Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
Ty gniady a ty czasem nie miałeś imprezować? a nie siedzieć na forum
-
Spoty wrocławskie
Pany może mi któryś sprawdzić w etce jakie mam kupić oringi i uszczelkę do chłodniczki oleju i poda mi nr? Silnik AVG:hi:
-
Spoty wrocławskie
Panie prezes dopisz mnie samego do listy ale ze znakiem"?" moja jutro w robocie więc mam luz, tyle że chcę wymienić oring i uszczelkę chlodniczki oleju i nie wiadomo jak to się skończy Jak myślicie ASO jutro będzie otwarte?
-
Spoty wrocławskie
dobry wszystkim
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
a ja idę najebany spać
-
Spoty wrocławskie
Dzięki prezes
-
Spoty wrocławskie
pany kto był w niedziele tą białą czwórka na blachach tst? Jak tam goldi nowy przyrząd spisał się? ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- nikt nie wie?? nie ma właściciela chodzi o to białe audi co jest na zdjęciu w pierwszym wątku
-
Spoty wrocławskie
Ty już dawno zostałeś zjedzony GNIADY!!!!!
-
Spoty wrocławskie
hehe odziwo nic, sam byłem w szkou bo tak z 50km/h za dużo, ale zapytali gdzie się tak spieszę, czy żona rodzi czy kiego czorta. To powiedziałem że muszę odebrać ją z opolskiej bo już czeka ... bla bla bla... zapytał czy mogę to jakoś udowodnić, to pokazałem im smsy że już jest i czeka. Popierdolili coś, upomnieli i kazali jechać dalej
-
Spoty wrocławskie
Jak leciałem po swoją narzeczoną psia mać mnie zatrzymała na sienkiewicza:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Ok , jak ja czytam wypowiedzi gniadego to już mi się odechciało przyjechać na spota. To narazie , mnie nie ma. Przyjedż proszę przecież nie spędzisz całej niedzieli na plebanii. i nie będzię komu zdjęć robić, bo każdy się śmiał ale aparatu żaden się nie chwycił ---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ---------- gniady dzisiaj też rowerkiem?
-
Spoty wrocławskie
Dobrze jest Pany nie ma co narzekac.....
-
Spoty wrocławskie
Hehe chyba FOSZEK:decayed:
-
Spoty wrocławskie
To moze w przyszly weekend tego grila, moja bedzie do 21 w pracy to będę mial wiecej swobody, a dziś to MM. Ale nie nalegam. Zrobcie jak uwazacie:hi:
-
Spoty wrocławskie
Weź grill pod MM leżaki i parasol też
-
Spoty wrocławskie
to za ile mam być? kiełbaska już się wędzi?
-
Spoty wrocławskie
ja jutro będę, tylko albo się spóźnię albo wcześniej będę uciekał. Moja jutro wraca z Poznania i muszę ją odebrać z Opolskiej, tylko nie wiem dokładnie o której zajedzie do wro:facepalm: ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 22:42 ---------- Siema spiochy
-
Spoty wrocławskie
dobry dobry:hi: piwko zakupione idę wyciągać amory
-
Spoty wrocławskie
no mam wyciętego, chodzi mi żeby wyciąć starą i wspawać nową
-
Spoty wrocławskie
Pany chyba muszę wymienić u siebie plecionkę/złącze elastyczne. Gdzie we wrocławiu coś takiego ogarnę i jakich kosztów mogę się spodziewać? z góry dziękówa
-
Drgania na wolnych obrotach
i jak kolego wymieniłeś tą plecionkę? zmieniło się coś?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
szczuraz niestety ale się spóźniłeś z tym akwarium, moja mama je komuś oddała- Spoty wrocławskie
Chyba mam w piwnicy, poszukam i dam Ci znac wieczorem - Spoty wrocławskie