Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Ty gniady a ty czasem nie miałeś imprezować? a nie siedzieć na forum
  2. Pany może mi któryś sprawdzić w etce jakie mam kupić oringi i uszczelkę do chłodniczki oleju i poda mi nr? Silnik AVG:hi:
  3. Panie prezes dopisz mnie samego do listy ale ze znakiem"?" moja jutro w robocie więc mam luz, tyle że chcę wymienić oring i uszczelkę chlodniczki oleju i nie wiadomo jak to się skończy Jak myślicie ASO jutro będzie otwarte?
  4. dobry wszystkim
  5. Wstalem
  6. a ja idę najebany spać
  7. Dzięki prezes
  8. pany kto był w niedziele tą białą czwórka na blachach tst? Jak tam goldi nowy przyrząd spisał się? ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- nikt nie wie?? nie ma właściciela chodzi o to białe audi co jest na zdjęciu w pierwszym wątku
  9. Ty już dawno zostałeś zjedzony GNIADY!!!!!
  10. hehe odziwo nic, sam byłem w szkou bo tak z 50km/h za dużo, ale zapytali gdzie się tak spieszę, czy żona rodzi czy kiego czorta. To powiedziałem że muszę odebrać ją z opolskiej bo już czeka ... bla bla bla... zapytał czy mogę to jakoś udowodnić, to pokazałem im smsy że już jest i czeka. Popierdolili coś, upomnieli i kazali jechać dalej
  11. Jak leciałem po swoją narzeczoną psia mać mnie zatrzymała na sienkiewicza:facepalm:
  12. Ok , jak ja czytam wypowiedzi gniadego to już mi się odechciało przyjechać na spota. To narazie , mnie nie ma. Przyjedż proszę przecież nie spędzisz całej niedzieli na plebanii. i nie będzię komu zdjęć robić, bo każdy się śmiał ale aparatu żaden się nie chwycił ---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ---------- gniady dzisiaj też rowerkiem?
  13. Dobrze jest Pany nie ma co narzekac.....
  14. Hehe chyba FOSZEK:decayed:
  15. To moze w przyszly weekend tego grila, moja bedzie do 21 w pracy to będę mial wiecej swobody, a dziś to MM. Ale nie nalegam. Zrobcie jak uwazacie:hi:
  16. Weź grill pod MM leżaki i parasol też
  17. to za ile mam być? kiełbaska już się wędzi?
  18. ja jutro będę, tylko albo się spóźnię albo wcześniej będę uciekał. Moja jutro wraca z Poznania i muszę ją odebrać z Opolskiej, tylko nie wiem dokładnie o której zajedzie do wro:facepalm: ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 22:42 ---------- Siema spiochy
  19. dobry dobry:hi: piwko zakupione idę wyciągać amory
  20. no mam wyciętego, chodzi mi żeby wyciąć starą i wspawać nową
  21. Pany chyba muszę wymienić u siebie plecionkę/złącze elastyczne. Gdzie we wrocławiu coś takiego ogarnę i jakich kosztów mogę się spodziewać? z góry dziękówa
  22. Lolek odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    i jak kolego wymieniłeś tą plecionkę? zmieniło się coś?
  23. szczuraz niestety ale się spóźniłeś z tym akwarium, moja mama je komuś oddała
  24. Chyba mam w piwnicy, poszukam i dam Ci znac wieczorem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.