Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Dokładnie. Sprawę lusterka i odpalenia funkcji C/LH omawialiśmy w innym wątku: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/
  2. To może EQ w MFD2 jest do d*py - gra OK, ale np. do ASS w Audi się nie umywa... Prawdopodobnie tak, bo dorwać ładny kompletny zderzak PDC pod R line bez 6 otworów jest naprawdę ciężko.
  3. Bartek a może to: www.lederzentrum.pl - YouTube Jestem ciekaw co na to Vario... Problem polega na tym iż na tych fotelach nie ma 100% naturalnych skór.. niektóre elementy to zwykła beżowa skaj :facepalm: Potwierdzam, to jest sztuczna skóra... Nagłośnienie mam "Monsoon" - żadna rewelacja. Myślę, że Sound System montowany seryjnie w R36 gra o wiele lepiej... Może po włożeniu RNS510 będzie lepiej - póki co nie planuję modów przy systemie audio...
  4. Lusterka ręcznie składane a elektrycznie to zupełnie inna bajka (w tym temacie nie ma co liczyć na bonusy). Skoro sterowniki masz OK to teraz szukać kompletnych lusterek + joy i do roboty (wystarczy przełożyć te graty i już działa).
  5. Latem tak samo Ci się działo?
  6. Totalnie nie w moim stylu Nie chciałem aby się unorały w garażu - decyzja zapadła od razu (=montaż). Pomysł dziadka mi się podoba - tym bardziej skoro odradzasz, spróbuję szczęścia u tapicera (tylko trzeba nagrać ori materiał). Jak to mówią, z gówna bata nie ukręcisz... No ale przynajmniej spróbujemy
  7. Lepiej zacznij się przyzwyczajać Sporadycznie... Nieee, A4 nadal stoi
  8. No nic, trzeba coś robić aby o tym nie myśleć... Ruszam z projektem "Passat": http://a4-klub.pl/marki-78/passat-b6-2-0tdi-143km-highline-247169/
  9. No to wbijaj. Idę spać, jak podjedziesz pod chatę to dryndaj... ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 06:34 ---------- Memo on board (jutro jak starczy czasu położę brakującą wiązkę CAN). Fotele są w dobrym stanie - szpecą jedynie wytarcia od wsiadania na co aktualnie nie mam pomysłu.
  10. Seryjnie podgrzewana jest tylko tylna szyba. Podgrzewanie przedniej szyby to opcja dodatkowa za którą trzeba było zapłacić. Wiązki które widać w tylnych bocznych szybach to antena (...i w przypadku posiadania fabrycznego alarmu także kontrola zbicia tych właśnie szyb).
  11. Tak jak tłumaczyłem - przetwornik jest nie rozbieralny (w środku wylano jakąś masę klejącą aby zabezpieczyć i odizolować go od wilgoci). Jest to całkiem logiczne biorąc pod uwagę fakt, że miejsce instalacji przetwornika jest z lekka biorąc - dość niefortunne ---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Szukaj przetwornika... ---------- Post dopisany 09-10-2012 at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2012 at 14:48 ---------- Potwierdzam - grzana szybka u mnie w końcu działa Po pracy nad ranem wsiadam do auta, sprawdzam termometr... 6 stopni, lipa. Podjechałem do domu sprawdzam jeszcze raz - 4,5! No to już zdalnie odpalam. Zaskoczyło - dioda w przycisku odmrażania zaczęła mrugać. Nie było co rozmrażać ale po około minucie przednia szyba wyraźnie cieplejsza niż np. boczne. Jest gitara - zobaczymy jak będzie sprawować się na prawdziwych mrozach
  12. Bart jesteś AS nie ma co
  13. Dziś nareszcie zakończyła się sprawa skradzionego auta... Spotkaliśmy się w sądzie, kończąc rozprawę ugodą na kwotę 22 000zł.
  14. Dziś ostateczny finał sprawy skradzionego auta, który zaczynaliśmy omawiać tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index145.html#post2314955 a skończyliśmy tutaj: http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/skradziona-a4-poznaniu-sprawa-bart-sa-wlasciciela-195768/#new Spór zakończyliśmy w sądzie (ale ugodowo). Kwota 22 000zł... Właściciele do dziś są przekonani, że za to autko przy sprzedaży dostaliby znacznie więcej pieniędzy No nic, nie ma co już tego rozgrzebywać - pozostaje tylko zapłacić i w końcu mieć to już za sobą.
  15. ...Yebany :polew: Bartyś jak bydziesz niegrzeczny to wkleja fotka jak ci bydle sp***doliło z placu i go prowadzisz :polew: :polew::polew: Zamówiłeś kostkę? Tak jutro mam dzwonić do ASO czy dotarła wieczorym ci pośle numery tych kostek Dzięki za wczoraj i zaś w tym tygodniu byda musioł cie oglądać :polew::polew::polew: taki mały żarcik Andrzeju - wstępnie w piątek na 14:00.
  16. ...Yebany :polew: Bartyś jak bydziesz niegrzeczny to wkleja fotka jak ci bydle sp***doliło z placu i go prowadzisz :polew: :polew::polew: Zamówiłeś kostkę?
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak 15.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie - ale jak w Warsztacie pojawi się DIY to na bank handlarzyki coś przygotują Póki co szukasz konkretnej zapinki - dokupujesz kilka metrów kabla 0,35 + piny oraz gniazdo i wtyczka w ASO. Dzięki, a zapinki pod pas kierowcy i pasażera - tak jest ori? B6 wersja europejska ma kontrolowaną tylko zapinkę pasa kierowcy.
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie - ale jak w Warsztacie pojawi się DIY to na bank handlarzyki coś przygotują Póki co szukasz konkretnej zapinki - dokupujesz kilka metrów kabla 0,35 + piny oraz gniazdo i wtyczka w ASO.
  20. I chyba o to chodziło - dzięki Ci o heblowy Mistrzu ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- Ładną Ci reklamę zrobiłem nieeeeee ???
  21. To u mnie Arturo jest dokładnie odwrotnie :polew: BTW - przepraszam Cię, ale palniki nadal nie wysłane (mam tyle pracy ). Zaraz spakuję i Gośka jutro zaniesie je na pocztę. ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- Rany boskie - jak Ty nie pamiętasz to kto ma? Robimy swapa z 288/245 na 320/288 - przypomnij sobie co potrzeba oprócz tarcz/klocków/jażm/zacisków i większych osłon aby to poprawnie zmontować (coś tam o nawierceniu i dodatkowej śrubie wspominałeś).
  22. Dzięki Krzychu Dev - możesz mi przypomnieć co oprócz Twoich gratów jest mi jeszcze potrzebne do montażu hebli? Osłony jutro będą...
  23. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OK. W zasadzie obojętnie jak to podłączysz - będą dwa kable (gorzej jeśli 3 ). Tu masz na szybko wyrysowałem schemat... Z kodowaniem w zegarach już sobie poradzisz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.