Treść opublikowana przez _Solar_
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
ja mam takie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=56629.0;highlight=tylnej+szybie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
takie samo miałem do opylenia to nie chciałes :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
gratki zakupu to tera trza krecic jak najnizej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Inżynier Budowy Ale roboty Ci nie załatwię, bo obiboków, leniuchów i opierd@laczy nam nie trzeba Solar jakby była możliwość to bym Ci dał znać, spokojnie, ale teraz jest mała lipa, więc nie ma szans Jak tylko da radę to luz. A no i głównie przyjmujemy brygady całe, po kilkanaście osób z majstrem I najlepiej osoby które już robiły w takiej dziedzinie, a Ty tunelów i wiaduktów na bank nie robiłeś Pierdaczysz tiunele przerabiałem najlepiej jestem w nich obcykany najlepsze sa ciasne jedo jezdne a wiadukty tez mam opanowane te wieksze i te mniejsze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
rafalekx w jakiej branzy Ty Karwa robisz na jakim stanowisku...Ze ja nic nie wiem... nic w ogóle sie nie odzywasz itp itd masz wpier..ol jak Tylko Cie spotkam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mi tez Mi tez jakos dziwnie miałczy sam dzis słyszałes
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
- Strefa Śmiechu
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale co Ty na Solariusza patrzysz On jeździ zdechłym, mniej niż seryjnym AFNem Jego wszystko będzie cieszyć :polew: :polew:- [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
po samym programie tyle uzyskałes- [B5 AKN] black Q!
chodziło mnie o story porównujące przed jak i po ale widze watek juz zmodyfikowany- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ciekawe co tam siedzało 3,6 260 KM bo z 2,5 163 KM pewnie szedł bys równo- [B5 AFN] Ciągle pracujący wentylator chłodnicy
Dokładnie u mnie też tak jest Rowniez potwierdzam działa na zasadzie zasprzeglania sie... Jak odpalisz zimne auto to palcem mozesz go zatrzymac ,lecz pozniej jak sie nagrzeje nie radził bym sprawdzac- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
YO- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
czarne szyby taki jak paputa z wygladu i wogóle też 2,4Q jak tak to kolega, dystrybutor części do instalcji gazowych nie widziełm dokładnie snieg napierniczał- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jakis buc z LRY A4 Avant sie dzis kręcił po moim osiedlu ringi lampki- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
110 KM było dla Ciebie za duzo a Ty masz teraz 165- Spociki Chełmskie
no nie rozumiem paputa i z tym jego dlaczego macie wszyscy taki łobrazeczek :polew:- Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/partner-na-studniowke-czestochowa-i-okolice-i1434461754.html :polew:- Spociki Chełmskie
eeee UWAZAJ NA " E " :polew:- Spociki Chełmskie
- Spociki Chełmskie
ludziska szykowac sie na spocisza- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
tak juz od samego wyjechania auta z fabryki auto ma zapieczona turbinę Tamtej zimy auto mi troche nie jezdziło...dochodziło do ok 3tys obr i koniec jazdy...Ale po czyszczeniu wróciło do normy...prawie... bo jak widac dalej mam przeładowanie.Ale auto jak dla mnie smiga normalnie nie czuje jakichś mocnych przeładowan obrotomierz kreci do końca praktycznie na kazdym biegu.- [B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
niestety uporczywa ta spręzyna jest- [ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
jest takie samo dopiero w 2 lifcie tzn od 99 były juz inne lustra - Strefa Śmiechu