Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://moto.onet.pl/1640034,1,ceny-paliw-w-polsce-naleza-do-najnizszych,artykul.html?node=6 :polew: i #uj jak zarobki są tragiczne... http://moto.onet.pl/1640189,1,dlaczego-paliwo-jest-takie-drogie,artykul.html?node=6
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Toyota Supra, Subaru Impreza i Mitsubishi Lancer też trzymają cene, bo to już kultowe modele, a dlaczego Honda Accord VII generacji jest taka droga w zakupie jako używana... Niezawodność i silniki, a oprócz tego?
-
Ceny wariują !!
1 Maja 2004 rok, a miało być tak pięknie... Wychodzi na to, że od wejścia Polski do Unii Europejskiej jest coraz gorzej i to był duży błąd... Da się w ogóle odejść od Unii? Wczoraj w wiadomościach mówili, że Niemcy chcą odejść od strefy euro i powrócić do niemieckiej marki. I się dziwić czemu większość Arabów nienawidzi Amerykanów... Wszystko się układa w jedną całość.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Skawina: PB95 5,09 zł/litr
-
Ceny wariują !!
Trzeba walczyć o swoje, a nie gadać żeby wyjechać z Polski i pytać co dalej... Nie tędy droga. Teraz pseudo politycy czują się bezpiecznie i śmieją się z Nas jacy to My naiwni, że będzie lepiej. Jesteśmy teraz jak posłuszne psy. Ceny w góre, a my płacimy, płacimy, płacimy... Brutalne, ale prawdziwe, bo inaczej tego nazwać się nie da. Protest tu nic nie da, trzeba się zbuntować, albo zorganizować taki protest, żeby odczuli go i to bardzo... Powoli tracę nadzieje, że Polski naród się zbuntuje..., a czas ucieka...
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Cytat z a6klub.pl: "Wady konstrukcyjne miały motory z początków produkcji 225KM o oznaczeniu BMK (2004-2006), następny wypust tych motorów miał już poprawiony osprzęt 233KM ASB (2006-2008). Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest zakup najnowszego, aktualnie produkowanego motoru 240KM CDY (2008-nadal). Warto pamiętać, że czym nowszy (z tych trzech) motor oprócz podniesionej mocy jest również ekonomiczniejszy od poprzednika. Nie polecam BMK!" . Poza tym Audi A6 C6 miało lifting w 2008 roku.
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Są udanymi, ale od 2006 roku w górę..., a najlepiej od 2008 roku. Te z początku produkcji miewały kilka problemów, które mogą poważnie nadszarpnąć budżet właściciela nawet 10 tyś za naprawę :gwizdanie:. Kupując Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM czy Audi A6 C6 3.0 TDI 225KM z lat 2005-2006 nie będe miał gwarancji, że po kilkunastu przejechanych km coś się nie zepsuje... Jak są jakieś sposoby, żeby zmniejszyć ryzyko usterek w tych silnikach to proszę powiedzieć... . Podoba mi się BMW, Audi, Mitsubishi, Toyota, Volvo i kilka innych marek. Są ludzie, którzy są zamiłowani do jednej marki, a ja do nich nie należę... Sam przez moment myślałem o Toyocie Avensis, ale o tej po liftingu w 2006 roku. stary czytaj co pisze mialem na mysli spalanie oleju a nie benzyny Nie doczytałem .
