Treść opublikowana przez Suli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Młody :gwizdanie: ja co wtorek a Ty co się wpychasz w nei swoje spoty ? Ale my bardzo chętnie gościa przyjmiemy Byle trochę ogłady miał - i jak Pan Bóg przykazał - z białą przyjechał Zawsze jest :> Co wtorek o 19 - obecnie w Arkadii A w Arkadii dla tego, że jest Burger King no to jak BK jest to teraz wiem po co Ci ta esa ... trza troche kilogramów powozić :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zawsze jest :> Co wtorek o 19 - obecnie w Arkadii A w Arkadii dla tego, że jest Burger King
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aleś jest poinformowany :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cze chłopacy Spamujecie na potęgę nie ona tym razem pojechała gdzieś indziej nawet pisała mi gdzie ale zapomniałem :gwizdanie: Tetis w Szczawnicy była. A jakieś trzy godziny temu przejeżdżała przez Ziemię Świętokrzyską
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A propos wyzszości To akurat o allroad-zie - ale tysz daje radę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś musi siedzieć u mamusi, żeby pić mógł ktoś... :gwizdanie: Nie widzę problemu - pij z mamą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Starsza A starsze wychodziły tylko w avancie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: Malik :gwizdanie: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ciesz się tak. Na trasie wciąż trwają roboty wykończeniowe i są ograniczenia prędkości. Są miejsca bez ostatniej, ścieralnej warstwy asfaltu. ESkę formalnie skończą gdzieś około maja, czerwca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Standardowy Srebrny metalik :gwizdanie: Tu pełna zgoda Pacyfic blue też wymiata
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj mnie by się korki przydały Oniak udzielasz korepetycji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Standardowy Srebrny metalik :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Budżetówka Panie Ale ja mam plan B i już jestem dogadany w tej sprawie - najwyżej Tetis będzie prowadzić :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Pomoc w wyborze sprzęgła
Norbi ta cena od RS4 z ASO tyczyła się komplentego sprzęgła z dociskiem i wszyskim?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja dziś miałem samochodzik czyściutki. Bo jak wczoraj w nocy o 1.30 z drifowanka wróciłem to śnieg aż do rana już nie padał [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 09:55_________________________________________________Powiem wam kochani - only Śnieg + = zabawa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja niedawno wróciłem z pojeżdżawki na Cargo Flyer dzięx za wspólną jazdę Na koniec jeździłem z jednym gościem z RS 6. I tylko od czasu do czasu się jeszcze jakaś beta wcinała Ale w końcu przyjechała policja, a zaraz potem wyjechał pług i wszystko posypał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u was w warszawie pewnie puszczają właśnie jakąś trzecią ligę czyli Legia - Polonia :polew: Mało interesuję się lokalną piłką nożną :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:50_________________________________________________ :good:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć :> Na przyszłość nazywaj wątki poprawnie bo inaczej jakiś Mod Cię będzie przywoływał do porządku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aaaaa... Kolejorz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jaki wogóle mecz bo ja nie wiem :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolegę ze Świętokrzyskiego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Jest wśród nas Klubowicza z Grodziska Pewnie znajdzie się jeszcze parę osób Polecam Ci zajrzeć do działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oj tak, mnie by się coś takiego przydało :gwizdanie:, bo się tak fatalnie dziś czuję Chyba mnie jakieś choróbsko zaczyna rozbierać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja właśnie wróciłam z M1. Niezłe lodowisko się zrobiło pod parkiem smaku Ja też właśnie wróciłem z M1 Nawet byłą raggamanowa Viagrę spotkałem Z nowym kierowcą w środku :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Popraw błędy w profilu, bo na pewno nie masz S4 z takim silnikiem