Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Trzeba rozgraniczyć dwie rzeczy - rodzaj zawieszenia oraz klasa wagowa (np. zakres 10 do zawieszenia 1BA oraz 1BE ma różne wartości w kg). Odpowiadając jednak na Twoje pytanie - to nie to samo. Silnik V6 (2.7TDI) jest cięższy od 4-cylindrowego 2.0TDI o jakieś 100kg (zatem rozbieżność w zakresie mas między tymi dwoma jednostkami będzie spora). Najlepiej będzie jeśli poszukasz na forum 2.0TDI z fabrycznym zawieszeniem 1BE i sprawdzisz jego kategorie wagowe (uwaga - wyposażenie, rodzaj nadwozia oraz skrzyni biegów - wszystko co wpływa na masę ma znaczenie, dlatego trzeba szukać egzemplarza "lustrzanego" z podobnym wyposażeniem). Po tych kategoriach sprawdzisz numery sprężyn i takie możesz wrzucać do siebie.
  2. Tja, ale weź poprawkę na to, że Frosty ma benzyniaka... Frosty tak, ale H4mm3R już nie , na bank zachowanie benzyny może być odmienne niż klekota.... ale AVF i BLB powinno zachowywać się chyba podobnie ? popraw mnie bart jeśli się mylę ... a 2000rpm w multi tdi to chyba sporo nawet jak na zimny olej ? no chyba że jest -30C Na zimnym to normalne zachowanie - u mnie też jak nie pobawię się delikatnie gazem to leci przy niskich temperaturach na 2k. Troszkę go posmyram (nie wciskam jednostajnie) i DRP łapie o co mi chodzi zmieniając bieg. U mnie i Hammera jest inna skrzynka zaworów niż u Ciebie - bardzo prawdopodobne, że to ma znaczenie (soft mamy na tym samym poziomie).
  3. Tja, ale weź poprawkę na to, że Frosty ma benzyniaka...
  4. Poprawiłem tutorial malika (myślę, że nie będzie miał nic przeciwko ) - dodałem listę dostępnych modułów BT na końcu zwiniętej części pierwszego posta. Navi 8E0 035 192 C : 0319257 Tel 8P0 862 335 D : 0001822 ..moduł jest skodowany na basic czyli bez obsługi z poziomu rns-a itd. a że ciągnie kontakty na fisa to fart Adaś , Artur dajcie swoim fonom powrót do ustawień fabrycznych może cuś zajarzy :gwizdanie: Z tego co pamiętam to u Artura nie odpalałem wersji Comfort więc całkiem możliwe, że to załatwi sprawę (jego kodowanie będzie za 30 minut).[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 20:08_________________________________________________Jeśli dobrze pamiętam to... RNS-E: 0301713 BT: 0000522 Artur - zmień kodowanie BT na 0010522.
  5. Bart-S odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    No to już wiesz dlaczego
  6. Bart-S odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Auto miałeś zaparkowane pod chmurką czy w jakimś garażu?
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ..albo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155032.0 ..zapytaj kolege widziałem że miał jeszcze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=50743 Czujnik z tego co pamiętam, nowy to ponad 400zł. Dlatego alternatywa podsunięta przez Dominika jest jak najbardziej OK.
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dave - będzie zwarcie do masy czujnika autopoziomu (tego z przodu). Kasuj i jeździj - jak nie przestanie świrować - sensor do wymiany.
  9. Artur - sprawdź i podaj kodowania modułów BT i RNS-E.
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fakt - analogu nie ma już sensu zakładać. Kolejny temat do rozkminki
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ..potrzebujesz np. takiego ustrojstwa http://allegro.pl/audi-multimedia-adapter-do-nawigacji-rns-e-i2049117857.html jak będziesz kupował to zapytaj o możliwość sterowania z navi (kilka modeli dvd) , potem powiem Ci jak to ustrojstwo spętać do kupy Cena kiepska Ile chcą za odpowiednik tego w naviku? To już lepiej dołożyć ten cholerny tuner i oprócz obsługi DVD masz też telewizję - cena wszystkich gratów taka jak za sam adapter, tylko grzebania więcej.
