Treść opublikowana przez Bart-S
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Graty Grześ - a teraz, do dzieła
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Podświetlenie tablicy jest OK?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Daty niestety nie ma - coś ostatnio ciężko nam się zgrać Obserwuj wątek - z pewnością wkrótce jakieś dane się pojawią ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- Autko jeszcze w VC? Jutro lecę z rańca na Pn - może uda mi się wlecieć na fajkę
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Na środek mam osobny patent - wnętrze całe będzie wymienione. Póki co są inne projekty, które dostały priorytet
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Przyszła dziś wiązka - można kończyć BT Tomek zamawiać piankę? Nowa w ASO 60zł. ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- Podeślij mi jeszcze Twój VIN na pw.
-
B6 DIVISION
STEROWANIE PAMIEC FOTELA AUDI A4 B6 B7 8E0959769 (2916815403) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Widzałem Domi ale 200zł to drogo.
-
B6 DIVISION
...BTW szukam jeszcze rolety bagażnika do Avanta w kolorze Jive (szarobeżowy) oraz panelu przycisków do memo. Nie ma ktoś?
-
B6 DIVISION
Poprosi o PIN A znacie jakiś sposób na PIN do RNS-D? Odłączyłem aku w aucie klienta i niestety zawołał... Problem w tym, że gość nie zna pinu a na wlepie instrukcji obsługi radia go nie ma ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- Jeśli nie ma innej metody pozostanie wyciągnąć radio i bawić się z "fleszem".
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie jestem w temacie swapa - co jeszcze potrzebne? Z tego co wiem do slo leci tylko "muszelka". muszelka? a to dla slo, czy w ramach nagrody dla wymieniajacego? w nagrodę dla Ciebie jak ją założysz moge zalozyc, ale po pierwsze potrzebne sa nowe sruby, uszczelki i przynajmniej zamowiona rurka olejowa, niestety czesto sie ukreca. NO i wczesniej musze obejrzec jak wyglada reszta muszelki... To pomożesz chłopakowi ? ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Wyrzuć cudzysłów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie jestem w temacie swapa - co jeszcze potrzebne? Z tego co wiem do slo leci tylko "muszelka". muszelka? a to dla slo, czy w ramach nagrody dla wymieniajacego? w nagrodę dla Ciebie jak ją założysz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie jestem w temacie swapa - co jeszcze potrzebne? Z tego co wiem do slo leci tylko "muszelka".
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co sie dzieje z turbinka? Zakupiona od BRD - trzeba podmienić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak, ori świece są BOSCH-a. Fajnie, że działa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NP. Dobranoc
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Nie no luz - polujemy dalej. Teraz silnik trzeba doprowadzić do ładu
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
200KM to już pojedzie Gdzie jest poprzedni wykres? ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- Linki popraw po przy kliknięciu otwiera się main site fotosika.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu. a może kupić jasne i malować Jasne od biedy też przejdzie - ale malować... Jakoś nie jestem przekonany. Poza tym wiesz jak Ciężko o lusterko do B6 szczezre nie wiem bo nie szukałem Domin mi zaproponował to łyknąłem jak młody pelikan Łyknąłeś to lusterko jak małpa kit
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kolega ma A4 B6 czy B7? Jeśli B6 to jaką kierownicę z MF założył ori B6 czy tą z B7? b6 ale nie wiem co to za ster, mozesz mi podac twoj numer bo resetlo mi mojego iphona i stracilem wszystkie numery,mam tego vaga704.1 chyba dam rade to nim ogarnac ? Numer poszedł na pw. 704.1 spokojnie da radę. Pytanie tylko co zostało włożone (m.in. sama kierownica czy komplet potrzebnych części włączając taśmę i sterownik kiery). Generalnie trzeba zakodować moduł kolumny kierowniczej (16), radio/navi (37/56) i jeśli jest to bluetooth (77). Jeśli na pokładzie jest kierka z B7 to jeszcze zostaje kodowanie ABS i kalibracja czujnika skrętu w nowej taśmie. Zadzwońcie jutro to się ogarnie online.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu. a może kupić jasne i malować Jasne od biedy też przejdzie - ale malować... Jakoś nie jestem przekonany. Poza tym wiesz jak Ciężko o lusterko do B6
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Historia mojego lusterka tak się zakończyła - ale slo jest twardy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kolega ma A4 B6 czy B7? Jeśli B6 to jaką kierownicę z MF założył ori B6 czy tą z B7?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pytasz o multifunkcję? wlasnie to mialem na mysli ogarniales ja sam Bartasie ? Tak, to żaden problem. Podmieniasz moduł kolumny kierowniczej na wersję Q z B7, do tego taśma A lub B (też z B7). Zmieniasz adapter poduszki (żółta kostka) na model pasujący do taśmy B7 i na to zakładasz zestaw obręcz + poduszka. Na koniec kodowanie sterowników pod nowe funkcje i już ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- To łącznie jakaś godzinka roboty. ster jest ogarniety, chodzi o kodowanie sterownikow A co założyłeś i z czym dokładnie jest problem? ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- No i jakie autko - bo ominęło mnie jakoś co kupiłeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pytasz o multifunkcję? wlasnie to mialem na mysli ogarniales ja sam Bartasie ? Tak, to żaden problem. Podmieniasz moduł kolumny kierowniczej na wersję Q z B7, do tego taśma A lub B (też z B7). Zmieniasz adapter poduszki (żółta kostka) na model pasujący do taśmy B7 i na to zakładasz zestaw obręcz + poduszka. Na koniec kodowanie sterowników pod nowe funkcje i już ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- To łącznie jakaś godzinka roboty.