Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. @Rob@kCześć, jak dasz radę to wrzuć zdjęcia obu materiałów obok siebie. Też czeka mnie zabawa z wymianą materiału tylko sedan z szyberem ?
  2. Monti opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Cześć wszystkim. Może jest na forum ktoś kto zajmuje się carbonami ? Pacjent S4 DTM. Chciałem się zapytać ile mniej więcej pesos szykować na ogarnięcie lusterek, dyfuzora tylnego i dokładek podprogowych tych popularnych, które są zrobione z laminatu(opcjonalnie). Piękne dzięki za wszystkie odpowiedzi ?
  3. Monti opublikował(a) temat w 4.2
    Cześć jak w temacie, potrzebuję informacji odnośnie obróbki bloku BBK. Jakie są rozwiązania? 1. Tulejowanie Alusil lub żeliwne? Jakie wady i zalety takiego rozwiązania? 2. Obróbka bloku i nowe nadwymiarowe tłoki? Jak wygląda sytuacja z takimi tłokami? Czy są wgl dostępne do tego silnika? 3. Wymiana na inna v8? S8 d2 AQH, rozrząd na pasku? Wejdzie? Proszę o jakieś wskazówki. Dziękuję.
  4. Cześć. Te lampy leża na tym aucie cholernie dobrze. Kawał mega ale to mega dobrej roboty z Twojej strony. Szacunek za zapał!
  5. Cześć. Wybacz, że tak późno ale z braku czasu nie zaglądałem na forum. Jeżdżę w dalszym ciągu na tym DTS. Jest to mój pierwszy gwint i wrażenia ciężko mi opisać. Następnym razem pewnie wziąłbym coś z lepszej półki, może MTS ale raczej AP. Co do felg, pierwsze grafitowe MAM były 19 8,5 przód/tył i 225/35/19, te Arceo fioletowe to 8,5/9,5 opona 215/35 i 225/35.
  6. Cześć. Sprzedała się?
  7. Monti odpowiedział(a) na Monti temat w 2.0TDI
    Może to będzie lepsze rozwiązanie od BLB. Zobaczymy :). Dziękuję
  8. Monti odpowiedział(a) na Monti temat w 2.0TDI
    @Langista A powiedz mi jeszcze orientujesz się od czego najlepiej założyc sprzęgło do BKD? Zakładalem juz 3 od BLB w ciagu 11 lat i zawsze są z nimi problemy.
  9. Monti odpowiedział(a) na Monti temat w 2.0TDI
    To akurat wiem, smok od AWX, miska zostaje od BLB, trzeba tylko ją delikatnie przerobić. Super, to załatwiam silnik i działam.
  10. Monti odpowiedział(a) na Monti temat w 2.0TDI
    Dziękuję akurat to jest najmniejszym problemem, czyli żaden BKD nie miał DPF? To zmienia postać rzeczy
  11. Monti odpowiedział(a) na Monti temat w 2.0TDI
    Ja to wiem, a3/octavia/superb i podobne. Jednak silnik pasuje do a4 b7. I tak mam silnik do wymiany więc dobrze jest wrzucić coś bez wadliwej pompy oleju. Temat już taki był na forum i auta jeżdzą. Chodzi mi tylko o wersję z dpf. Wiem, że bkd były z dpf i bez. Jeżeli silnik mial dpf to jak to sie ma do blb? Co trzeba wymienić ? Co może zostac?
  12. Monti opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Cześć, tak jak w temacie chce wymienić silnik BLB na BKD. Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sprawa DPF? Czy BKD taki filtr posiadał? Jeżeli tak to co trzeba wymienić aby taki silnik umieścić w a4 b7. Może nie trzeba wymieniać nic? Wiem, ze takie tematy już były ale nie znalazłem nigdzie takiej informacji.
  13. Koło siadło jak złoto :D. Tak jak mówiłem, dobry blacharz i z dwóch klap zrobić 1 ?
  14. Z tego co znalazlem na wiki to golf 6 R posiada silniki o oznaczeniu CDLF/CDLC, czyli EA113. Można liczyć, że pobór oleju jest na normalnym poziomie :D.
  15. Czytałem, że jest zupełnie inny, ale czy to prawda. Niby kuty, większe turbo, bardziej dopracowany. Dzięki za każdą informację.
  16. Cześć, coraz bardziej myślę nad kupnem Golfika VI R silnik 2.0 TSI 270 KM, mam pytanie o problem z poborem oleju. Może ktoś się spotkał z tym samochodem? Czy maja one ten sam problem co 1.8 TFSI i 2.0 TFSI w audi? Z tego co czytałem to są to zupełnie inne silniki niż normalnie montowane w VW nawet w GTI. Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
  17. W jaka kasę celujesz za s4? Może być na priv
  18. Monti odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W b8 nie jest tak samo jak w b7, że czujnik deszczu i zmierzchu jest zintegrowany? Wieć podejrzewam, że czujnik ma cały czas zasilanie, żeby wiedzieć kiedy odpalić ,,CLH" . Tylko luźne przemyślenia.
  19. Jak się tym jeździ? Też się nad tym zastanawiam dosyć grubo :).
  20. Zimowy setup, lepszy niż letnie połowy aut na forum czy w Polsce . Biały kolor jest kosmiczny.
  21. Nie ma problemu, tylko nie wiem ilu nas jest
  22. Kurcze, mam mieszane uczucia co do tego dyfuzora.. Wygląda trochę jak badziewny dyfuzor do bmw e60 mpakiet
  23. @FroS-tChcesz czy nie, musisz coś zrobić z tyłem . Chociaż cm w dół . Nie wiem jak to zrobisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.