Treść opublikowana przez _Solar_
-
[ALL B5] Nie zatrzaskuje się oparcie tylnej kanapy
moze zamek w kanapie dobrze nie działa patrzyłes go czy ta raczka dobrze chodzi
-
[ALL B5] Czy wszystkie b5 mają pedał gazu niżej
ja równiez mam trochu nizej wiec tak chyba musi juz byc w naszych autach
-
[ALL B5] Tylne drzwi
moze ciegło spadło i dlatego nie otwiera drzwi
-
[ALL B5] Zamarzający zamek bagażnika
rozebrać przeczyscic podsmalcować i ma smigac
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
na razie mysle jak tu wyciągnąc od Ciebie obiecana skrzynkę redsów za te 312mm działac to che ale ciezko z robota ostatnio w domu sie obijam :gwizdanie: w lutym cos sie ruszy to biere sie za kolektor a na razie to czekam na kompletowanie wiekszych hempli bo ludzie mi zyc nie daja no ale sprzeda ze z 5 kompletów i na program juz bedzie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
sporo jest w planach czas pokaze co ma byc jakie turbo i kolektorek trza sie zaopatrzec zeby na wiosne móc juz popindalac
-
[B5 AKN] black Q!
poka jakie story
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
E tam jak zobaczysz dope na sedanie to zmnienisz szybko zdanie :>
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dokładnie obowiązkowo tera co innego jest trendy na wschodzie
-
Strefa Śmiechu
Hostess on the butt FAIL
-
[ALL B5] Czy to fotel kubełkowy??
z el ledzwiem jeszcze jakis taki zaniedbany widac trochu :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
Dopalacze na budowie
-
[B5 AKN] black Q!
się zdecyduj albo oddasz albo za 40 zł :gwizdanie: :polew:
-
[B5 AKN] black Q!
no przedlifty miały juz to polift by nie miał
-
[B5 AKN] black Q!
i nawet wim kto go zamawiał jak przyjdzie to sie spr czy grzeje a jak ni to montaz maty grzewczej
-
[B5 AKN] black Q!
o widzisz i już wszystko wiem... teraz tylko oczekiwanie... malowanie i montaż zapewne w """SOLAR- AUTO- GAUGE- PREFORMACE- GARAGE"""" :> :polew: zapraszam zapraszm :>to tam skrobnij skąd zes lusterko wydziobał
-
[B5 AKN] black Q!
tak samo bedzii jak z przed liftem koleszko http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99550.0;highlight=lusterka
-
[B5 AKN] black Q!
wpięte w rułe zaraz za turbiną... wskazówka do 1,3 idzie u mnie to pewnie na koncu skali by sie zatrzymała
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
:thumbdown: nie dałes do odcinki wiec nie podoba mnie sie ten filmik :thumbdown: nie było na zimno, więc co za frajda z pałowania a ja myslałem ze go wkreci do 7 tysi
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
:thumbdown: nie dałes do odcinki wiec nie podoba mnie sie ten filmik
-
[B5 AKN] black Q!
Wieczorek w garage udany :> najpierw było tak Pozniej cudo z wyzynarką "CNC" Puertoss'a identik Miedzy czasie rezania.... A na koniec wyjszło
-
Nimbus Grau Perl Effekt
to wpadne z 6cio pakiem:) Jak tak to zapraszam [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 17:40_________________________________________________mrogal ale bez woza bedziesz wbic po Ciebie :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
na 19ste sie ustawiamy
-
[B5 AKN] black Q!
no dzis przybajerzym co i jak zmieńmy avatary bo ludzie sobie pomysla jakies cuda dziwy :gwizdanie: :>
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jeżeli na tym mu zależy to prościej i taniej będzie jebnąć sobie płomienie na bokach samochodu i efekt osiągnięty :polew: