Treść opublikowana przez Bart-S
-
Jak się sprawuje multitronic?
Multitronic w B8 to już 3-cia generacja tej skrzyni... Psuje się tak samo często jak Tip czy Stronic więc nie ma co generalizować bo zaraz powróci założenie że CVT jest "be" a pozostałe skrzynie są super. Po prostu znajomy od 2.7TDI miał pecha... Poza tym, decydując się na autoryzowany serwis nie usłyszysz od technika informacji że "do wymiany jest to, to i to".... Niemcy nie bawią się w naprawy getriebe - nowa skrzynka i do widzenia... Faktem jest, że jak już przekładnia się wysypie - to koszty naprawy są spore (ale dotyczy to wszystkich automatów a nie tylko Multitronic-a).
-
MULTITRONIC - problem ze skrzynią !?!?!?!?
tomasm64 - wysyłam Ci numer na PW. Zadzwoń jutro jak będziesz przy aucie...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Prze-luj
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
dokładnie na niedzielę potrzebował do Kościoła A wiesz jak wytłumaczył żonie wyjazd do mnie....
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dla Ciebie też już mam :banan: Ja też dostałem (dzięki ). Andrzej powiedział, że są za free- dzięki Tomku To Ci Andrzej zrobił prezent ciekawe co mu w środę przywiezie :decayed: Kupę... roboty
-
Niestety MULTITRONIC i miganie wskaźników.
Heehh. Dzięki za pozytywne opinie Napędzają do dalszej pracy Kolego. Nie węszyłbym póki co wielkiej tragedii - oznaczenia sterownika sugerują, że masz wymienione sprzęgło na wersję 7 płytkową więc jakiejś totalnej gimeli w skrzyni się nie spodziewam (mimo, że rocznik i wariant skrzyni podatny na usterki). Czy błędy wracają po skasowaniu? Tak jak koledzy zauważyli - mam teraz urwanie głowy, ale jeśli możesz jeszcze chwilę poczekać to chętnie zajmę się i tym przypadkiem.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartku tak tylko klikam Body mi się podoba - fajnie prezentuje się ten kit (może pomyślisz o czymś takim? ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chętnie pomogę ale musiałbyś podjechać do Wrześni - pracuję w ten weekend i do Poznania się nie wybieram... ja mogę jednynie podłączyć kompa w celu zczytania błędu. No to dogadajcie się i po podłączeniu kompa zdzwonimy się celem analizy problemu Madas możesz zadzwonić do Qbazulu? (pewnie szykuje się do wyjazdu i nie zaglądał tutaj). Trzeba pomóc chłopu Co do spota - w takim razie odpalamy listę a ja podwieszam datę w głównym poście... Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie) 1. Madas 2. Bart-S 3. ...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Pieronie... Myślałem, że po tym co przeszliśy wstaniesz dopiero w niedzielę a Ty pewnie nawet spać się nie kładłeś tylko środek auta składałeś Nic się nie bój - lampa będzie wymieniona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Póki co odpada - pracy mam w cholerę. Na spota też bym nie przyjechał bo w niedzielę mam POP. Z kolei za tydzień w niedzielę idę na rano - można pomyśleć (z tego co widzę, dawno oficjalnego spotkania nie było).
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dla Ciebie też już mam :banan: Ja też dostałem (dzięki ). Andrzej powiedział, że są za free- dzięki Tomku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chętnie pomogę ale musiałbyś podjechać do Wrześni - pracuję w ten weekend i do Poznania się nie wybieram...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Pany zakupiłem czujnik deszczu/zmierzchu wiem ze potrzebuje do tego kostke kupić z ASO i do tego dochodzą 3 kable, gdzie sie je wpina ? Na to pytanie odpowiedź masz w pierwszym poście - w sekcji poświęconej czujnikowi świateł/deszczu. 3 kabelki: masa, zasilanie z bezpiecznika 17 i sygnał do MCE na 17 pin kostki 32. ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- Poprawiłem layout i fotki w pierwszym poście - powinno być bardziej czytelnie.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartku SVT w Twojej budzie... 5.4L V8, 360/380HP
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z4 nie dla mnie Brysiek Ale dzięki za pamięć Vario a wiesz, że rozgladając się za V8 poklikałem też troszkę na F-150 Właśnie w Twojej budzie (można kupić V8 za całkiem przyzwoite pieniądze).
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Może jakaś wcześniejsza wersja włącznika? (np. zanim w konsoli środkowej pojawiła się dioda symbolizująca wyłączenie poduszki pasażera?). Dasz radę odczytać numer?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spóźnione gratulacje
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Skrzynię wyciąga się tak jak każdą inną - jedyna różnica przy automacie to dodatkowy układ chłodzenia oleju podłączony do chłodnicy.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Świetna fota! Dawaj do kalendarza
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Raczej nie będzie tej wtyczki...
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Te fotki wyszły znacznie lepiej niż wcześniejsze. Graty!
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
LLA to Multitronic - poproś Niemca aby wlazł do auta i sprawdził ile rzeczywiście biegów pokazuje FIS. Zacznij od podłączenia nowszej wersji VAG/VCDS. To może być dwumas ale równie dobrze nie musi - tak czy siak, skoro słychać mechaniczną usterkę to i tak trzeba wyciągnąć skrzynkę (wtedy się okaże).
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Sprzóbój 4-ką a jak nie da rady to jednak coś wyższego (>=7).
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Jakiego VAG-a używasz?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Wpisz 46992 i kliknij TEST a potem SAVE.