Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Wyskoczył błąd czujnika Halla G40 ---------- Post dopisany 18-12-2012 at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2012 at 16:24 ---------- Czy ten czujnik Halla G40 ma coś wspólnego z czujnikiem położenia wału? Czy to dwa odmienne czujniki? To jest ten czujnik?
  2. Dopiero po wymianie nagrzewnicy grzeje mi tak jak powinno . Trzy lata temu wymieniałem nagrzewnicę i teraz znowu... .
  3. Witam, Okazało się, że powodem przesunięcia terminu operacji z 3 grudnia na 3 stycznia, było wyczerpanie limitu zastawek na ten rok. Oprócz przesunięcia terminu operacji mojego taty, operacje innych pacjentów też zostały przesunięte właśnie z powodu wyczerpania zastawek. Czy w przypadku śmierci innych pacjentów, którzy czekali na zastawki można by złożyć pozew zbiorowy?
  4. Ja wiem Norbert, że to nie lekarze decydują o przekładaniu operacji, tylko tak jak napisałeś: "krawaciarze z NFZ". Ja nie winię lekarzy. Ci pier... urzędasy powinni być pociągnięci do odpowiedzialności. Na 3 grudnia były pieniądze na operację, a przed 3 grudnia już nie? . Ta/e osoba/y, która/e podjęła/y decyzję o przesunięciu terminu muszą ponieść konsekwencje. To nie chodzi, że chcę kasę... Chcę tylko sprawiedliwości, ale w tym kraju dobrzy ludzie mają przeje_ane. Będzie ciężko, ale muszę spróbować. Inaczej nie będzie mi to dawało spokoju... Dlaczego podjęto taką decyzje?... ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- . Wiem, że temat nie na miejscu, ale chciałem się tylko Was poradzić czy mogę zaskarżyć szpital. Zrobię to. Ten kraj zabija swoich obywateli. Jeszcze wydłużają wiek emerytalny. Służba Zdrowia w porównaniu do Europy Zachodniej to 3 świat. Z roku na rok jest coraz gorzej... W tym kraju nie da się godnie żyć... Uczciwie...
  5. Niestety to nie jest takie łatwe jak się wydaje... Ból jest ogromny. Nic nie wskazywało, że może coś się stać... Tego się da ot tak zapomnieć... Jak idę na parking strzeżony to wszystko wraca i mam przed oczami jak on tam biedny leży i już nie dało się nic zrobić, a w okół niego jest 3 lekarzy... . Tak nie musiało być... Mógł nadal żyć, gdyby miał operację 3 grudnia. Pewnie teraz by się rehabilitował w Rabce... Zabrali mi go... Co za skur.... stwo...
  6. Właśnie we wtorek jadę z mamą i siostrą do tego szpitala, żeby się dowiedzieć kto podjął taką decyzję i kto jest za nią odpowiedzialny...
  7. Koronografia była zrobiona 7 listopada 2012. To co piszą z Warszawy o chorobie Taty: "Stabilna choroba wieńcowa - choroba dwunaczyniowa. Ciasne zwężenie lewego ujścia tętniczego. Przewlekła niewydolność serca. Stan po zawale serca ściany dolnej o nieznanym czasie dokonania. Utrwalone migotanie przedsionków. Przewlekłe leczenie przeciwzakrzepowe rywaroksabanem. Nadciśnienie tętnicze. Podejrzenie przewlekłej obturacyjnej choroby płuc. Cukrzyca typu 2 leczona metforminą. Hiperlipidemia leczona statyną. Kamica nerkowa w wywiadzie.". Tego tak nie zostawię... . Gdyby Tata miał wykonaną operację 3 grudnia to by nadal żył. Był już przygotowany do operacji fizycznie i psychicznie, ale przed końcem listopada zadzwonili, że operację przekładają o miesiąc. Z tym się nigdy nie pogodzę... Bardzo to boli...
