Treść opublikowana przez sawul
-
Silnik nie łapie temperatury
Jak będziesz wymieniał płyn to jest taki preparat do płukania układu chłodzącego w sklepach czyści cały układ .
-
Jaki numer przepływomierza do AEB
Na Alegro widziałem cene BOSCHA 800 zł nie wiem jaka będzie cena w twoim sklepie .Nie lepiej używkę kupić też 100% sprawną podłańczasz vaga i widzisz.
-
Luz na tylnym kole?
Łożysko też lubi piszczeć tylko. Tak jest u braciaka ale wymienię po zimie nic się nie dzieje tylko piszczy.
-
Ucina moc na wysokich obrotach
I jak tam gaz wyregulowany?
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
Zawozisz głowice do sprawdzenia czy składasz na hybił trafił.?
-
Silnik nie łapie temperatury
Tak powinien chodzić .
-
Silnik nie łapie temperatury
Od termostatu.
-
Jaki olej silnikowy, płyn chłodzący, świece oraz rozrząd polecacie?
Tak dobrze.
-
problem z szarpaniem mial ktos cos takiego ?
Tez mam problem z szarpaniem objawia sie najczęsciej przy pełnym wciśnięciu gazu np.na 3 biegu i przy 3 tyś..błędów nie ma żadnych są wypadania zapłonów . Świece zmieniane.Cewki ?
-
Demontaż króćca odpowietrzającego silnik
Przystepna cena.
-
Demontaż króćca odpowietrzającego silnik
Jakiej firmy króciec kupiłeś?
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
Może kiedyś wpadło i wypadło bo świeczki całe są.Ja to bym jeszcze tłoki zdemontował jak masz rozebrane.
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
Ciekawe co tam wpadło?
-
Cykanie w silniku
Najlepiej wymienić i będziesz miał z głowy .
-
Ucina moc na wysokich obrotach
Zgadza się auto idzie jak głupie ale to za sprawą dobrego gazownika.
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
Zwalaj głowice i się wszystko wyjaśni .silnik kuleje bo masz przedmuchy .Informuj nas o postępach.
-
Cykanie w silniku
Wiesz że do tych silników leje się full syntetic a jeszcze jak lubisz ostro przybutować.Masz mały przebieg ja mam 230000. Zalecają wymiane napinacza przy 200000 no ale może się zużyć prędzej to zależy od wielu czynników.
-
Demontaż króćca odpowietrzającego silnik
Króciec wychodzi bez zdejmowania kolektora wystarczy odkręcic zbiorniczek płynu chłodniczego i odsunąć go na bok i już dojście masz.
-
Cykanie w silniku
Upewnij sie czy to nie napinacz łańcucha rozrządu .Ile ma auto przejechane?
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
Tak czy siak głowice trzeba zwalić płyn poszedł w olej może być tylko uszczelka a głowice dać do sprawdzenia.Z tego co słyszałem wałki pasują główica też .Tłoki są na pewno inne i korby.
-
jakie amortyzatory?
Chyba raczej nie ma bynajmniej nie słyszałem.
-
Zatrzaśnięty tylna klapa bagażnika kombi
tak to bywa
-
[a4 b5 1.6] opony bieznikowane
To nie są te nalewki co były kiedyś technika poszła do przodu.
-
Gwint a4 b5
Kup nowe moim zdaniem .
-
Luz na tylnym kole?
Tak trzęsło by kierownicą jakbyś miał krzywe tarcze .Zobacz klocki.