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
stary a myslisz ze np 530d albo 520d nie maja swoich problemow?? Przecietny uzytkownik audi tez moze o tym nie wiedziec ze np w 3.0TDI wtryski siadaja a zaglebiajac sie w temat zobaczysz ze kazde marki maja silniki z wadami konstrukcyjnymi BTW: Kolega przesiadl sie z b4 1.9tdi na leona 2001 tez 1.9tdi... I juz go ten smiec wkorza... jakos wykonania jest duzo gorsza I nie mowie o plastikach tylko ale i wyciszeniu i innych elementach :gwizdanie: Jeżeli chodzi o problemy BMW E60 530d to czasem obrywają się klapy sterujące przepływem powietrza, które mogą prowadzić do uszkodzenia, a 520d to jest zdecydowanie lepiej wykonany silnik niż 2.0 TDI 140KM PD, tak samo wiem o problemach BMW E90 czy Volvo S60 D5. Zgadzam się, że nie ma silników idealnych, ale są silniki, które posiadają uciążliwe usterki i są też takie w której może się zepsuć tzw. "drobiazg", który nie nadwyręży budżetu właściciela. Są mniej i lepiej udane konstrukcyjnie silniki . Fakt wnętrze Audi zawsze było ponad czasowe, lepiej wykonane, z lepszych materiałów i które zawsze mi się bardziej podobało niż w to BMW, ale teraz mi to nie przeszkadza, bo wnętrze E60 i E90 przypadło mi do gustu . Takie małe porównanie: wnętrze Audi A4 B5 vs wnętrze BMW Serii 3 E36: wygrywa Audi wnętrze Audi A4 B7 vs wnętrze BMW Serii 3 E90: remis No a 3.0 benzyna w bmw?? Nie slyszales jak hektolitrami zre olej?? Moj kumpel sie meczy z taka e39 2002rok Zgadza się, ale to E39, które mnie nie interesuje. BMW 530i E60 nie pali tyle co poprzednia generacja (średnie spalanie 10 litrów/100 km). Znowu silniki benzynowe E60 po faceliftingu w 2007 roku są wrażliwe na jakość paliwa (525i, 530i i 532i), a jak wiadomo w Polsce różnie z tym bywa. BMW E46 325i 192KM, bardzo dobry silnik ze zmiennymi fazami rozrządu VANOS . Pali tyle co wersja 320i 150KM, a jest mocniejsza o 42KM . Jeżeli chodzi o konkurenta E60 czyli Audi A6 C6 to z silników benzynowych godne polecenia jest 2,4 177KM, który jak dobrze pamiętam był montowany także w A6 C5. Silniki Audi A6 C6 - FSI są wrażliwe na jakość paliwa, a z kolei TFSI, oprócz wrażliwości na jakość paliwa mają problem z osprzętem... i jak tu wybrać Audi A6 C6... Znowu Audi A4 B7 1.8T są słabo wyposażone i kosztuje bardzo dużo... Będe chciał pojechać w trasę A4 B7 1.9 TDI 116KM + komplet pasażerów... da radę?
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Zresztą każdy ma inne kryteria w wyborze i kupnie samochodu. Jednemu podoba się to, drugiemu tamto itp. .
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
głos oddany
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
stary a myslisz ze np 530d albo 520d nie maja swoich problemow?? Przecietny uzytkownik audi tez moze o tym nie wiedziec ze np w 3.0TDI wtryski siadaja a zaglebiajac sie w temat zobaczysz ze kazde marki maja silniki z wadami konstrukcyjnymi BTW: Kolega przesiadl sie z b4 1.9tdi na leona 2001 tez 1.9tdi... I juz go ten smiec wkorza... jakos wykonania jest duzo gorsza I nie mowie o plastikach tylko ale i wyciszeniu i innych elementach :gwizdanie: Jeżeli chodzi o problemy BMW E60 530d to czasem obrywają się klapy sterujące przepływem powietrza, które mogą prowadzić do uszkodzenia, a 520d to jest zdecydowanie lepiej wykonany silnik niż 2.0 TDI 140KM PD, tak samo wiem o problemach BMW E90 czy Volvo S60 D5. Zgadzam się, że nie ma silników idealnych, ale są silniki, które posiadają uciążliwe usterki i są też takie w której może się zepsuć tzw. "drobiazg", który nie nadwyręży budżetu właściciela. Są mniej i lepiej udane konstrukcyjnie silniki . Fakt wnętrze Audi zawsze było ponad czasowe, lepiej wykonane, z lepszych materiałów i które zawsze mi się bardziej podobało niż w to BMW, ale teraz mi to nie przeszkadza, bo wnętrze E60 i E90 przypadło mi do gustu . Takie małe porównanie: wnętrze Audi A4 B5 vs wnętrze BMW Serii 3 E36: wygrywa Audi wnętrze Audi A4 B7 vs wnętrze BMW Serii 3 E90: remis
-
[ALL B5] Problem ze wspomaganiem
Ja w czwartek jadę do mechanika na wymianę oleju do wspomagania. Dam znać co i jak .
