-
Listwy progowe
dokładnie cieżko dostać
-
Zakup lamp tył polift
lepiej dobrą org używkę niż zamiennik ja osobiście mam jedną lampę zamiennik valeo jest ok
-
Schodzący lakier bezbarwny
z lakierm i polerką jeżeli nierobiłeś wcześniej ja bym nie ryzykował bo możn spiep...
-
Drgania podczas hamowania
a przed wymianą hamulców też to było, czasami tarcze są wadliwe juz od nowości
-
Słabsze hamowanie prawy tył.
doładnie nawet sam możesz zdjąć koło i zobaczyc ułożenie klocków