  8. Witam, Mój tata leczył się na serce. Brał leki, miał wcześniej wykonaną koronografię w Warszawie. 3 grudnia w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II miał mieć wykonane by-passy i zastawkę. Niestety pod koniec listopada dostał telefon, że operacja została przesunięta na 3 stycznia. Czyli o miesiąc. Niestety mój tata nie doczekał się operacji . Wczoraj rano zmarł na zawał serca. Po długiej reanimacji nie udało się go uratować. Akurat rano miał jechać z mamą właśnie do tego szpitala na USG serca, ale niestety zmarł... Z dokumentacji medycznej z Warszawy jasno wynika, że wymagał natychmiastowej operacji. Czy z powodu przesunięcia terminu z 3 grudnia na 3 stycznia mogę zaskarżyć szpital? Jestem pewien, że gdyby miał wykonaną operację 3 grudnia to by nadal żył... . Proszę o pomoc Pozdrawiam
  9. Właśnie. Ja nie mam tego piecu... Jeszcze półtora roku temu, dwa lata temu szybko mi się robił tzw. piec w środku..., a teraz... . Zrobiłem dzisiaj po Krk 20 km i cały czas na HI... Wracając do Skawiny zmieniłem temp. na 24 stopnie. Układ mam odpowietrzony.
  10. Dlaczego słabo? Termostat puszcza płyn dopiero po jakimś czasie i cały czas trzyma 90 stopni.
  11. U mnie też są tylko 3 tryby regulacji wycieraczek... . Czy po zmianie przekaźnika nr 229 na nr 99 nie trzeba zmieniać manetki, która ma więcej regulacji?
  12. Witam, Słabo mi grzeje w mojej Audi, nawet jak jest w climatroniku ustawione na HI. Powinno być gorąco jak w piecu, a leci letnie powietrze. Termostat prawidłowo działa bo był sprawdzany. Silnik trzyma 90 stopni. Płyn chłodzący miałem wymieniany. Nagrzewnicę miałem wymienianą 3 lata temu, a jakieś 2-3 miesiące temu była przepłukiwana, ale żadne syfy, brudy nie wyleciały. Tylko czysta woda. Możliwe, żeby to była wina nagrzewnicy? W Saabie po kilku minutach grzeje jak w piecu... Proszę o pomoc
  13. Wczoraj też nie dałem rady. Gramy dzisiaj?
  14. Mecz o wszystko Szachtar - JUVE. Oby JUVE wygrało . Chelsea z Benitezem może zaskoczyć
  15. Dzisiaj też gramy o 22:30?
  16. Beznadziejny ten serwer. Najlepiej się gra do 12 rund. Tak jak grałem w CS CZ. I wszyscy byli z A4 klubu?
  17. To w końcu jaki serwer Panowie? Można by zagrać 3vs3 czy 4vs4. To zależy ilu jest chętnych. Sądzę, że ok. 22:30 by się zebrało kilka osób. Wcześniej LM .
  18. Też będę koło 22:00. Jaki serwer?
  19. Dzisiaj o 20:45 derby Turynu , a 5 grudnia mecz o wszystko z Szachtarem. To be or not to be w 1/8 LM.
  20. Znalazłem napinacz łańcucha rozrządu do Audi A4 1.8 125KM na allegro -> NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU 058109217D AUDI A4 1.8 (2800201115) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Taki jeszcze -> NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU A3 A4 A6 TT AUDI 1.8 (2792260008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  21. Ten komentarz jest akurat zbędny... i Ty masz 28 lat? ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- Łańcuch w ASO ponad 300 zł, a napinacz ponad 2000 tyś zł. Na Allegro widziałem napinacz za 400 zł. Łańcuch też by się dostało taniej . ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- nie mieszajcie koledze w głowie z glupimi tekstami, ze ja bym pojezdził, ze lubisz sponsorowac mechanikow i sklepy. Jest wyraznie napisane 90tys lub 5 lat w zaleznosci co pierwsze minie czy przebieg czy wiek wiec kolega ma przejechane 4 lata Wiec jeszcze rok pojezdzij i wymieniaj Temat rozwiazany a nie kazdy pisze cos innego i nie na temat zgłupiec idzie i nie dziwie sie koledze Skyliner89 ze nie wie co robic, bo kazdy uwaza cos innego, według zalecenia moze jeszcze rok jezdzic i koniec tematu. Co do łancucha zrobisz jak zechcesz, na pwno sie nie zerwie tak jak pasek rozrzadu wiec jak chcesz to mozesz jezdzic puki go nie usłyszysz. O taką odpowiedź mi chodziło . Chciałem się upewnić czy z tymi 5 latami to prawda. W przyszłym roku wymienię rozrząd. Dziękuje za pomoc.
  22. Jeżdżę na Motul 8100 X-CESS 5W40. To w końcu wymienić teraz kompletny rozrząd czy dopiero w przyszłym roku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.