Treść opublikowana przez Bart-S
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Dokładnie. Sprawę lusterka i odpalenia funkcji C/LH omawialiśmy w innym wątku: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
To może EQ w MFD2 jest do d*py - gra OK, ale np. do ASS w Audi się nie umywa... Prawdopodobnie tak, bo dorwać ładny kompletny zderzak PDC pod R line bez 6 otworów jest naprawdę ciężko.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bartek a może to: www.lederzentrum.pl - YouTube Jestem ciekaw co na to Vario... Problem polega na tym iż na tych fotelach nie ma 100% naturalnych skór.. niektóre elementy to zwykła beżowa skaj :facepalm: Potwierdzam, to jest sztuczna skóra... Nagłośnienie mam "Monsoon" - żadna rewelacja. Myślę, że Sound System montowany seryjnie w R36 gra o wiele lepiej... Może po włożeniu RNS510 będzie lepiej - póki co nie planuję modów przy systemie audio...
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Lusterka ręcznie składane a elektrycznie to zupełnie inna bajka (w tym temacie nie ma co liczyć na bonusy). Skoro sterowniki masz OK to teraz szukać kompletnych lusterek + joy i do roboty (wystarczy przełożyć te graty i już działa).
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Latem tak samo Ci się działo?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Totalnie nie w moim stylu Nie chciałem aby się unorały w garażu - decyzja zapadła od razu (=montaż). Pomysł dziadka mi się podoba - tym bardziej skoro odradzasz, spróbuję szczęścia u tapicera (tylko trzeba nagrać ori materiał). Jak to mówią, z gówna bata nie ukręcisz... No ale przynajmniej spróbujemy
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Lepiej zacznij się przyzwyczajać Sporadycznie... Nieee, A4 nadal stoi
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Na wszystko przyjdzie czas
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No nic, trzeba coś robić aby o tym nie myśleć... Ruszam z projektem "Passat": http://a4-klub.pl/marki-78/passat-b6-2-0tdi-143km-highline-247169/
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
No to wbijaj. Idę spać, jak podjedziesz pod chatę to dryndaj... ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 06:34 ---------- Memo on board (jutro jak starczy czasu położę brakującą wiązkę CAN). Fotele są w dobrym stanie - szpecą jedynie wytarcia od wsiadania na co aktualnie nie mam pomysłu.
-
grzane szyby boczne avant b6
Seryjnie podgrzewana jest tylko tylna szyba. Podgrzewanie przedniej szyby to opcja dodatkowa za którą trzeba było zapłacić. Wiązki które widać w tylnych bocznych szybach to antena (...i w przypadku posiadania fabrycznego alarmu także kontrola zbicia tych właśnie szyb).
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Tak jak tłumaczyłem - przetwornik jest nie rozbieralny (w środku wylano jakąś masę klejącą aby zabezpieczyć i odizolować go od wilgoci). Jest to całkiem logiczne biorąc pod uwagę fakt, że miejsce instalacji przetwornika jest z lekka biorąc - dość niefortunne ---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Szukaj przetwornika... ---------- Post dopisany 09-10-2012 at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2012 at 14:48 ---------- Potwierdzam - grzana szybka u mnie w końcu działa Po pracy nad ranem wsiadam do auta, sprawdzam termometr... 6 stopni, lipa. Podjechałem do domu sprawdzam jeszcze raz - 4,5! No to już zdalnie odpalam. Zaskoczyło - dioda w przycisku odmrażania zaczęła mrugać. Nie było co rozmrażać ale po około minucie przednia szyba wyraźnie cieplejsza niż np. boczne. Jest gitara - zobaczymy jak będzie sprawować się na prawdziwych mrozach
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bart jesteś AS nie ma co
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Dziś nareszcie zakończyła się sprawa skradzionego auta... Spotkaliśmy się w sądzie, kończąc rozprawę ugodą na kwotę 22 000zł.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dziś ostateczny finał sprawy skradzionego auta, który zaczynaliśmy omawiać tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index145.html#post2314955 a skończyliśmy tutaj: http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/skradziona-a4-poznaniu-sprawa-bart-sa-wlasciciela-195768/#new Spór zakończyliśmy w sądzie (ale ugodowo). Kwota 22 000zł... Właściciele do dziś są przekonani, że za to autko przy sprzedaży dostaliby znacznie więcej pieniędzy No nic, nie ma co już tego rozgrzebywać - pozostaje tylko zapłacić i w końcu mieć to już za sobą.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...Yebany :polew: Bartyś jak bydziesz niegrzeczny to wkleja fotka jak ci bydle sp***doliło z placu i go prowadzisz :polew: :polew::polew: Zamówiłeś kostkę? Tak jutro mam dzwonić do ASO czy dotarła wieczorym ci pośle numery tych kostek Dzięki za wczoraj i zaś w tym tygodniu byda musioł cie oglądać :polew::polew::polew: taki mały żarcik Andrzeju - wstępnie w piątek na 14:00.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...Yebany :polew: Bartyś jak bydziesz niegrzeczny to wkleja fotka jak ci bydle sp***doliło z placu i go prowadzisz :polew: :polew::polew: Zamówiłeś kostkę?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...Yebany :polew:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Nie - ale jak w Warsztacie pojawi się DIY to na bank handlarzyki coś przygotują Póki co szukasz konkretnej zapinki - dokupujesz kilka metrów kabla 0,35 + piny oraz gniazdo i wtyczka w ASO. Dzięki, a zapinki pod pas kierowcy i pasażera - tak jest ori? B6 wersja europejska ma kontrolowaną tylko zapinkę pasa kierowcy.
-
B6 DIVISION
Nie - ale jak w Warsztacie pojawi się DIY to na bank handlarzyki coś przygotują Póki co szukasz konkretnej zapinki - dokupujesz kilka metrów kabla 0,35 + piny oraz gniazdo i wtyczka w ASO.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
I chyba o to chodziło - dzięki Ci o heblowy Mistrzu ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- Ładną Ci reklamę zrobiłem nieeeeee ???
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
To u mnie Arturo jest dokładnie odwrotnie :polew: BTW - przepraszam Cię, ale palniki nadal nie wysłane (mam tyle pracy ). Zaraz spakuję i Gośka jutro zaniesie je na pocztę. ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- Rany boskie - jak Ty nie pamiętasz to kto ma? Robimy swapa z 288/245 na 320/288 - przypomnij sobie co potrzeba oprócz tarcz/klocków/jażm/zacisków i większych osłon aby to poprawnie zmontować (coś tam o nawierceniu i dodatkowej śrubie wspominałeś).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki Krzychu Dev - możesz mi przypomnieć co oprócz Twoich gratów jest mi jeszcze potrzebne do montażu hebli? Osłony jutro będą...
-
B6 DIVISION
OK. W zasadzie obojętnie jak to podłączysz - będą dwa kable (gorzej jeśli 3 ). Tu masz na szybko wyrysowałem schemat... Z kodowaniem w zegarach już sobie poradzisz...