Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monti

  1. @Tkoczu_tak wygląda w ciągu dnia. Drugie zdjęcie ma troszkę zle podciągnięte kolory Ale może się przyda. Ewentualnie mogę wyciągnąć kolo z garażu i zrobić dokładniejsza fotkę.
  2. @pety kJa u siebie zamontowałem w schowku przycisk od esp. Trzeba wyciąć otwór i przedłużyć kabelki.
  3. Jak zwykle co tu można powiedzieć. Kozak fura i super zdjęcia.
  4. Siema, czemu zdecydowałeś się na jednostronny wydech? Wrzuć film jak to chodzi :D.
  5. Siema. Ringi kwestia gustu. Mi nie leżą, nie mniej jednak wyszedł Ci bardzo oryginalny efekt. Można prosić linka? Pozdro
  6. Ładna furka, ale moim skromnym zdaniem ori s line + dokładka robilo lepsza robote. Mimo to graty wozu.
  7. Witam. Z racji tego, że szykuje mi się remont silnika, rozważam powrót z pompy oleju 1.9 tdi na oryginalna 2.0 tdi. Czy jest to wgl możliwe? Potrzeba kupić całą pompe czy tylko napęd? I u kogo najlepiej kupić renegerowane części. Pozdrawiam serdecznie.
  8. Dekielki będą grafitowe z logo audi. Ale dziękuję za propozycję.
  9. Proszę bardzo. https://www.facebook.com/Audi-A4-B7-DTM-by-Damian-1022765914541744/?ref=page_internal&path=%2FAudi-A4-B7-DTM-by-Damian-1022765914541744%2F
  10. @afroo. Według fp 19" OEM Audi S5 et 33. Pozdro.
  11. @Adam87 Czesc. Jak dziala ten dodatkowy modul do sluchania muzyki?
  12. Witam. Czy gorzow jeszcze zyje? Mozna by cos zoorganizowac. Ktos chetny?
  13. O zesz w morde. Wielkie bydle. Ładnie to upchałeś. Prawie, że ori.
  14. @DanielMod Grubo lecisz?. Skladaj skladaj.
  15. Cos bedzie organizowane? Chetnie podskocze z Gorzowa ?
  16. @lewiatan1989 Co stosujesz u siebie jako plukanke i jako dodatek?
  17. @granatowy tez jestem ciekaw. Pewnie upalany juz jest
  18. @raaf Akurat na asfalcie leży kolega, który pstrykał zdjęcia :D. Doceniam bardzo jego poświęcenie. Dekielki mam oryginalne do felg ale czekam na oryginalne audi, dlatego aktualnie bez.
  19. Podczas wczorajszej nocnej jazdy po mieście udało się ustrzelić kilka fotek szaraka. Z racji tego, że ani ja ani mój kolega nie jesteśmy profesjonalnymi fotografami, każda negatywna oraz pozytywna opinia jest mile widziana.
  20. @lewiatan1989 Ja dopiero na dobre zaczynam z modami leciec i moja dziewczyna tez zaczyna miec dosc juz ?. Musicie mi polecic jakies sposoby na udobruchanie, bo mi sie juz koncza ?
  21. @Tkoczu_ Aktualnie zaluje, ze 1BE na springach a nie gwint. Ale na to tez przyjdzie czas. Teraz trzeba doprowadzic do porzadku dol samochodu. Rzucic wszystko i zakonserwowac.
  22. Mega autko. Obserwuje od jakiegos czasu i zmiant na duzy plus. Felga w czerni pasuje?. Lampy robia mega robote, tez na nie chorowalem ale byly poza zasiegiem a teraz nawet o uzywki ciezko. Pozdro. ?
  23. Widzę lecisz grubo z tematem, brak przestojów. Ja swojej też muszę zafundować porządne SPA, aby chociaż delikatnie zbliżyć się do laleczek z forum ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.