Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Będzie nowy mistrz Legia albo Śląsk Wisła skisła a pewnie, ze skisła i bardzo dobrze !!! Niech w druzynie gra wiecej zagranicznych grajkow!!! Mistrzem bedzie LEGIA!!! Sląsk mistrzem jesieni, LEGIA MISTRZEM POLSKI !!! Raz na ruski rok to nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem. Wez sobie ostatnie 15 lat i zobacz ile raz Wisła była mistrzem a ile Twoja Legia, poniekąd to też tłumaczy Twoje podniecenie. Mnie te długie lata kibicowania nauczyły troche pokory i respektu do rywala ale widze że coniektórzy to jarają sie jak małpa dynamitem. Można by zaśpiewać: "gdzie Twoje berło...", ale po co?
  2. To nie jest zbyt wiarygodne źródło. Na 99% zagrają 29 listopada .
  3. Juve ma duże szanse wygrać z Lazio. Odszedł Mauro Zarate, ale za to przyszli Djibril Cisse i Miro Klose. Mecz z Napoli ma być rozegrany 29 listopada .
  4. Teraz ciężkie mecz z Lazio i Napoli. Jak by wygrali te mecze to by było coś wspaniałego . Bardzo dobra gra Juve z Palermo .
  5. Czy Artur B powstrzyma AC Milan?
  6. Największy błąd Wisły Kraków -> pozbycie się Dana Petrescu : http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/wisla-miala-juz-idealnego-trenera-i-go-wykopala,1,4909268,wiadomosc.html
  7. Od nowego roku benzynka ma kosztować ponad 6 zł/litr, a diesel jeszcze więcej . http://moto.onet.pl/1652823,1,dokad-zmierzasz-benzyno,artykul.html?node=8 Wszystko kur drożeje tylko pensje stoją... PO_ebany kraj
  8. Żeby wybrać tą samą partie czyt. PO. To takie rzeczy tylko w Polsce. W 2008 roku tankowałem PB95 za 3,40 zł/litr. Też mogę wyjść na ulicę... Jest coraz gorzej... Doją Nas aż miło...
  9. w dodatku ubrał "starą" koszulkę... :gwizdanie:
  10. Prezydenta Barcelony chyba po_je*ało :gwizdanie:: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/fc-barcelona-chce-nowej-ligi-mistrzow,1,4908306,wiadomosc.html
  11. - Mortal Kombat - The Punisher (ten z 2004 roku)
  12. http://euro2012.wp.pl/title,PO-chce-aby-orzelek-byl-obowiazkowy,wid,13988167,wiadomosc.html?ticaid=1d636 Chyba jedyna pozytywna inicjatywa od PO...
  13. Wisła tak naprawdę nigdy nie miała solidnego bramkarza na europejskim poziomie... Jak są b. dobrzy Polscy bramkarze to zaraz emigrują na Zachód.
  14. Wyszedł poziom szkolenia młodzieży... Nawet Mołdawia Nas bije... Dopóki PZPN jest u władzy nic się nie zmieni i takie wyniki będą coraz częstsze... Jednym słowem WSTYD!!!
  15. : 3HoDTsCktPQ
  16. Może coś się ruszy :gwizdanie:: http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/dzialacze-z-dolnego-slaska-chca-przywrocic-orzelka,1,4905428,artykul.html
  17. z dobrą alternatywą będzie na prawdę trudno ze względu na to, że każdy minimalnie uzdolniony użytkownik komputera w Polsce wie, że kiedy chce coś kupić to znajdzie to nie gdzie indziej a na ALLEGRO ... Ebay jest serwisem międzynarodowym a tak szczerze to nie słyszałem chyba nigdy aby ktoś wśród znajomych robił interesy przez ten portal. Co do wyglądu - totalna beznajdzieja.. każdy użytkownik szuka zdjęć na dole a wyszukiwarki po lewej stronie.... Moim zdaniem powinno być w ustawieniach jaki tryb pracy wybieram czy stary jaki dotychczas obowiązywał czy może ten aktualny... Tak powinno być i zapewne 90% osób by wybrało stary styl graficzny Allegro .
  18. Nie zawsze co nowe jest lepsze... i w tym przypadku tak jest
  19. Już wiem dlaczego wczoraj Nasi dali wygrać Włochom Pewnie nie chcieli pocałować loga PZPN
  20. Jest na to sposób: http://www.vista.pl/porady/845_nie_podoba_ci_sie_nowy_wyglad_allegro_w_latwy_sposob_przywrocisz_stary_.html
  21. Jak zmienili koszulki z Pumy na Nike to zauważyłem jak by gra Reprezentacji była gorsza... Może mi się wydaje...
  22. Też zauważyłem, że jest mniejsza sprzedaż. Ostatnio dużo sprzedawałem na Allegro i było kilkanaście odsłon i tyle. W ogóle to nowe Allegro jest mało przejrzyste...
  23. Statoil Skawina: Kilka dni temu: PB95 5,35 zł/litr Dzisiaj: PB 5,49 zł/litr
  24. :oklaski: dla kibiców: zjVK_FNA2Vg
  25. Głowacki wczoraj mógł zawalić przy dwóch bramkach. Przy drugiej bramce dla Włochów nie przypilnował Pazziniego. Tylko bieg obok niego z rekami w górze... . Mogła być trzecia bramka dla Włochów, bo Głowacki minął się z piłką, która dotarła do Matriego, ale strzelił on obok bramki... Jest Nike i Smuda -> nie ma gry Był Beenhakker i Puma -> było piękne mecze m.in. z Portugalią czy Czechami Dopóki PZPN, Lato i Smuda są u władzy będziemy się kompromitować na arenie między narodowej. Tu nie tylko chodzi o Reprezentacje. Pewnie fartownie z Węgrami wygramy albo przegramy i ciekaw jestem co powie Smuda na swoją obronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.