Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I był nawet uhahany:radocha: Do chwili , aż nie przyszła zima :whistling:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Festiwal pizzy w Pizzahut Mniam:decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po prostu życie jest ciężkie:sorry::whistling:
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Poza tym mech15 - dziel i przecedzaj to, co jest napisane na "niezależnej.pl" przez 8 jeśli nie przez 16, bo ten portal jest jeszcze niej wiarygodny niż Nasz Dziennik i inne Głosy Rydzyka. Przypuszczam, że młody jesteś i Stanu Wojennego nie pamiętasz - podstawowa różnica jest taka, że w Stanie Wojennym strzelano na prawdę - ostrą amunicją. Chociaż tak po prawdzie nie miał bym nic przeciwko, gdyby akurat w przypadku konkretnej naziolsko - kibolskiej hołoty z ONR-u, faktycznie strzelać ostrą amunicją.
-
Jak ciężki ładunek mogę przewieźć
Wiesz Dev, czasami mam wrażenie, że B5 były solidniejszymi samochodami:whistling:
-
Jak ciężki ładunek mogę przewieźć
No właśnie, że niekoniecznie, bo od tego trzeba chyba odliczyć wagę paliwa, pełnego koła zapasowego... A ja poszukuję bardziej jednoznacznej informacji. Czy jak wpakuję do niego pół tony i 5o kg ładunku to pojedzie i dojedzie cały - czy się rozkraczy:co:
-
Jak ciężki ładunek mogę przewieźć
Szukałem i nie mogę nigdzie znaleźć wprost:mysli: Jak ciężki ładunek mogę przewieźć w środku B6 przy złożonych siedzeniach i równomiernym rozłożeniu ładunku?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI ->PW (za chwilunię)
-
Czujnik klocków hamulcowych - jak długo mogę jeździć?
Dzięki Dev :good: Co do reszty - czyli co? Ze względu na zjechanie tarcz i kolcków pompa musi dawać większe podciśnienie, żeby zapewnieć siłę hamowania i w ten sposób protestuje? Czy może w związku z tym na to większe obciążenie, płynu jest za mało i zaczyna się gotować? Przez to sitko pod korkiem nie wiem, czy wogóle w zbiorniku wyrównawczym jest płyn:kwasny: Z drugiej strony, gdyby płynu nie było, to czerwony świecił by się chyba na stałe...
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Faktycznie - 9 pin nie 19 :doh: czyli rozumiem, że obsadzam w dużej wtyczce pin 9 i łączę z 3 w przycisku 1 i 2 splatam razem i łączę ze splecionymi 3, 4 i 6 od przycisku alarmu, a 7 łączę z 1 z przycisku alarmu. Czy może lepiej 1, 2 i 7 ciągnąć do dużej kostki?
-
Czujnik klocków hamulcowych - jak długo mogę jeździć?
Dziś po raz pierwszy w trakcie jazdy wyświetlił mi FIS-ie na chwilę czewony i zamigała mi kontrolka hamuca (!). Mignęły bodajże dwa lub trzy razy. Po chwili zgasły. Co to może być? Płyn hamulcowy? Dolać? W tym zbiorniku gawno widać Nie mam w tej chwili VAGa, będę mógł podpiąć dopiero popołudniu. Dojadę bezpiecznie 8 km do domu? Najgorsze, że z mechnikiem mogę się umówić dopiero na przyszły tydzień. No i czekam jeszcze na zaciski:whistling:
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Pytanie z cyklu tych debilnych:glupek2: - jeśli jest zamontowany przełącznik pamięci ustawienia fotela http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K...verdiagram.jpg - to pin 19 jest już obsadzony?? I wtedy należy mostkować się dochodzącym do niego przewodem?
-
Spotkania na drodze
Bogi A czane B7 w avancie i rejestracją WF i ramkami klubowymi, skręcające wczoraj ok. 7.45 z Grenadierów w Spalinową na Pradze Płd to czyje to? :naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:hi::hi: Gratulujemy dobrego wyboru
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:siema:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj i powodzenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
B8 :whistling: Tak czy tak, witaj:hi: i powodzenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: I powodzenia w poszukiwaniach- Nowicjusz - wątek powitalny
Powodzenia w rezaniu- Nowicjusz - wątek powitalny
I pamiętaj o funkcji :wink:- Nowicjusz - wątek powitalny
To ja tak jak PIXI- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Taaa... zwłaszcza to czy coś:whistling::grin: Dobra wystarczy tej wazeliny:tongue4: ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- :shock3: Cóż to jest ???- Kupno akumulatora - opinie o tym e-sklepie
Dzięki PIXI:thumbup1: O take właśnie odpowiedź mnie się rozchodziło:decayed: Ale swoją drogą popytam jeszcze Tomka - Nowicjusz - wątek powitalny