Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Witaj wsród nas
  2. Witam Cię serdecznie Zapraszam do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na nasz spocik warszawski :> Przyjedź - oblukamy poradzimy
  3. Heja Stronę to ogołnie zamula czy to ja mam problem z netem
  4. Tetis ,akurat na klapsa to on bardzo liczy a może lubi sado macho To są jakieś pomówienia :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 00:11_________________________________________________Ja jestem grzeczny chłopiec :gwizdanie: jak mocno śpię i jeść pić nie wołam :polew: [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 00:13_________________________________________________A tak w ogóle to zaraz dobijemy do setnej strony wątku. Do zlotu jeszcze dobre półtora miesiąca, a tu tyle się wydazyło
  5. Dobrej nocy Adam z atrakcjami:naughty: :gwizdanie: Justynko Kolorowych snów
  6. A z tym to nie da rady - trzebaby Poznań do Warszawy przyłączyć Szkoda tak pięknego miasta :polew: :polew:
  7. Okolice Rynku Łazarskiego całkiem dobrze kojarzę, swego czasu bywałem tam częstym gościem :gwizdanie: Widzę, ze nic się nie zmieniło
  8. Zwłaszcza Piątkowo i Winogrady
  9. Aaa... słyszałem temat :gwizdanie: Podobnież się deczko naciąłeś Spoty zaczynamy o 19.00 ale zazwyczaj do 21.00 jeszcze sporo ludzi jest. Tak więc zapraszamy
  10. A mam jakieś inne wyjście Tylko coś czuję, ze będę musiał dzień wcześniej przyjechać :gwizdanie: Chyba, że będziecie wyruszać jak biali ludzie - po i
  11. Młoda godzina
  12. Standardowy kamuflaż S4 :gwizdanie: :tongue4: :polew:
  13. Tutaj masz odpowiedni dział i wątki http://www.a4-klub.pl/smf/ubezpieczenia_odszkodowania_kolizje_wypadki-b66.0/ A tak w ogóle to cześć Bo my przecież w wątku powitań jesteśmy
  14. :mysli: Nie wiem co powiedzieć... [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:23_________________________________________________ Myyy :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:25_________________________________________________ OK :!: Wszystko jasne - jedziesz ze mną :gwizdanie: "mówisz i masz" powiadasz jak taki rycerz porywający księżniczkę :polew: :polew: Na srebrnym rumaku :polew: :polew:
  15. kilka ładnych stron wcześniej... Panowie sobie przydziały robili,a Adaś gratulował ciesząc się ze chłopaki tak się sprawiedliwie dzielą W mojej branży to się nazywa liniami demarkacyjnymi miedzy poszczególnymi programami operacyjnymi :polew: :polew:
  16. OK :!: Wszystko jasne - jedziesz ze mną :gwizdanie:
  17. Z tego co kojarzę to Adaś nie musiał :gwizdanie: Sama dałaś radę
  18. A czy byłabyś w stanie pilotować średni myśliwiec bombardujący*) S4 wyposażony w komorę bombowa z szerokim lukiem, może razić zrzucanymi z dowolnego pułap lodówkami :polew:
  19. A o czym to jest :?: Bo u mnie w sąsiednim pokoju leci w tle TVN 24 :gwizdanie:
  20. Aaaa... tak sobie chodziłem i do Was zajrzałem :gwizdanie: Widzę, ze pooowooooli zaczynacie nas gonić w liczbie stron
  21. Faktycznie :doh1: To Ty byłeś kierowcą, nie ja :polew: :polew:
  22. BTW Tetis - Ty masz prawo jazdy :?:
  23. A zatem witaj wśród nas :>
  24. Jak to co Nie pamiętasz Krzyniek :?: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 21:48_________________________________________________ Wiesz Justynko, co po niektórzy nawet zakładają, że zlot się może przedłużyć Przez brak kierowców :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.