Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Ale ja mam 18'
  2. Dowcipniś się znalazł
  3. Felga zrobiona - oponka na zwałkę :gwizdanie: Bombelek taki, że zapas dla niej to nawet za dużo. Muszę się chyba rozejrzeć za nowym kompletem opon
  4. I pewnie tak właśnie było
  5. Wiciu uważaj gówniarzu , bo masz jakieś 300 karniaków ze mną do wypicia,zobaczymy kto piszczel ,hyhy Suli która fela ? Ta z przodu z banią ? Pewnie z tyłu, ta co była zmieniana. Ta z tyłu. Zobaczymy co się da z tym zrobić :cwaniak1:
  6. TAk na parkingu przy TORWARZE. Zazwyczaj jest ze 20 autek. Zapraszam, będzie vagowanko, kiełbaski, wieprzowinki :blink: Zaaajebistaaaa wizja Poziu, podziel się tym towarem, który zarzucasz - też tak chcę :drool: [br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 10:30_________________________________________________Okazało się, że mam pęknietą felgę ;( Na dodatek zrysowała delikatnie od środka oponę .
  7. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oni tam w tym Radumiu sececję ogłosili i jako panujący system rządów monarchię przyjęli :gwizdanie: :gwizdanie: NIe rozgryzłem tylko - absolutną czy parlamentarną :mysli: :wink4:
  8. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wszystkiej naj MCM :kox: :kox: :good:
  9. Na prawdę masz czego Pixi :kox: :kox:
  10. Cześć Kolego
  11. Witaj :> U nas zawsze wesoło
  12. PIXI :>
  13. :nabijasie:
  14. Jedno i drugie Wiciu Ja podróbek nie lubię :polew: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 18:41_________________________________________________ Niepowetowana strata ;( ;( ;(
  15. Kolego Nie cwaniakuj Na wszystko jest odpowiedni czas i miejsce No, chyba, że mi jakąś wysoką, niebieskooką, naturalną blondynkę z dużym cycem zafundujesz Wtedy może się zastanowię
  16. przyjade specjalnie na spota ale musisz mi obiecać ,że zrobisz to na lajfie , ok ??? Moskal, ale musiałbym przed tym tak samo jak na zlocie
  17. :polew: :polew:
  18. Karwa W pracy tego na kompie nie zobaczę, bo Youtube zablokowane ;(
  19. Buchachachacha :nabijasie: :nabijasie: Madas - to nie onet :polew: :polew:
  20. Moonwalk'a robił Suli - jak się zgodzi to pokażę jakiego zajeb.istego Jasne Łukasz dawaj, mnie tam już wszystko wisio roowno :polew: Kurfa Wróciłem dopiero niedawno z urzędu i jestem zupełnie zjebany Poziu, czego chciałeś jak się do mnie w trakcie posiedzenia na phona dobijałeś :naughty: Sorry ale nie mogłem odebrać
  21. Czyli było z przytupem :polew:
  22. Ja ponownie się powtórzę, ale moim zdaniem konkurencje lotniskowe powinny być pierwszego dnia albo drugiego dnia ale po południu a nie z rana :gwizdanie: Uzasadnienie wiadome A tak wogóle, to cały zlot powinien trwać jeszcze jeden dzień dłużej :decayed:
  23. chyba Wojtka - straszny to nerwus Wszystko przez teściową, że go nie powstrzymała bała się że Wojtas ją potem ukaże ... w p......upke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Jebłem :kox:
  24. Zajebioza :kox: Zobaczcie 1:37 - tak się kończą skoki w mieście :polew: :polew: Ja może nie PENTHOUSE , ale podobnie do Ciebie wszystkie mięśnie mnie bolą i brzuch ze śmiechu też. Dzięki za sobotnią noc :naughty: Wszystko co złe to wina Oniaka Taa On jest temu winien Saturday night fever połączone z pool party Ja powolutku dochodzę do siebie :> Jak dobrze, że wziąłem sobie urlop Idę zrobić sobie poranną kawę :>
  25. :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.