Treść opublikowana przez Emejcz
-
oszusci na olx
Przykro się to czyta. Myślałem, że już powoli w tym durnym narodzie zaczynają obowiązywać jakieś standardy jeżeli chodzi o kupno/sprzedaż, ale widać niekoniecznie... @House Miałem tak z chińczykami Kupiłem trochę badziewia i nie doszło do mnie przez 3 miesiące. Napisałem, że nie doszło i zwrócili od razu kasę mimo, że przesyłki nierejestrowane.
-
oszusci na olx
W jaki sposób cię oszukał na tych butach? Ile ma komentarzy? Możesz wysłać jego profil? Jestem ciekaw.
-
Ogrodzenie Betonowe Sąsiada...
+1
-
Ogrodzenie Betonowe Sąsiada...
Dla mnie nie ma tu się czego czepiać. Nie każdy ma ochotę oglądać sąsiadów, aby oglądano jego i jak ma ochotę to i niech sobie walnie 3 metrowy mur.
-
Wzrost cen OC.
Dziś zakupiłem. Wyszło finalnie w TUW 514zł z NNW, Assistance i mieszkaniowym. W poprzednich latach było 420-430 w Proamie. Wiecie co najlepsze? Że jak wyliczałem TUW u agentów i nawet takiej agencji co przez lata miała tylko TUW to wychodziło prawie 700. Jedynie w siedzibie głównej udało mi się dostać dobrą cenę.
-
Wzrost cen OC.
Dziś dowiadywałem się ile OC dla mnie. MAKABRA! Jadę jako współwłaściciel bez zniżek, ale główny właściciel ma full. Do tej pory miałem tak 420-430, a teraz mi najtańsze wyliczyła 700 Myślałem, że padnę. Ale orientowałem się już w TUW'ie i powinno się zamknąć w 520. Myśli o jakimś 2,6 lub 2,8 odchodzą w siną dal...
-
Nawiew a tryb Auto?
Opornica to taki jakby radiator aluminiowy. Tzn. tak jest w polifcie, nie pamiętam jak w przedlifcie. Niestety pomiary napięć wiele nie pomogą, bo wyniki wychodzą tak dziwne, że nie wiadomo jak to interpretować, a w necie nie widziałem żadnego klucza.
-
oszusci na olx
Jak wy to robicie? Siedzę na allegro z 10 lat. Kupionych mam kilkaset, sprzedanych podobnie i nigdy nie zostałem w żaden sposób oszukany... Na OLX podobnie... Czasami towar mnie nie zadowalał, bo był niezgodny z opisem, ale oddawałem /wymieniałem. Sporadycznie waliłem negatywy jak nie chciało mi się szitu odsyłać, ale nikt nigdy nie próbował wziąć kasy i nie wysłać. Jednakże z doświadczenia wiecie co wam powiem? Najbardziej kurwesko oszukańcza jest branża motoryzacyjna. Bez kitu! Wszystko inne mogę w zasadzie kupować na ślepo i jest git, ale jeżeli o auta chodzi i jakiekolwiek części to krętactwo jest gigantyczne.
-
Nawiew a tryb Auto?
Ta opornica jest sama droższa jak wentylator. Nie wiem czy jest sens abyś kupował od razu, lepiej wziąć ze szrotu jakiegoś z możliwością zwrotu. Ja miałem tak, że mi obroty wariowały, a wiatrak stawał w miejscu. Wariowanie było od opornicy, a stawanie w miejscu od zajechanego komutatora.
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Chcę wymienić u siebie płyn. ABS jest, ESP nie ma. Płyn kupię Ate 200. Pytanie o procedurę czy taka będize poprawna: 1. Odciagnięcie płynu w zbiorniczku i potem utrzymywanie pełnego stanu na świeżym płynie 2. Prawy tył - odkręcony odpowietrznik z wężykiem i pompuje pedałem aż poleci czyste 3. Lewy przód 4. Lewy tył 5. Prawy przód Czy tak jest poprawnie? Pytanie co ze sprzęgłem? Czy tam też trzeba i się jakoś wymienia? Litr płynu starczy? Dev, potwierdzisz, coś skorygujesZ?
-
Po zgaszeniu długo trzyma 90°C
Pewnie podczas pracy termostat ci się otwiera za późno i masz temperature pracy 98-99 stopni, a licznik wyskalowany jest tak, że przy takiej temperaturze cały czas pokazuje 90. Więc silnik ochładza się nie z 90 stopni tylko z większej temperatury. Plus to co już powiedziano - po zgaszeniu silnika stopuje się chłodzenie i temperatura silnika rośnie jeszcze przez jakiś czas i dopiero spada.
