Treść opublikowana przez Booster
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
AEB ma 3 barowy, a AJL może mieć 4
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
AVJ ma seryjnie 4 barowy regulator
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dorzuć pompe walbro "inline", starą zostaw na miejscu, wtryski bosch 440cc green giants, są dostępne od ręki na rynku ok 1000zł za komplet 4 szt, sprzęgło wyślij do radzikowskiego, koszt ok 1000zł.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
0 280 155 892 i 06A 906 031 J Nie podejdą. Poszukaj wtrysków o numereach: 0280156061 06A906031BA wydajność: 320cc przy 3 bar 371cc przy 4 bar
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
można, niektórzy rezają listwy z A4 pod dłuższe lub krótsze wtryski, ale po co skoro można dorwać P&P
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ale s3 to poprzeczne 1.8t, listwa wtryskowa nie podejdzie, inne mocowania
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Od S3 podejdą jedynie szare Podaj nr z wtrysków
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wystarczy sama obudowa 3", maf sensor może zostać od starej, tak czy inaczej odrazu trzeba będzie to wystroić bo będziesz miał zbyt ubogo. Edit: a torx do przepływki jest k**ewski bo nie dość, że z otworem to 5-cio ramienny a nie jak w większości 6-cio.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pracuje wariat
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wersje 210 i 225 różnią się tylko programem, ostatnio znajomi robili wersje 210 na totalnie seryjnych gratach, z przelotowym wydechem wyszło trochę ponad 260 kucy.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czemu nie przeczytałeś początku tego tematu? w pierwszych postach wszystko jest dokładnie rozpisane
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Hmmm, uniwersalny kit, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, pamiętaj że w tym brakuje jeszcze kolektora który też trochę będzie kosztował. Poza tym turbo GT45, zbyt duże do 1.8t.
-
[B6 BEX] przeplywomierz od tt
Przpływaka w 1.8t z tego co się orientuje czy to bex czy avj jest 2,75" Wyczyść swoją obudowe i kup ori maf sensor od BEX-a Edit: od S3 jest 3" obudowa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks, widziałem dzisiaj twoje auto u Olka nie jest źle
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Podstawa to w jaką moc chcesz celować i jaki masz na to budżet przeznaczony?
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Belkę delikatnie musiałem porezać bo krawędzie coolera nie mieściły się, ale twój jest węższy wiec nie będzie trzeba nic rezać
-
[ALL B6] Audi A4 1.8T BFB
Fura Jak wjedzie zderzak S4 to chętnie odkupię od ciebie S-line, mam taki sam kolor
-
[B6 AVF] Sprzęgło jeszcze raz...
Tu masz wporzo komplecik http://allegro.pl/show_item.php?item=2045717240
-
[B6 AVF] Sprzęgło jeszcze raz...
możesz wsadzić jednomasa koszt całego kompletu to coś koło 1000-1200zł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dopisz mnie Bieniek, za tydzień na spocie dam ci hajs
-
[ALL PB] Który korektor wydechowy najlepszy?
GT28RS ma flansze T3 i takiego kolektora musisz szukać np: http://193.23.48.133/1-8t-20v-sportowy-kolektor-pod-t3-i1888677557.html najlepszy będzie atp ale to są dużo większe koszta wyspawanie barana to koszt 400-600zł
-
[B6 AVJ] Jakie seryjne doładowanie
Jeżeli nie ma błędów to masz zrobiony program, sprawdź afr i egt dla pewności czy ktoś nie zrobił kaszany
-
[B6 AVJ] Powrót siwka
Można wiedzieć ile za niego zapłaciłeś, jeżeli nie jest to tajemnica?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wczoraj obejrzane: 1. Jestem Bogiem - bardzo dobry, wciągajacy film, polecam 2. Kod nieśmiertelności - trochę naciągany, ale fajnie się oglądało, również polecam
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przez kiepskiego tunera i na jego hamowni która ponoć zaniża wynik wyszło 205Ps i 310nm po nowym roku zamierzam sprawdzić wynik na innej hamowni w poznaniu to wrzucę wykresik Na twoim setupie można wyciągnąć 240+, Także powodzenia i trzymam kciuki za dobry wynik