Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Przyszły tydzień jakoś - teraz mam trochę roboty i zajęty garaż. ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- Nie, Maciek się nie odzywał.
  2. Jakoś się spikniemy - no chyba, że nie masz nic przeciwko wycieczkom (możesz podjechać do mnie do Wrześni).
  3. Wleć na spota następnego - pogadamy sobie
  4. I co - stałeś okrakiem nad tunelem ? Dokładnie, bez tego patentu by się nie udało. Tak się zaparłem że mało co tą gałką w zęby sobie nie dałem Hahahhaha... ale ja miałem dokładnie to samo. Wyrwałem swoją starą z takim impetem, że głową zaliczyłem podsufitkę
  5. Fajne - nie wiedziałem, że występuje w 18". Jaki dystans dałeś ?
  6. Ten element w ASO trochę kosztuje - próbowałbym spolerować (przydałoby się coś na próbę).
  7. O - nie doczytałem. Pokaż fotkę 18"...
  8. Ojj... ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- ...albo
  9. a5 17" Fajne co nie Grzesiu Ty wiesz co dobre
  10. I co - stałeś okrakiem nad tunelem ?
  11. Grześ - na szybko do pracy na nockę (droga jest oświetlona więc nie miałem szans zauważyć różnicy). Ale skoro zwróciłeś na to uwagę to przetestuję ---------- Post dopisany 07-02-2013 at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 22:41 ---------- ...hmm, wydaje mi się, że pobocze jest mocniej doświetlone
  12. A nie dało by się tego kupić w US i wysłać normalną paczką do PL? Mam rodzinkę w Chicago
  13. Dobra - jak tylko zwolni mi się kanał na kilka dni, zgadamy się i podrzucę Ci zderzak Bartku.
  14. Generalnie bawimy się i szukamy najciekawszego rozwiązania
  15. Paweł ale jak to... Myślałem, że idziesz w JHM - będzie ori sprzęgło?
  16. Dobra Grześ - pakuj stare 18" i wysyłaj do mnie ---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ---------- Ja chyba całkiem dobrze znam to auto Jest kolorek + bardzo dobry motor - świetna baza do modów
  17. Niestety tylko komplet - z ceny można zejść symbolicznie... BTW, zapomniałem wspomnieć - efekt zabaw w Vario Customs (to tylko kosmetyka i pewnie większość nie zwróci uwagi ale chciałem - jak zwykle w zgodzie z fabryką - mieć mat na profilu spojlera tylnego zderzaka ).
  18. Każdy poleca to co lubi - mnie tylko Karol zraził tym, że napisał "nie modne" (z tym się nie zgadzam). Sam lubię jasne wnętrza ale wiem ile wysiłku kosztuje ich utrzymanie przy codziennym użytkowaniu i dlatego wybieram czerń. O elementy body S line pytaj w dywizjonie B6. Z listwami nie powinno być problemu - jakieś 500/600zł. Zderzak tył już gorzej - można trafić i za 300zł ale zwykle cena to 700/800zł. Przód... tutaj na cały zderzak z osprzętem potrzeba 1500zł. Nie licz na to, że dostaniesz coś w kolorze - S line B6 to deficytowy towar (bierze się to co jest ). Jeszcze odnośnie osprzetu - zderzak przedni masz także w wersjach ze spryskami i PDC (trzeba to dobrać do auta). Podobnie zderzak tył - jeśli planujesz dołożyć podwójny wydech - to potrzebny spojler na dwa dyfuzory (jeśli nie, szukasz pełnego spojlera bez profilu na końcówki).
  19. Wyświetlacza czy komputera pokładowego?
  20. W B6 na pewno nie - szyba ma taki sam odcień jak zwykła. Przejrzę potem CC ale raczej będzie tak samo. Laminowanej nie ma bo szyba grzana w VW ma nitki - u nas jest folia i stąd inny odcień. ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Co Wojtek - zaczynasz się zarażać? Bartek chętnie bym się tymi modami zaraził ale jak 13 lat temu zostawiłem nasadowy klucz na akumulatorze w moim poczciwym golfie1 to pechowo zespawał się z karoserią , dalej wyobrażasz sobie co się działo z autem gdy ujechałem 4 km:decayed: mało bym go nie spalił a wtedy nie było mi do śmiechu po tej akcji mam traume na elektronikę w samochodzie . Śledzę twoje poczynania w tym wątku :slina:i widzę że pięknego passka budujesz pełen podziw Nie ma co się zrażać - powoli dłubać i się nauczyć. Ja 5 lat temu nie umiałem w B6 postojówki wymienić - a teraz mam działalność w której naprawiam (według powszechnej opinii) najgorszą skrzynię automatyczną czyli Multitronic Ważne że to lubisz - reszta przyjdzie sama
  21. Jeszcze nie wiem - 2.7TDI jest na tapecie. ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Karol nie wiem czy to akurat było żartem ale totalnie się z Tobą nie zgadzam... Czarne wnętrze nie modne? Co do jasnego środka - spróbuj to utrzymać (w użytkowym aucie). Właśnie dlatego Passat dostanie więcej czerni (nie mam czasu aby codziennie latać ze szmatą). No i żeby nie było, Twój środek mi się podoba (zresztą mówiłem Ci o tym ).
  22. To teraz pytanie co pierwsze: interior czy exterior. Odradzam zbyt wiele projektów na raz bo fundusze szybko się kończą Kuba - zostaw mi 10 000PLM i auto na 2 tygodnie. Dołożymy to czego brakuje
  23. Masz wątek z furką?
  24. Wszystko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.