Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:nabijasie: :nabijasie: Ja nie mogę Popłakałem się ze śmiechu :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Tzw Limited edyszyn :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatnio Fis pokazuje mi 18,5 Ale już raz w koreczku na Łazienkowskiej, o zimowym poranku, po wieczornynym tankowaniu pokazał mi 22 Stary ..jak zwracasz się do mnie to proszę o " dabyl dżi " ..raGGuś :polew: Wybacz Książe :polew: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 17:07_________________________________________________BTW A3 A TY masz przy sobie jakąś panią z własnym polem naftowym albo stacją benzynową :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Raguś - czyścisz mi monitor I szkła kontaktowe :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ale o co chodzi :gwizdanie: Ja miałem na myśli alkohol, sen, :gwizdanie: kontemplowanie pięknych okoliczności przyrody :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Możemy stanąć z nią na kreskę, prawda Norbi jak się okaże, że padaka tooo... weźmiemy ją dla ramek :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Właśnie, mogę zabrać ich wszystkich Po co Łukasz będzie pchał się bryczką :gwizdanie: tak to przynajmniej chłopak będzie mógł się napić bez ograniczeń [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 16:39_________________________________________________Chyba, że chciałby pilotować eSę Wtedy ja nie miałbym żadnych ograniczeń :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
W sumie - czemu nie Może przecież nawet pojechać na Zlot w zastępstwie Łukasza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:nabijasie: W FAQ-u dla NEWBEi's trzeba by dopisać nową pozycję raggaman -główny bajacz i bajerant ekipy warszawskiej :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Co masz na myśli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela, Sławek :oklaski: :beer1: :drinks:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatecznie A3 możemy zwagować moją i porównać logi - u mnie jest seria i poza termostatem :gwizdanie: wszystko gra , nawet 1 sonda lambda jest nówka sztuka Moja miała 205 tysi S4 B5 bez programu 5.6 sek do 100 bije na łeb S4 B6 6.1 do sety. S4 po programie miażdży B6 Poprawka - 5,7 :gwizdanie: w przypadku avancika :polew: A Ty tu czego ? Sio do siebie :polew: w Kraku mnie nie trawią ;( mogę tu troszkę pomieszkać? :decayed: :polew: :polew: 65 lat Zależy od trybu użytkowania :nabijasie: :nabijasie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Chybaś sie szaleju naćpał ...M jest zaklepana juz dawno ..także możesz swobodnie przełknąć slinę i rozhuśtać gula :polew: Orzesz Ty A ja Ci tanio oponki zimowe załatwiłem Pamiętaj Ragga, że dopuki nie masz ostatecznej i uprawomocnionej decyzji w ręku wszystko może się zmienić :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A3 no co Ty Cały Klub bedzie Cię podziwiał za Twoje poświęcenie Myślę, że to jest wytsrczający powód aby Cie w tym wesprzeć :polew: Ja bardzo chętnie bym Ci pomógł niestety nie mam VAG-a
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Buuuuhahahaha :nabijasie: :nabijasie: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie znasz się A3 ma misję wejść w posiadanie ramek EU Abyśmy je mogli komisyjnie spalić :polew: PS Znowu nie udało mi sie dotrzeć na spota
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Wreszcie na ten news czekałem od dawna Poproszę o dopisanie mnie do listy i + 1 na wszelki wypadek Nie wiadomo, co się jeszcze do marca wydarzy Może jak siostra Poźka MNIE pozna to Raguś straci u niego status szwarga in spe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
19 :> I to z opóźnieniem na początku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Ty Specu nie wiesz że Poziu mienił siwka na "kombiaka" w 90 - kucym dyzlu A przynajmniej miał zamiar Jak widać - skutecznie :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 00:29_________________________________________________Na poważnie Poziu - ja niestety nie mam belek , ale relingi, przynajmniej w B6 (bo tym się miałem okazję przyjrzeć) wydają się takie same
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I jeszcze jedno do Poźka: Nie wiem jak to przyjmiesz i czy Cię to nie załamie Ale musze Ci powiedzieć żeTwoja Siostra jest zdecydowanie ładniejsza od Ciebie :yes2: Zupełnie jakby Twoją siostrą nie była.. :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bierz :gwizdanie: Tylko jak już kupisz, to nie zapomnij przywieźć ramki na spota -dokona się komisyjnego spalenia
-
[B5 AGB] Spada doładowanie - problem z mocą
Wpadłbyś kiedyś na spota do Arkadii http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_arkadia_ul_jana_pawla_ii_82_poziom_2_obszar_zolty-t45.0.html ESek Ci u nas nigdy nie za wiele :>
-
[ALL B7] Jak zgasić świecące stale kierunkowskazy przednie (wersja QT USA) ?
Oczywiście, nie wiem jak jest w B6, ale w B5 musisz wejść VAG-iem w 17 - Instruments, nastepnie w 07 recode, i bodajże trzecią cyfrę zmienić na 0 albo 1.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uuuu... i znowu widzę, że mnie taaaka imprezea ominęła ;( ;( Jakiś mało szczęśliwy ten weekend... nawet oponki, które miały na mnie czekać koleś puścił komuś innemu, godzinę po moim przyjeździe bo myślał, że to byłem ja Ech, losie... [br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 01:22_________________________________________________Przy okazji Norbi Co Ty w saabie robiłeś a nie w eSie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na początek zdjęcia tych kobiet poproszę Zdjęcie koleżanki też możesz dorzucić :gwizdanie: :polew: