Treść opublikowana przez Monti
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
@Rob@kCześć, jak dasz radę to wrzuć zdjęcia obu materiałów obok siebie. Też czeka mnie zabawa z wymianą materiału tylko sedan z szyberem ?
-
Carbony s4 dtm
Cześć wszystkim. Może jest na forum ktoś kto zajmuje się carbonami ? Pacjent S4 DTM. Chciałem się zapytać ile mniej więcej pesos szykować na ogarnięcie lusterek, dyfuzora tylnego i dokładek podprogowych tych popularnych, które są zrobione z laminatu(opcjonalnie). Piękne dzięki za wszystkie odpowiedzi ?
-
Obróbka bloku BBK.
Cześć jak w temacie, potrzebuję informacji odnośnie obróbki bloku BBK. Jakie są rozwiązania? 1. Tulejowanie Alusil lub żeliwne? Jakie wady i zalety takiego rozwiązania? 2. Obróbka bloku i nowe nadwymiarowe tłoki? Jak wygląda sytuacja z takimi tłokami? Czy są wgl dostępne do tego silnika? 3. Wymiana na inna v8? S8 d2 AQH, rozrząd na pasku? Wejdzie? Proszę o jakieś wskazówki. Dziękuję.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Cześć. Te lampy leża na tym aucie cholernie dobrze. Kawał mega ale to mega dobrej roboty z Twojej strony. Szacunek za zapał!
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Cześć. Wybacz, że tak późno ale z braku czasu nie zaglądałem na forum. Jeżdżę w dalszym ciągu na tym DTS. Jest to mój pierwszy gwint i wrażenia ciężko mi opisać. Następnym razem pewnie wziąłbym coś z lepszej półki, może MTS ale raczej AP. Co do felg, pierwsze grafitowe MAM były 19 8,5 przód/tył i 225/35/19, te Arceo fioletowe to 8,5/9,5 opona 215/35 i 225/35.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Cześć. Sprzedała się?
-
Wymiana BLB na BKD
Może to będzie lepsze rozwiązanie od BLB. Zobaczymy :). Dziękuję
-
Wymiana BLB na BKD
@Langista A powiedz mi jeszcze orientujesz się od czego najlepiej założyc sprzęgło do BKD? Zakładalem juz 3 od BLB w ciagu 11 lat i zawsze są z nimi problemy.
-
Wymiana BLB na BKD
To akurat wiem, smok od AWX, miska zostaje od BLB, trzeba tylko ją delikatnie przerobić. Super, to załatwiam silnik i działam.
-
Wymiana BLB na BKD
Dziękuję akurat to jest najmniejszym problemem, czyli żaden BKD nie miał DPF? To zmienia postać rzeczy
-
Wymiana BLB na BKD
Ja to wiem, a3/octavia/superb i podobne. Jednak silnik pasuje do a4 b7. I tak mam silnik do wymiany więc dobrze jest wrzucić coś bez wadliwej pompy oleju. Temat już taki był na forum i auta jeżdzą. Chodzi mi tylko o wersję z dpf. Wiem, że bkd były z dpf i bez. Jeżeli silnik mial dpf to jak to sie ma do blb? Co trzeba wymienić ? Co może zostac?
-
Wymiana BLB na BKD
Cześć, tak jak w temacie chce wymienić silnik BLB na BKD. Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sprawa DPF? Czy BKD taki filtr posiadał? Jeżeli tak to co trzeba wymienić aby taki silnik umieścić w a4 b7. Może nie trzeba wymieniać nic? Wiem, ze takie tematy już były ale nie znalazłem nigdzie takiej informacji.
-
A4 B7 2.0 TDI Speedlinecus/DTM/LZ9Y/S-Line/Springi
Koło siadło jak złoto :D. Tak jak mówiłem, dobry blacharz i z dwóch klap zrobić 1 ?
-
Golf VI R 2.0 TSI, a pobór oleju
Z tego co znalazlem na wiki to golf 6 R posiada silniki o oznaczeniu CDLF/CDLC, czyli EA113. Można liczyć, że pobór oleju jest na normalnym poziomie :D.
-
Golf VI R 2.0 TSI, a pobór oleju
Czytałem, że jest zupełnie inny, ale czy to prawda. Niby kuty, większe turbo, bardziej dopracowany. Dzięki za każdą informację.
-
Golf VI R 2.0 TSI, a pobór oleju
Cześć, coraz bardziej myślę nad kupnem Golfika VI R silnik 2.0 TSI 270 KM, mam pytanie o problem z poborem oleju. Może ktoś się spotkał z tym samochodem? Czy maja one ten sam problem co 1.8 TFSI i 2.0 TFSI w audi? Z tego co czytałem to są to zupełnie inne silniki niż normalnie montowane w VW nawet w GTI. Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
W jaka kasę celujesz za s4? Może być na priv
-
B8 TrOOOOp
W b8 nie jest tak samo jak w b7, że czujnik deszczu i zmierzchu jest zintegrowany? Wieć podejrzewam, że czujnik ma cały czas zasilanie, żeby wiedzieć kiedy odpalić ,,CLH" . Tylko luźne przemyślenia.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Jak się tym jeździ? Też się nad tym zastanawiam dosyć grubo :).
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Zimowy setup, lepszy niż letnie połowy aut na forum czy w Polsce . Biały kolor jest kosmiczny.
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Nie ma problemu, tylko nie wiem ilu nas jest
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Aktualne? Napisałem priv
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Kurcze, mam mieszane uczucia co do tego dyfuzora.. Wygląda trochę jak badziewny dyfuzor do bmw e60 mpakiet
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
@FroS-tChcesz czy nie, musisz coś zrobić z tyłem . Chociaż cm w dół . Nie wiem jak to zrobisz.