  12. No to dalej - dogadajmy się jakoś Pepiny też jadą
  13. Myślę, że pojedziemy - chociaż sprawy zdrowotne na pewno będą miały wpływ na ostateczną decyzję... Madas - popierdzieliłem akordy dlatego nie mogliśmy się dogadać. Chodziło o G6 (nie wiem na czym gra ten koleś ale struny basowe brzmią świetnie):
  14. Dziękować! Dziś było technicznie i trochę gitarowo
  15. Z uwagi na to, że numery które podałem są od A8 - szukaj kompletu razem z poduchą (zapomnij o samej obręczy). I ze spokojem - jak będzie to będzie :> Z czym tam sobie nie możesz poradzić z BT? Chodzi o symbiana?
  16. Tak jak napisałem - kod koloru stosowany przez audi nic Ci nie daje (jeśli chodzi o lakier nadwozia to jeszcze można coś wskórać ale 8AU, które podał tu Mariusz nic Ci nie da - to już bardziej jak powiesz, że to "Titanium"). Michu - numer felg jest od A6, a te nie miały wariantu "Titanium" (były 2 wersje, obie srebrne). Zatem mój lakiernik mógł mieć rację - zostały przemalowane, więc nie wiemy czy ten grafit to ten grafit Jeśli chodzi o rodzaj lakieru - mat...
  17. 1VB to beżowo szary.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Podłącz się na krótko nową wiązką między modułem a zegarami. Sprawdziłeś zasilanie i sygnałowy przed decyzją o zakupie?
  19. OK - 3 ramienne, MF, pikowane z A8 w kolorze Twojej deski rozdzielczej... - 4E0 419 091 BQ 1VB - 4F0 419 091 AP 1VB - 4F0 419 091 H 1VB - 4F0 419 091 DF 1VB ...ostatnich 3 znaków (1VB) może nie być na naklejce tak jak u Ciebie - w takim wypadku trzeba uważać aby nie pomylić odcienia.
  20. Paweł - Fly już dawno nie ma felg ze wzorkiem RS (kupiłem je ponad 2 lata temu). Mógłbym dobrać Ci farbę gdyby nie fakt, że przemalowałem te fele na kolor srebrny Swoją drogą - Audi odnośnie detali takich jak elementy wnętrza czy felgi, stosuje własne oznaczenia (przy ich pomocy nie dobierzesz odcienia u lakiernika). Gdy malowałem w/w felgi, podjechałem sobie do najbliższego serwisu - w łapach miałem paletę barw pożyczoną z lakierni i dzięki temu mogłem dobrać lakier "live" (akurat pod ASO stała sobie B8 z kołami o odpowiednim wzorze).
  21. :good: :good:
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uwierz mi, ze je sprzeda nawet po podwyzce Niby dlaczego ? Sam sprzedawałeś podobne za 3,5 tyś więc 5,5 tyś to spora przesada. Czester - nie zgadzam się z Tobą. To, że Wojtek sprzedawał w takiej cenie to jego sprawa... ponad 3tyś to średnia cena za porządny zestaw S line. Recaro jest rzadkością (a tym bardziej w takim stanie) więc wyższa cena jest jak najbardziej uzasadniona. 4,5-5,5k to i tak tanio w porównaniu z ebay-em gdzie za taki zestaw musisz położyć niemcowi 10tyś... Ja swoje przywiozłem z DE dwa lata temu za 1300EUR i jak na tamten czas była to mega okazja (na pozostałych aukcjach nic nie schodziło poniżej 2300EUR a czaiłem się przez 1,5 roku).
  23. szukamy koniecznie 3-ramiennej...grzanie fajna sprawa ale 4-ramienne mi się nie widzą :gwizdanie: OK - w takim razie potrzebuję jeszcze dla pewności pełny numer kiery (ściągaj poduszkę). Biorąc pod uwagę kolor wnętrza - powinna być końcówka 1VB ale upewnijmy się.
  24. Problem w tym ze mam wzmacniacz z wyjsciem na TV a znaleźć wzmacniacz co ma TV i webasto graniczy z cudem:( Tak jeżeli chodzi o wzmacniacz antenowy pod TV i webasto ( ten po lewej stronie w bagazniku ) to ciezko go znalezc a wręcz graniczy z cudem Ja do B6 szukam juz drugi rok Mozesz zrobić tak jak napisałeś czyli dołozyć antenkę na dach i podciągnąć do niej kabel z sterownika pilota . Będzie to estetyczniej wyglądać Panowie - piszcie do kolegi krystian821. Ma do sprzedania wzmak antenowy pod webasto i TV.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.