Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyczyść styki i zamontuj - jak znów będzie wywalać to podmień przekaźnik z innego AVF. Barts moze bedziesz wiedział ktory bezpiecznik odpowiada za sterowanie komputerem?? NR 12 gniazdo diagnostyczne 10A ?? Bezpiecznik nie steruje komputerem Co najwyżej może go zasilić... ECU zasila kilka bezpieczników - jeden z nich jest tam gdzie przekaźnik świec (pierwszy na wewnętrznej ściance licząc od frontu auta).
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyczyść styki i zamontuj - jak znów będzie wywalać to podmień przekaźnik z innego AVF.
  3. Zacznij od sprawdzenia czy wzmak dostaje zasilanie (pin 1 w kostce wzmaka). ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- Kurde... 21:00 a tu się nic nie dzieje
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przy ECU silnika - musisz obudowę komputera zdjąć. Zobaczysz mocowanie w które można włożyć 4 przekaźniki - przekaźnik świec jest na pozycji nr 2 licząc od strony reflektora.
  5. To jak można zrobić za szczelna Po zimie może coś sie rozszczelnilo a teraz Warszawę zalało to zalało lampy Flyowi Ja myślę, że to taki urok tych lamp... przecież one bez żadnych przeróbek parują na maksa, a jak się nic z tym nie robi, to parują w 100% i siadają przetwornice. No miałem przecież kiedyś grafitowe 19" od A6, wzór RS4, teraz są lub były u Bart-S'a Jeszcze SĄ, ale już niedługo
  6. Wygląda na to, że sondy Ci odwrotnie podpięli Przepnij wtyki i zobacz co się będzie działo... ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- ...te za katem. ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- ...no i odpowiadając na Twoje pytanie. Te sondy nie są identyczne więc na tej podstawie śmiem uważać, że ECM potrafi je rozróżnić
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pomoże ktoś bo w bazie z kodami nie mogłem tego znaleźć? Wyciągnij i wyczyść styki przekaźnika świec żarowych (możliwe, że sam przekaźnik walnięty - względnie świeca na 1 cylindrze).
  8. Michu, dla mnie jest dobrze w ryj
  9. Wykręcasz fotel pasażera (4 śruby spline), odłączasz jego elektrykę i pochylasz na tylną kanapę. Ściągasz osłonę progu (ten plastik w środku) i jak wykręcisz schowek pasażera (5 śrub) to możesz już unosić wykładzinę podłogi. BT będzie schowany w pudełku przy progu, tuż przed fotelem pasażera.
  10. Dobra Pany ja spadam - 3ciej nocki nie zarwę
  11. Patrz co się porobiło...
  12. Nikt mi nie przychodzi do głowy...
  13. ...kilka stron jest
  14. Branoc ---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ---------- Kurde znów tylko czytają i nic nie piszą
  15. Ja wrzucałem... Yuna - Lullabies w remixie... ---------- Post dopisany 28-06-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 23:59 ---------- Rafał... tu masz filmik z jajem:
  16. Proszę Cię... Gdzie tu przekaz? A dziewczyny? No cóż nie jestem wybredny i wszystkie kobiety mi się podobają ale...
  17. Wpadaj na spoty
  18. To pewnie też nie zawsze jest miarodajne jak ciągnie olej pierścieniami... Dopiero przy bardzo głębokich rysach będzie ciśnienie uckiekać Narazie po dzisiejszej rozmowie odpuszczam. Lepiej kupić mocniejszego kopciucha i dać na program chyba Mając na uwadze względy ekonomiczne - na pewno.
  19. Raz dobrze zrobisz, będziesz dbał to będzie spokój. Tylko pytanie co dorwiesz i ile będzie wkładu - tu jest pies pogrzebany.
  20. Generalnie jak będziesz szukał to kontrolę zaczynaj od pomiaru kompresji na cylindrach
  21. ...generalnie Kuba jak nie jesteś pasjonatem i nie planujesz wydać trochę kasy aby wyprostować BBK które kupisz - to nie polecam. Naprawdę ciężko trafić dobrą, niezajeżdżoną sztukę. Prędzej trafisz zdrową RS4 ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- Vario pracował w AP - ja tylko z nimi handluję BTW - BNS wygląda lepiej pod kątem awaryjności niż BBK
  22. Tłoki są słabe - rysują powierzchnię cylindra. Korbowody nie dają rady i potem masz... ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- Dokładnie. ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- + w B7 to sprzęgło i dwumas poprawione - nie sra się już tak często jak w B6. No i w B7 masz już kolejną generację quattro.
  23. To jest proszę Ciebie idealne rozwiązanie. TDI jako daily i V8 na weekendy do zabawy. Spalanie w trasie, jakieś 13l. W mieście zimą jak zrobisz 500km na baku to rewelacja. ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- Dobranoc.
  24. A to chyba najbardziej powszechna przypadłość tej motorowni:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.