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Ja się zgodzę z tą opinią w 100%. Też kiedyś byłem zaślepiony w i mówiłem sobie Audi to Audi. Od momentu kiedy przejechałem się BMW kolegi wszystko się zmieniło, zacząłem inaczej patrzeć na . Zgodzę się, że Audi to marka prestiżowa, z legendarnym już napędem Quattro, ale żeby w ostatnich latach wypuścić tyle silnikowych bubli... . Kiedyś na OtoMoto było Volvo S60 i Audi A4 B7 z 2005 roku za ok 54 tyś zł i Volvo było praktycznie maks wyposażone, a Audi gołe i wesołe... :gwizdanie: . Trochę Ci nie wyszło to porównanie. BMW to też klasa premium i stoi cenowo podobnie jak Audi. Koledze bardziej chodzi o to, że nie ma się co spuszczać nad segmentem premium, bo inny Avensis, 406 czy Laguna jest tak samo dobra, albo nawet lepsza, bo młodsza, tańsza itd. I ma po części rację. Wszystko zależy, kto jak podchodzi do samochodu i czego od niego oczekuje. Kiedyś miałem Mondeo MkI i jakość w środku nie budziła najmniejszych zastrzeżeń. Po przesiadce do Audi, moje zdanie o Mondeo się zmieniło. Nawet najnowsze Mondeo nie zbliża się z jakością do B5. Szef ma 2-letnią lagunę II na totalnym full wypasie - drewno jakieś z jachtów, skóra z pytki cielecia itd. itp. I szczerze powiem, że jakoś mnie wcale ten środek nie powalił z nóg. Skóra niba jakaś ekstra, ale moja po 13 latach wygląda lepiej niż jego po 2. Poza tym w dotyku sprawia wrażenie za cienkiej - jak by Ci się miała zaraz rozpruć pod tyłkiem. Ale to wszystko są wrażenia subiektywne. I każdy będzie miał swoje. Troche mi nie wyszło porównanie, fakt. Bardziej mi chodziło o to, że za podobną kwotę kupując Audi kupi się BMW i Volvo w lepszym wypasie. Nawet jak chce kupić sobie Audi A4 czy A6 to silnikowo nie ma za bardzo w czym wybierać jeżeli chodzi o diesla. Audi A4 B7 1.9 TDI, niezawodna jednostka, ale tylko 116KM (mało), 2.0 TDI straszny bubel, szczególnie BLB. Dopiero wersje 2.0 TDI z CR od 2008 roku w górę są lepsze jakościowo. Audi A6 C6 - 2.0 TDI (taka sama sytuacja jak w przypadku A4 B7), 3.0 TDI (pewnie problemy z przeskakującym łańcuchem rozrządu). Dopiero warte kupna od 2006 roku, a najlepiej od 2008 roku. Także z diesli nie ma za bardzo wyboru. Sytuacja inaczej wygląda w przypadku BMW Serii 3 E90 i BMW Serii 5 E60 i Volvo S60 .
