Treść opublikowana przez gregor2208
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Z tego zdjęcia nie wynika ze świecą na żółto jak zwykle postojówki. Wieczorem pstrykne foto jak swieca moje i porownamy;-)
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Na pewno będą jakieś podróby bo ja też mam te same żarówki i święcą ładnie na biało z lekko zimną barwą.
-
Kilka błędów A4 B6 2.0 ALT
16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 001 - Upper Limit Exceeded I mnie też to spotkało juz drugi raz wciągu miesiąca. Nic złego nie dzieje się z autem tylko tyle ze zaświeciła się kontrolka od silnika. Obstawiam, że to przez spalany olej zapycha katalizator albo może sonde tylko czy idzie jakoś przeczyścić kata?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
A mijania masz H7 czy xenony?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
może teraz lepiej z ich trwałością
-
Niedziałające podświetlenie przycisków podsufitki w Audi A4 B6
Jeżeli nie bezpiecznik to może jakiś przekaznik...
-
Wymiana przednich lamp ORI na DEPO
A ja mam u siebie TYC'e i mijania są ok a drogowe walą po czubkach drzew i też zastanawiam się nad ori bo jednak co fabryka to fabryka.
-
Wymiana akumulatora-kolejność.
Jak już zdemontujesz aku to udrożnij sobie odpływ wody który znajduje się centralnie pod akumulatorem ponieważ często bywa zapchany
-
Felgi 17" a spalanie ALT.
235/45/17 i szczerze powiem, że nie zauwazyłem jakiegoś większego spalania, a auto dużo lepiej się prowadzi i mogę śmiało polecić Spalanie miasto 10L gazu czyli niecałe 24zł
-
Prawidłowy poziom oleju i prawidłowe jego sprawdzanie.
Aaa ok już wiem o co chodzi. Dzięki za odpowiedz
-
Prawidłowy poziom oleju i prawidłowe jego sprawdzanie.
A co to za zawór bo nie wiedziałem, że taki występuje w naszych silnikach i jakie ma zadanie?
-
Prawidłowy poziom oleju i prawidłowe jego sprawdzanie.
Spoko. Nie ma co ściemniać, że nie bierze skoro bierze ale lepiej niech bierze i jezdzi niezawodnie niż ma nie brać a się piep.... co innego Powiem Ci szczerze, że skoro też przepala Ci 0.5L na 1000km to nie ma się pchać w droższy olej a motul z tego co się orientuje wychodzi drożej od valvoline więc polecam ten drugi, u mnie w mieścinie 1L Valvoline max live 10w40 wychodzi po 29-30zł w zależności który sprzedawca podaje towar
-
Prawidłowy poziom oleju i prawidłowe jego sprawdzanie.
Odpowiedz ile zjada Ci oleju. Musimy pisać konkretnie, a nie po omacku. Już piszę konkretniej, a mianowicie dolewałem około 0.5L na 1000km. Piszę około ponieważ w sobote wymieniałem uszczelkę pod klawiatura zaworów bo dość ciekło i zobaczymy jak będzie teraz
-
Polecane opony zimowe
Śmiało mogę polecić Sava Eskimo S3+ Oponki mam już 4 sezon i żadnych śladów zużycia, rewelacyjnie trzymaja na śniegu, błocie i deszczu i cena obecnie cos około 285zł/szt za 205/55/16
-
Drga jak by były nie wyważone koła co przyczyną
prawdopodobnie oznaki dwumasy Jak możesz pisać ze to oznaki dwumasy skoro kolega kudłaty-mg nie podał jaki ma silnik Looknij tez na hamulce a dokładniej na tarcze czy nie są juz cieniutkie i przez to mogą być już pokrzywione i będą mieć bicie
-
Co to za amortyzatory? Bilstein ale jaki?
Dokładnie, wklej jeszcze raz...
-
Prawidłowy poziom oleju i prawidłowe jego sprawdzanie.
Ja sprawdzam poziom oleju zawsze z rana na zimnym silniku i mam tak dwie kreski do max, a jezeli sprawdze zaraz po powrocie z pracy (10km) to mam mniej niz pół na bagnecie. Olej Valvoline maxlive 10w40 a z braniem jest różnie zaleznie od jazdy i od obciazenia samochodu.
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
W poprzeczniakach trzeba zdemontowac błotnik... oczywiscie żartuje;-) Być moze demontuja przod dla wygody zeby miec wszysyko na wierzchu. Znajomy ost mowil ze on nie demontuje tylko popuszcza troche i w ten sposob działa...
-
huczenie podczas jazdy na wprost
Wywazyc musisz obowiazkowo bo na 100% bedzie bicie. Ostatnio jak wymienialem kola na zimowe to gosciu z warsztatu poscil na wawazarce moje kola tak jak przywiozlem czyli wywazane przed ost zima i kazde kolo mialo bicie. Wywazenie pomoze jesli chodzi o drzenie kierownicy czy hamulca podczas hamowania ale nie pomoze w tym huczeniu... nie podales jeszcze rocznika i stanu opon?
-
Zabezpieczenie podwozia na zimę A4 B6
Jak wszystko jest w porządku i nie ma nigdzie ognisk korozji to nie ma sensu bawić się w konserwacje skoro oryginalne zabezpieczenie daje radę.
-
Ustawienie wysokości świateł drogowych - xenon.
U mnie również drogowe świecą w kosmos ale mam założone zamienniki firmy TYC i obstawiam, że to jest przyczyną i niestety nic się z tym nie zrobi...
-
huczenie podczas jazdy na wprost
A opony z którego masz roku?
-
temperatura silnika ALT 130 km 2.0
Ja bym jednak obstawił zacinający się termostat. Ciekawe kolego czy już obadałeś sprawe bo widzę po dacie ost posta, że to już miesiąc temu pisałes...
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Z trwałością Osram jest raczej tak samo czyli będzie działąć około roku a pozniej przepali się jedna i za tydzień druga Przynajmniej u mnie tak było z dwoma kompletami;)
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Mogę potwierdzic ponieważ braciszek ostatnio montowal takie żarówki do golfa i daja ładne jasno białe światło.