Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. jospethe odpowiedział(a) na dliwski temat w Audi A4 B5
    Ja przykręciłem gaśnicę do boczku w bagażniku.
  2. Wygląd przede wszystkim. Na 15 samochód dobrze nie wygląda. Sam przechodziłem z 15 na 16 i jestem zadowolony. Lepiej sie prowadzi w zakrętach a zwiększonego spalania jakoś nie zauważyłem.
  3. W sklepach metalowych zazwyczaj nie mają takich śrub. Mają tylko te o niższej twardości. Zależy też jaki sklep
  4. Podłączę się pod temat bo też mam problem ze spryskiwaczami. Gdy chcę prysnąć płynem na szybę po dłuższym postoju to ledwo mi leci płyn. Tak jakby nie było ciśnienia. Dopiero po dłuższym trzymaniu manetki od sprysków powoli się rozpędza zwiększając ciśnienie. Czy po objawy siadającej pompki od spryskiwacza?
  5. jospethe odpowiedział(a) na tobi665 temat w 1.9TDI
    No właśnie o to chodzi. Taka niepewność jest. Trzeba po prostu dobrze określić od czego jest ten drucik. Może ktoś inny się wypowie:wink:
  6. jospethe odpowiedział(a) na tobi665 temat w 1.9TDI
    Może kiedyś ktoś starą część wymieniał i mu wyleciało z ręki i tak zostało gdzieś zaczepione.
  7. jospethe odpowiedział(a) na tobi665 temat w 1.9TDI
    To nie jest czasem zawleczka od trójnika ? Może kiedyś ktoś wymieniał i mu wypadło? KRUCIEC AUDI A4 02R 2,0 BENZYNA SEDAN TRÓJNIK WĄŻ (4375542276) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  8. No co zrobisz, nic nie zrobisz. Urząd pracy daje prace tylko dla osób tam zatrudnionych i nikomu więcej.
  9. U mnie tak skrzypi jak któryś górny wahacz się kończy. Szczególnie po dłuższej jeździe jak wszystko się rozgrzeje.
  10. To dziwne, bo u mnie udało się to załatwić bez zwolnienia lekarskiego. . Napisałem tylko uzasadnianie na piśmie. Pewnie w każdym Urzędzie pracy jest co innego.
  11. Rafał napisz później jak to się zakończy i zobaczymy czy faktycznie zwolnienie lekarskie Cię uratuje.
  12. Prawdopodobnie na dniach przyjdzie Ci pismo z Urzędu pracy, że zostało wszczęte postępowanie administracyjne przeciwko Tobie bo nie stawiłeś się na wizycie w wyznaczonym dniu i nie uzasadniłeś tego w kolejnych dniach. Jak najszybciej leć do Urzędu pracy i powiedz, że po prostu zapomniałeś przyjść, albo wymyśl coś sensownego, że nie mogłeś się stawić na podpis. Jeśli tego nie zrobisz to dostaniesz decyzję administracyjną w której to dopiero będziesz wyrejestrowany i stracisz status bezrobotnego. Tak wygląda te dobre zakończenie. Jeśli trafisz w urzędzie na "starą pannę" to może tak być że zostaniesz wyrejestrowany na jakiś okres czasu. Najlepiej iść i grzecznie wszystko wyjaśnić. Powodzenia
  13. Z tego z widzę na zdjęciach to przedni prawy błotnik ma ciemniejszy kolor od reszty budy. Widać to szczególnie na 11 i 12 foto lecąc od góry. No chyba, że mnie oko zawodzi, albo monitor.
  14. U mnie jest tak, że po deszczu przy włączonej klimie pojawia się szron na zewnętrznej stronie szyby . Gdy wyłączę klimę to zaczyna parować od wewnątrz. Bądź tu mądry.
  15. Nie jest tak źle z tym zawieszeniem. Dolne i najdroższe wahacze lecą najrzadziej. Na oryginałach zrobiłem już około 70 tyś + to co za granicą. Wymieniłem tylko kilka górnych i końcówki. I to tyle. Wystarczy po dziurach jeździć delikatniej i z mniejszą prędkością.
  16. jospethe odpowiedział(a) na wojtcem temat w 2.0T
    Chcesz jechać z tym do mechanika? Z tego co widzę to przepuszcza opaska. Ja bym ją ściągnął, przeczyścił i założył normalną skręcaną. Może też ten łącznik gumowy pękł gdzieś pod spodem. Samemu możesz to rozebrać. Po co płacić mechanikowi.
  17. Może odprowadzenie wody z podszybia jest zatkane. Pod akumulatorem jest taka guma, która łatwo sie zapycha liśćmi.
  18. W AFNie pompa wody nie jest na pasku rozrządu więc raczej jej sie nie wymienia razem z rozrządem, ale mogę się mylić.
  19. jospethe odpowiedział(a) na sebul temat w Układ Jezdny
    Wymień cały uszkodzony wahacz i tyle.
  20. Jak wymieniali pompę to pewnie też i płyn od wspomagania . U mnie po wymianie płynu od wspomagania pompa wyje jak szalona. Dopiero po jakimś czasie cichnie. Nie wiem od czego to zależy. Pojeździj jeszcze trochę, może też ucichnie.
  21. Nawet czujniki parkowania pozaklejał
  22. W B5 nie są takie same. Myślę ze w b7 będzie podobnie. Ale niech wypowiedzą sie Ci którzy mają B7
  23. U mnie też się powoli już kończy dwumas. Pytałem swojego mechanika co robić. Powiedział, że ludzie wstawiają po regeneracji koła dwumasowe i bardzo ładnie to wszystko chodzi . NA sztywnym niestety są drgania. W jednym większe, w drugim mniejsze ale są. Podsumowując myślę, że lepiej dołożyć te 300- niech już 500 zł i mieć spokój. Nie wymienia sie tego przecież co 60 tyś tak jak rozrządu.
  24. Ja mam zamontowane zwykłe klocki firmy Kamoka i odziwo zero pyłu , pisku. Polecam
  25. U mnie to samo ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.