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Ja się zgodzę z tą opinią w 100%. Też kiedyś byłem zaślepiony w i mówiłem sobie Audi to Audi. Od momentu kiedy przejechałem się BMW kolegi wszystko się zmieniło, zacząłem inaczej patrzeć na . Zgodzę się, że Audi to marka prestiżowa, z legendarnym już napędem Quattro, ale żeby w ostatnich latach wypuścić tyle silnikowych bubli... . Kiedyś na OtoMoto było Volvo S60 i Audi A4 B7 z 2005 roku za ok 54 tyś zł i Volvo było praktycznie maks wyposażone, a Audi gołe i wesołe... :gwizdanie: .
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Filmy, które polecam, stare, nowe, kultowe itp. Nowości 2011 (zapowiada się ciekawie... ): iphwnOPyfOM unQ8z7oKN40 cs3ROFNxa5M ---------------------------------------------------------- Doom: X_dCZkTDCpw The Punisher (2004): yOIIFtcXsDI Bez Twarzy: Vlg-VRc6TbY Sekcja 8: Bl3-jd0WKDY Terminator 2 - Dzień Sądu: eajuMYNYtuY Uniwersalny Żołnierz (część 1, 2 i 3 do d*py) Godziny Szczytu (wszystkie 3 części) Blade (wszystkie 3 części) Gol 1 i 2 Ronin: -TqaVEIUw4U Uśpieni: 1piB0xIkvUU Babel: chNzbahOn_w
-
Ceny paliwa marzec 2026
PO ebany kraj... . Sami widzicie co się dzieje. Od siedzenia na stołkach i nadmiaru kasy w głowach im się pier oli... .
-
Ceny paliwa marzec 2026
JA!!! Mało . Min 20 tyś klubowiczów i wjazd na Sejm . Aż mnie trzepie kiedy patrze na rosnące ceny i jak rząd okrada Nas z naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Najgorsze jest to, że wypłaty są na śmiesznym poziomie. Czas to pieniądz. Nie możemy tak bezczynnie siedzieć i patrzeć jak Nas okradają. Trzeba działać...
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
Może inne firmy oponiarskie mają taką promocje np. Continental, Yokohama albo Pirelli
-
Ceny paliwa marzec 2026
Widzicie Panie i Panowie co się dzieje. Może by jakiś bunt, protest? 2009 rok PB95 3,40 zł/litr 2011 rok PB95 5,05 zł/litr Tu nie chodzi tylko o paliwo, wszystko teraz drożeje. Nawet zwykła woda Cisowianka. 2010 rok - 0,98 zł, 2011 - 1,29 zł Państwo z Nas doi kase, aż miło i wciąż im mało bo co chwile powstają jakieś nowe podatki czy podwyżki. Ostatnio jakiś wymyślili podatek bankowy. Teraz w planach mają jakiś podatek internetowy. Spalić Wiejską !!! :ranting1:. Kto za?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Skawina Magiczne 5 zł/litr przekroczone . PB95 5,05 zł/litr P.S. Kiedyś ktoś wrzucił ciekawe zdjęcie na temat tankowania a tu tankowanie z innej strony: http://biznes.onet.pl/atrakcyjne-tankowanie,18493,3018910,5244956,fotoreportaze-detal-galeria
-
Piłka nożna
fajnie by było :gwizdanie: Żeby grzał ławe?
-
[ALL B5] Problem ze wspomaganiem
Tak, przed wymianą oleju na Febi wymyłem zbiorniczek wraz z sitkiem, tylko właśnie nie przepłukiwałem .
-
Ceny wariują !!
Egipt, Tunezja, Bahrajn czy Grecja potrafią się zbuntować i to nawet w XXI wieku, ale widocznie dla większości Polaków to normalny stan rzeczy, lubią być okradani przez własne państwo, robieni w uja albo po prostu są tacy tępi, nie wiedzą co się dzieje i mają zlasowane mózgi...
-
Ceny wariują !!
Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą. - cyt. Otto von Bismarck Sama prawda
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tak, tylko będziesz miał mniej w baku, chyba, że dosikasz różnicę :polew: