Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Cisza Dziadku. Wszczęto dochodzenie i na tym sprawa aktualnie stoi - generalnie jak widać standard yo, będziesz miał chwilę na mały przegląd mojego strucla (olej + filtry) koniec sierpnia / początek września? Nie ma problemu
  2. Opisz mi jeszcze raz ten luz - na którym wałku i jak duży (mile widziane foto). Test luzu robiłeś na zdemontowanym wałku wejściowym?
  3. Nadpisuje się pamięć sterownika wrzucając program dla 7 lamel. Ale nie ma to nic wspólnego z przekodowaniem...
  4. Czy przy demontażu zwróciłeś uwagę na to czy wałek ma zamontowane zabezpieczenie?
  5. Za tydzień też mnie nie będzie - POP w pracy
  6. Ja jeszcze nie wiem czy przyjadę - z czasem wygląda na to, że raczej się nie wyrobię
  7. Upewniam się: przed wymianą oleju nie było terkotania i szarpania? Jaki olej zalano (sprawdź na FV). Czy poziom ATF został ustawiony prawidłowo? No i na koniec prośba - postaraj się pisać normalnym fontem a nie dużymi literami
  8. OK. Czekam na nr błędów.
  9. Andy - nie baw się w produkcję wiązki elektrycznej tylko kup gotową w ASO (no chyba, że masz dojście do tanich pinów). Z rabatem zapłaciłem za nią 331zł (to ten, którego foto wrzuciłem do swojego wątku pisząc o servotroniku). Z wyprodukowaniem tego elementu jest za dużo zachodu (kilometry kabla, np. część odpowiedzialna za webasto to 8 x 4m). Płacisz 300zł ale masz fabryczny element, który naprawdę ułatwi cały montaż... 8E1 971 109 CR - wiązka przewodów dodatkowego wyposażenia. Łączy kabinę z przedziałem silnika. Obsługuje: - webasto - servotronic - homelink - front PDC - pompka sprysków Ten kabel na pewno występuje też w wariancie tylko pod webasto. Niestety nie znam jego oznaczenia.
  10. Dokładnie. A tak nie dość, że sam mam problem - to jeszcze właściciele auta
  11. Niestety nie. Jedyne co dostałem to zawiadomienie z policji o wszczęciu dochodzenia.
  12. Nie Jarku - Twoje logi także wyglądają prawidłowo.
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do czarnego/ciemnego lakieru karoserii zostawiłbym srebrne felgi dla kontrastu - ale zrobisz jak uważasz
  14. W serii naprawdę średnio mi się B8 podoba - S line exterieur + dobra fela i robi się wspaniałe auto.
  15. Ostatnio wlazłem za radio... buczy nie tylko sub ale także głośnik centralny...
  16. Jeśli nic się nie dzieje i do tego takie parametry to nie mam się do czego przyczepić. Jest
  17. Niech Ci tylko sprawdzi nr błędu - najlepiej zrób foto ekranu (nawet telefonem) albo niech Ci to wydrukują. Wrzuć tutaj i powiem Ci to to jest... W żadnym wypadku nie daj się namówić na cuda w stylu rozbieranie skrzyni. [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 16:59_________________________________________________BTW - wartość "0" pokazywało na wszystkich 3 indeksach RPM?
  18. Najprawdopodobniej uszkodzony sterownik skrzyni - aby to potwierdzić musiałbym mieć numer błędu (zapisałeś może? lub możesz sprawdzić jeszcze raz?).
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nic. Jak towar się cofnie sprawdź numer rolo (8E5 vs 8E9).
  20. Pięknie Grzesiu - daj jakieś foto nie spod spódniczki
  21. Nie ma sprawy Vario - zapraszam częściej
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tylko potwierdzę... Jeśli jeździsz na codzień R4 i przesiądziesz się chociaż na tydzień do 2.5TDI V6... Powrót na 4-cylindry jest ciężki Kultura pracy, przyśpieszenie... V6 płynie - gdyby tylko nie te wiksy eksploatacyjne. Ale jak widać można także nabyć fajny egzemplarz. Swego czasu bardzo chodziło mi po głowie 2.7TDI w CVT...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.