Treść opublikowana przez Bart-S
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Podstawowa sprawa to zmierzyć ile jest przed montażem zestawu obniżającego no i po montażu. Mamy takie dane? Przymiarkę felg możemy zrobić w weekend.
-
B7 Crew
Ustaw z powrotem stare kodowanie i zobacz co się dzieje (chociaż nie widzę związku). ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- ...pisz do mikasziego. Wychodzę właśnie do pracy i nie będę mógł już dziś pomóc.
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Ej no jak to by mogło być żeby największy spamowiec forum nie odpowiedział na wezwanie:polew: Wladi, chodziło mi bardziej o twoja druga naturę, wiesz DJ Hazel, Manieczki i te sprawy Tapnięte z SGS III ...mama wysłała "Hejzela" do sklepu... po ser biały...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
No Jędruś - skoro polecasz to idę szykować paczkę
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Na allegro znalazłem firmę która regeneruje je i poprawia usterki fabryczne - chcą 250zł...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dobra Tomek - dajemy czarne. Blach nie maluj bo i tak wejdą "R".
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Czerwony fajnie się zgrywa z brązem ale raczej jeśli już to... srebrny. No chyba, że jakąś inną kompozycję dobierzemy...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Tak samo myśli żona Dev-a
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Pin 15. ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- W aucie są różne magistrale CAN - masz się wpiąć do tej konkretnej ("Komfort"). Skoro na rozpisce masz kabel pomarańczowo/czarny a ja podałem Ci pomarańczowo/zielony to chyba wszystko jasne... Nie można się podpinać byle gdzie - czytajcie ze zrozumieniem!!!
-
Błąd AIRBAG
Nie ruszaj kostki pod fotelem bo nie ma związku z pokazanym błędem. Podmień z kimś poduszkę i zobacz czy błąd po skasowaniu wraca.
- B7 Crew
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Coś tam pogrzebałem przy ostatniej wizycie w PL Wracam niedługo to się nad czymś jeszcze pomyśli ---------- Post dopisany 04-08-2013 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 21:26 ---------- Od kilku dni niemiła niespodzianka... Lewym tylnym zaciskiem sp***rza płyn hamulcowy, przy okazji oględzin okazało się - że silniczek tego samego hamulca ma pękniętą obudowę. W związku z tym, że przy najbliższym interwale serwisowym tarcze i klocki będą do wymiany - stało się.... Dev dopiął swego - będzie zestaw hebli od R36 Udało się dorwać w dobrej cenie prawie cały komplet zacisków i jarzm... Brakuje tylko zacisku na lewy tył (szukamy...). Teraz tylko pytanie w jaki kolor pomalować zaciski pod brąz "Mocca"
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Tak - poszukaj na lewym słupku A kabelków splecionych ze sobą i w tych samych kolorach (pomarańczowo/zielony i pomarańczowo/brązowy).
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Może sterownik masz walnięty - podłączone muszą być 1, 3, 7, 8, 12 i 14.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Jeśli ma na sobie wybity oprócz 4B0919237 także numer 8E0919237 to będzie pasował.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Sprawdzałem już kiedyś dwie wersje przełącznika z B6 - były inne parametry. W B5 jest jeszcze inaczej i raczej tego nie uruchomisz w B6. Włącznik potrzebujesz z fotki poniżej (8E0 919 237):
-
B6 DIVISION
Tak. Tylko temperatura płynu chłodniczego musi mieć 90 (inaczej może szaleć).
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Jak już zamontujesz prawidłowy przełącznik to spróbuj tak: Pin 1 przełącznika do pinu 4 w kostce 12-pinowej Pin 2 przełącznika do pinu 7 w kostce 12-pinowej Pin 3 przełącznika do pinu 6 w kostce 12-pinowej Pin 4 przełącznika do pinu 5 w kostce 12-pinowej Podaj jeszcze oznaczenie Twojego sterownika airbag (to potwiredzę w/w).
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Jeśli masz oryginalną wiązkę... podaj mi kolorki przewodów w poszczególnych pinach. 2 kable to sygnały do sterownika airbag i 2 kolejne zasilanie iluminacji oraz masa iluminacji i przełącznika.
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
- B6 DIVISION
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Coś mi to przypomina... Hmmm... Lord Vader