Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Zacznij od podłączenia kompa i sprawdzenia czy masz połączenie z BT (adres 77). Jeśli tak to podaj oznaczenie modułu...
  2. Pytanie brzmi - po jaką cholerę brali się za wymianę oleju skoro wiedzieli jakie błędy są w skrzyni. Zamiast nowego ATF w tej cenie miałbyś już naprawiony sterownik Skontaktuj się ze mną przez pw.
  3. Trzeba w 20 - te kable nie przechodza przez kostki w uchwytach na dole slupkow A. Tzn kostki wyciagac nie musisz tylko wygrzeb sobie przewody ktore do niej leca...
  4. Do zasilania glownego nie. Generalnie prosciej polozyc nowa wiazke niz przerabiac stara. Bartku ja wiem ze do zasilania nie da rady chodzilo mi bardziej o CANY No ale weź teraz wyciągaj potrzebne kable i skręcaj je... Poza tym jak zaczniesz skręcać to przecież ich zabraknie.
  5. powolutku. powiedz wiosna dotarła już do Ciebie? No jest lepiej - ale jak zawieje to papieros zabiera na drugą stronę miasta jak małe miasto .. to byle podmuch wystarczy 2x jak Września - ale 3 szt. nowej RS4 tu jeżdżą ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- Powoli... Uczę się jeździć na nartach
  6. powolutku. powiedz wiosna dotarła już do Ciebie? No jest lepiej - ale jak zawieje to papieros zabiera na drugą stronę miasta
  7. :siema:Co tam łotry
  8. Jedno nie wyklucza drugiego Ale tak szczerze - za duże koszty i mało prawdopodobne aby udało się taki mod wykonać na tyle profesjonalnie aby nic nie spierdzielić (miałem w planach ale po sprawdzeniu i przekalkulowaniu - odpuściłem).
  9. No i za***iście wyszło
  10. Bierz cycu bierz bo tylko tego mi w tym aucie brakuje
  11. Mylisz się kolego - po wyłączeniu zapłonu zestaw głośnomówiący powinien się wyłączyć (tak zaprojektowano to w Audi).
  12. Do zasilania glownego nie. Generalnie prosciej polozyc nowa wiazke niz przerabiac stara.
  13. Do systemu pamieci potrzebny jest osobny modul - jednak do prawidlowej wspolpracy lusterek z pamiecia wymagany jest tez odpowiedni MK (kazdy obslugujacy pakiet oswietleniowy i alarm na pewno bedzie zgodny).
  14. Każdy moduł obsługujący pakiet światło na pewno obsługuje też składanie lusterek - moduł możesz dobrać zgodnie z posiadanym/żądanym wyposażeniem (nie musi to być CN).
  15. MK obsługujący alarm, syrenę, czujnik ruchu do lampki podsufitki, panel sterujący w kieszeni drzwi kierowcy... Informacji na temat podłączenia instalacji z uwagi na to, że jest to zabezpieczenie nie udzielam.
  16. AM, AG lub AJ będą pasować jeśli chcesz mieć tą samą funkcjonalność. Jeśli nie interesuje Cię dołożenie fabrycznego alarmu możesz spokojnie brać coś z listy pod swój cfg.
  17. Dzięki - moduł N najprawdopodobniej obsługuje też alarm ale dopóki nie znajdziemy nikogo, kto posiada taką konfigurację nie ujmę tego w opisie.
  18. dzis od rana zabrałem sie za wymiane i posżło o wiele lepiej niz wczoraj ogółem pracy razem z kodowaniem i adaptacja zajeło mi z 1h z wcześniejszych postó wynika ze miałem zamontowany moduł z b7 8E0 959 433 BP po powrocie do 8E0 959 433 BD wszytsko działa bez problemu wkodowanie kluczy również wynika z tego że moduły z b7 działają w b6 po 2002r. moduł jaki miałem wstawinony jest z 08/2005 jest to jakaś wskazówka dla pozostałych Bart-S dzieki za pomoc i jesli to możliwe można posprzatać do kosza częsc moich postów żeby nie śmiecić watku Pozdr Wszystko się przyda - zostawiam
  19. jeszcze 2 miesiące i nie będziesz miał co rezac....*** nie auto GILI - przez tą delegację w Szwecji nie mogę się z niczym wyrobić. Rezanie Paska jeszcze trochę potrwa
  20. Dzięki Marku - dopisuję (zgadza się z konwencją "drzewka").
  21. Fotel odkręć i odchyl tak aby zatrzymał się na kanapie. Dywan przełóż pod pedałami - możesz coś podłożyć tak jak sugeruje Dominik ale i bez tego da radę go wytargać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.