Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Jak będzie Promka, to może zacznę się częściej pojawiać [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:20_________________________________________________Pany, gdzie ja mogę ładnie umyć, wyczyścić w srodku i wypolerować czarną furę :?: - ale tak, żeby się świeciła jak psu jajca :kox: :decayed: Na supej specjalną okazję :wink4: Chodziłoby mi o jakś profesjonalną ręczną myjnię - ale taką, żebym nie zostawił tam majątku, bo z kasą krucho :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. Hejka W sumie masz rację Kolego bo passat to rozrośnięty klon - bliźniak na płycie a4 b5 :decayed:
  3. Witaj Kolego Życzymy więc dalszego rozwoju i postępu
  4. Cześć Kolego
  5. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Zależy w jakim silniku. W AHL mam termostat pod alternatorem który trzeba było odkręcić, we 2 mechaniorów męczyli sie godzinę (przy mnie i nie opieprzali sie). Za robociznę zapłaciłem 90zł. Przy zwyczajowym ułożeniu termostatu robocizna to ok 50zł. A cena wehlera u mechaników to 70zł.... I tak sie opłaca, w ok 1,5 tys km sie zwróci Co do kosztów wymiany termostatu to dodam tylko od siebie, że w eSie B5 taka wymiana kosztowała mnie... 300 zł i to po znajomości . Żeby wymienić termostat w AGB trzeba rozebrać cały przód i rozpinać rozrząd, chyba, że mechanik ma łapki sprawne jak kieszonkowiec. Tak czy tak, pół dnia roboty dla specjalisty. :gwizdanie:
  6. Ja nie zgłaszam reklamacji (pki co ). JA TYLKO PYTAM :?: :decayed:
  7. Lexpar :> Za obcymi betami się nie rozglądam :wink4: A ramki z tyłu są - nawet z nickiem
  8. Udało się I to bez strat :kox: Spinki też całe Czego to ja nie wyciągłem Oprócz pierścionka zaręczynowego kobiety stałem się dodatkowo właścicielem 1,5 ojro, kolekcji ludzików z kinderniespodzianek, dwóch baterii AAA, pary spinaczy po poprzednim właścicielu :kox: :kox: a dodatkowo trafiłem na resztki odłamków tylnej szyby, którą wybito mi zaraz po sprowadzeniu :gwizdanie:
  9. Jarko czy kubeczek z Bukowiny można myć w zmywarce Bo ja już od normalnego zmywania odwykłem :gwizdanie:
  10. Flaj ar Yu siur :?: OK. na Twoją odpowiedzialność :> Rozumiem, że jakby coś fundujesz mi nową kanapkę :gwizdanie: :kox: :decayed:
  11. Poradźcie, jak BEZ START, USZKODZEŃ I ZNISZCZEŃ, wyjąć siedzisko tylnej kanapy w avancie? W którym miejscu/ miejscach trzeba naciskać, podważyć, pociągnąć? Coś trzeba przedtem wykręcić, wypiąć, rozłączyć? Usiłowałem zwyczajnie podnieść siedzisko, ale nie daje się ruszyć, tylko trzeszczeć coś zaczyna niezbezpiecznie Nie obraziłbym się za jakieś czytelne instrukcje, fotki, rysunki z elsy... Wpadła mi w otwór gniazda pasów bezpieczeństwa prewna drobna rzecz, jak której nie wyciągnę - będzie awantura
  12. Oblicze w marmurze wykute :decayed: Jak u budowlańców rzeźbionych w Pałacu Kultury :polew: :polew:
  13. Cuber, Jarko ThemOn jak zwykle okazaliście się wielcy organizując mega zarombisty zlot :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Jarkowi dziękuję dodatkowo za garść gadżetów Dziękuję również wszystkim zlotowiczom, z którymi miałem okazję się dobrze bawić fajnie było zobaczyć znowu Wasze gemby :decayed:
  14. My jeszcze zostaliśmy :> Właśnie wróciliśmy z Zakopca :kox: Kurna, czuję jak jeszcze ze mnie alkohol paruje :gwizdanie: :decayed: Zlot rewela - Iskierce się wyjątkowo spodobało :naughty: Ci, których nie było niech żałują :tongue4: PS. Szkoda Hammera Niestety, po raz kolejny się okazuje, że góry w marcu mogą być zdradliwe i zimówki to podstawa.
  15. Eee tam wszyscy + zimówki dadzą radę [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 18:32_________________________________________________ :shocked: O f*ck
  16. :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: +
  17. :dance: :thumbup: :drunk: :sick3:
  18. Jarko pamiętałeś zabrać bluzę z kapturem w rozmiarze M do przymiarki dla Iskierki :?:
  19. Specu byłem na spocie a Ciebie już nie było :gwizdanie:
  20. W pewnym stanie to możliwe :decayed:
  21. Oj tam, oj tam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: Wrzuciłbyś raczej rozkład korytarzy i tras wewnątrz cfaniczku :naughty: :naughty: :naughty:
  22. Jarko a ten parter to ze względu na szwedkę W sumie ja do zlotu planowałem wyzdrowieć, ale dzięki za troskę :polew: Tylko dlaczego z dala od ekipy z Mazowsza i w tak geriatrycznym towarzystwie Bart-S, Musashi :naughty: Przecież oni chodzą spać po fajerwerkach :wink4:Czyż nie :naughty: :polew: :polew:
  23. ta, to jest dopiero rewelacja to co ja mam tu robić proszę trenera? prosto i w lewo a potem? no też prosto i w lewo i tak parę razy pasjonujące, rzeczywiście ...... :polew: proponuję zmienić temat i se to odpuścić, każdy lubi co innego i to powinno się uszanować i tyle w temacie no, może jeszcze jedno Taa... Równie pasjonująco jak w tenisie :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. :grzywa: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.