Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bo zyebał sprawę - przód nie schodzi tyle samo co tył. Więc -3/-3 w kategorii wagowej nie jest rozwiązaniem. Teoretycznie różnica powinna wynosić 1, względnie 2 kategorie z przodu i 2 lub 3 z tyłu. No ale ile razy już o tym było... Kiedyś dojdziemy o co tu kaman - tylko nie mam teraz czasu na to
  2. No orlenowca coś nie widać dziś może niedługo już nie Orlenowca własna stację będziesz otwierał? Tyle paliwa zajumał, że teraz to już stację musi otworzyć ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ---------- No orlenowca coś nie widać dziś może niedługo już nie Orlenowca w poniedziałek bede miał info co i jak jak się uda to września wita Blisko, co tam dla Ciebie
  3. No orlenowca coś nie widać dziś może niedługo już nie Orlenowca
  4. Wszystko OK
  5. No orlenowca coś nie widać dziś Parówki przewraca na dwie dłonie Podjade na stację jak wrócę
  6. No orlenowca coś nie widać dziś
  7. Kto wie, kto wie...
  8. Nie jest źle - przynajmniej jakiś porządny zderzak od razu założysz i lampy:) Grześ - klienta Ci podesłałem na xenon w B6. Trochę wariat ale dasz radę
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyrzuciłem ostatnio
  10. Springi założyłeś te same co ja? tak-te ktore poleciles mi na pv pamietam jak jeszcze mialem 18' to pytales dlaczego tyl tak nisko siedzi bo jak na 1be to bylo dosc nisko a teraz zalozylem h&r i jest dopiero nisko Wrzuć jeszcze fotkę tego co masz pod podłogą bagażnika... Zapas? Dojazdówka? Zestaw naprawczy? Sprawdzam masę... Generalnie pozostają amorki a raczej ich osprzęt (dokładnie myślę o odbijakach - może tu jest coś nie halo).
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pojadę, ale w Wawie to 100-150 zł No to już wiem skąd to pytanie
  12. Nie jest źle - przynajmniej jakiś porządny zderzak od razu założysz Pas przedni niestety oberwał, na razie będę jeździł bez maski szpanując osłoną od z naciapanym V6 TI DI AJ a zderzak będę od razu rezał po swojemu, czyli spawanie dokładki i spryski Tej Panie - jakie spawanie... Zgrzewanie chyba
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepszego cycu ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- Fly - imo zawsze po ruszaniu zawiasu jechałbym chociaż sprawdzić - to tylko 50zł.
  14. Nie jest źle - przynajmniej jakiś porządny zderzak od razu założysz
  15. Znasz Arka... Jak najtaniej... Tarcze będą "TaRcZeX" i klocki od "Kloc-Mann"-a...
  16. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie
  17. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To ja tesh
  18. Maćku - to chyba nawet mniej niż 1% W Gnieznie sa tylko takie Tja, widziałem Cabrio B7 z 2003r
  19. Ale to zamierzony efekt? Naklejka na listwie tylnych drzwi
  20. Panel w którym są kostki jest wciskany w słupek A - bardzo łatwo się go demontuje naciskając w odpowiednim miejscu uchwytu (do góry na środku).
  21. Maćku - to chyba nawet mniej niż 1%
  22. Springi założyłeś te same co ja?
  23. Spinki użyłeś stare czy nowe?
  24. Do bezpieczników trzeba dołożyć brakujące przewody. Co do podnośnika - chodzi Ci o mechanizm? Po prostu wyciągasz korbę oraz jej wkład i w to miejsce wkładasz silniczek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.