Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. święty mikołaj wprawdzie jest 6 grudnia ale do mnie Mikołaj przyszedł wczoraj Nowiutkie klameczki RS
  2. Ładna czarnulapo zmianie chromu wokół szyb nabierze fajnego charakteru
  3. To norma w tych lampach ,że ma prawo przez jakiś czas parować?
  4. Te 18 co masz na aucie, chyba najfajniejsze z tego rozmiaru do b8
  5. Gratulacje A5 , witaj w klubie , nie ma tutaj aż tak dużo A5 , tym milej, że jest nas o jednego wiecejwspomniałeś ,że posiadasz dość bogata wersję, mógłbyś opisać co dokładnie posiadasz?
  6. Witam , z racji tego ,że zaczynam zbierać graty pod Side Assist +automatyczne składane lusterka , potrzebuje numer części dokładnie plastiku z ikonka pod składane lusterka w kolorze SOUL, o dziwo na allegro nie idzie znaleźć
  7. A6 C7 polift w sedanie jest mega według mnieA twój egzemplarz wygląda obłędnie
  8. Jakieś trudności z montażem homelink?
  9. Otóż nie jest aż tak dużo roboty jak się można było wydawać, dobrze napewno kupić od razu kompletny zestaw do danego modelu , mi się udało kupić od S5 z 2014r , wszystkie potrzebne informacje miałem w tym temacie
  10. długo szukałem i jestrarytasikpoczekam z montażem aż wpadną nowe klameczki
  11. Fajnie wygląda teraz tunel Black robi fajna robotę, jest tylko jeden dekor ,który widzi mi się bardziej , ale dostać go.......To jak trafić lottobeufort
  12. Też jestem zdania ,że welurowe są dużo fajniejsze
  13. Patrząc na twoje poprzednie auta można być spokojny o twoja b8powiedz po programie z 170 na 205 jest odczuwalna różnica?
  14. Kamelus to twoje auto jest w tym linku? Pytam ponieważ wyposażenie mi się zbytnio nie zgadza , mam na myśli fotele , i przede wszystkim dekory
  15. Powiem Ci, że słyszałem wiele opinia temat ,że B&O nie ma tego czegoś, tej jakości co np. zaczyna się od A6 w górę, aczkolwiek jak ja odpaliłem zaraz po wyrezaniu , to zrobiłem wielkie wowww naprawdę to zaje....ście graoczywiście też wiele zależy od jakości muzyki ,która masz na dysku bądź kart Sd, ogólnie do najtańszych mit nie należy ,ale warto było
  16. jakie teraz plany? co będziesz modził?
  17. Nie ukrywam ,że mam ochotę teraz się tym zająć u siebie , mod myślę, że przydatny
  18. kolejna układanka ułożona wpadł kompletny,wszystko założone ze sztuką oryginału Bang&Olufsen tak w skrócie jestem oczarowany tym jak gra Bang&Olufsen , nie jestem audiofilem ,ale ten zestaw nagłośnienia robi naprawdę fajną robotę ,i ci którzy myślą by zamontować u siebie , to serdecznie polecam Wpadły również kompletne przyciski do szyb elektrycznych oraz lusterek poliftowe(dodam ,że pokrętło do lusterek jest w wersji do składanych lusterek= kolejny mod)
  19. Side assist montowałeś sam? Można wiedzieć jakie koszta tego moda?
  20. Wreszcie 3G + na pokładzie jest różnica względem 3G basic jak zabierzesz się za Q to może i ja się skusze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.