-
Nawiew a tryb Auto?
Według mnie spore szanse, że opornica przy wentylatorze pod schowkiem jest walnięta. Podmieniłbym cały wentylator i przetestował.
-
Audi a4 b5 wymiana przegubu, na jaki wymienic?
Wymieniałem na GSP i gumy LOBRO i było git. Wczoraj właśnie obczaiłem, że na lewym guma pękła, więc też mi się fartnęło, że szybko zauważyłem.
-
oszusci na olx
Ja nie raz przelewałem komuś na OLX, ale niewielkiej kwoty - do 100zł. Jeszcze mi się nie zdarzali oszuści, ale staram się kupować z odbiorem osobistym. OLX ma to do siebie, że ceny są dużo niższe niż na allegro i uważam, że warto, ale trzeba zachowywać rozsądek. Czytałem trochę na forum prawnym i ogólnie to wygląda tak, że wedle prawa to wystarczy, że mailowo wymieniliśmy informacje, co kto kupił/sprzedał, że podane są tam dane sprzedających/kupujących wraz z kwotami i jest to już traktowane jako umowa między kontrahentami i wystarczy do pójścia do sądu.
-
Jaki koszt wysyłki maski a4 b6?
Kupowałem właśnie maskę do siebie i też szukałem daleko, bo chciałem ten sam kolor. Dzwoniłem po handlarzach i potwierdzam - lepiej jechać osobiście nawet jak dalej. Oni piekielnie kłamią jeżeli chodzi o stan tych części, a jak zaczynasz się dopytywać i prosić o dodatkowe zdjęcia to zaczynają się bulwersować, że to nie nowe auto i że za takie grosze się nie wiadomo czego chce. Mi się fartnęło, bo kupiłem od użytkownika z forum w moim mieście.
-
jak wymienić aiatrak dmuchawy
Nie wiem czy gra warta świeczki. Ja też wymieniałem, bo miałem komutator całkowicie zajechany. Kupiłem wiatrak w idealnym stanie za 40zł razem z całą obudową i sprawnym sterowaniem. Jak zaczniesz przekładki to się bicie pojawić może itp.
-
Dziura w zderzaku przednim
Po to jest zderzak, żeby zbierał takie uszkodzenia, zrób se zaprawkę i na brudnym nie będzie praktycznie widać
-
Klejenie/reanimacja mocowań reflektorów.
Ta polifty na pewno za 100zł znajdziesz w stanie nadającym się do użytkowania. Już to pokleiłem lutownicą i jestem zaskoczony, że plastik da się w taki sposób skutecznie kleić. Wygląda to nieestetycznie, ale w tych miejscach to akurat nie ma znaczenia.
-
Klejenie/reanimacja mocowań reflektorów.
Już się dowiedziałem, że tylko spawanie polipropylenem ma tu rację bytu... spróbuję to zrobić tylko muszę spoiwo kupić.
-
Klejenie/reanimacja mocowań reflektorów.
Witajcie. Przyłożyłem przodem i niestety o ile lampy nie pękły, to ich wszystkie mocowania są połamane :/ Nie wiem jak to ustrojstwo skleić, żeby mocno się trzymało. Czy ktoś ma pomysł co zastosować do regeneracji tych mocowań? Chciałbym te elementy czymś "zacementować" na około, ale nie mam pojęcia jaką masę do takiego plastiku kupić. Póki co próbuję silikonem, bo jest dość sztywny po wyschnięciu, ale obawiam się, że może się to nie sprawdzić.
-
Wzrost cen OC.
Dokładnie. W ogóle co to za mania porównywania do zachodu? Lepiej porównujmy do miejsc gdzie jest lepiej np. Gruzja czy Tajlandia. Tam w ogóle nie ma obowiązkowych ubezpieczeń.
-
Wzrost cen OC.
Mam nadzieję, że jeszcze zdążę przed podwyżkami na początku kwietnia.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Według mnie nie ma sensu, bo przecież jak wahacz jest ORI to tuleje wymienisz, a sam materiał jest już ostro wymęczony przez lata i nie wiadomo czy w pewnym momencie nie pęknie aluminium...
-
Wzrost cen OC.
Słyszałem, że ceny OC już wzrosły. Jakie widzicie różnice w ostatnim czasie?
-
Regeneracja odbłyśników
No tam może i warto