Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybaczcie bo zgrzeszyłem


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

furka ładna .... szkoda ze nie w kombi i w dizlu [3.0d]

oby sie dobrze sprawował .... :thumbup:

p.s ja coraz czesciej mysle nad BMW ... [330d touring] -taki maly rodzinny zapierdalacz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie wina BMW,że dresiarze upodobali sobie tą markę. Dla mnie akurat ten model jest jednym z najładniejszych, i najbardziej mi się podoba. I jeśli u mnie miałoby być BMW to tylko ten model. Jednym słowem autko malina.

Poza tym nie przeziebisz lokcia a bedzie dobrze :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długich poszukiwaniach A6 w germanii niewidać były szansy na zakup fajnego egzemplarza

to trzeba było do Hiszpani przyjechać to bym ci znalazł :naughty:

nie wiem ile dałeś za tą Beje ale tu taka stoi 6.500 euro (tak samo wyposażona).jak dla mnie to tanio. za te sianko, mówie o danym przykładzie czyli 6.5 klocka tutaj A6 nie kupie za chiny nawet najbiedniejsza wersje.

np A6 1.8T 150 KM, 1999 rok-9000 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna i ładnie dopasiona miałem 325i kiedyś, wspominam bardzo dobrze ładnie ósemki kręciła :evil: tylko to spalanie 16litrów :no: ładne felunie z rantem zakładaj :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kaseciak w srodku,specjalnie nie otworzyles tej klapki?A tak na serio to jezdzilem 530D w kombi i bardziej pod wzgledem prowadzenie podobalo mie sie A4 :audi::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka ładna .... szkoda ze nie w kombi i w dizlu [3.0d]

oby sie dobrze sprawował .... :thumbup:

p.s ja coraz czesciej mysle nad BMW ... [330d touring] -taki maly rodzinny zapierdalacz :naughty:

Latałem ostatnio 530 diesel 02 rok w automacie wiec moge sobie tylko wyobrazic co ten silnik czyni w E46 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ta bejca podoba :th:

rok temu w niemcowni miałem okazję taką ( rok młodszą) śmigać po helmutowych autobankach

wrażenia: właściwości jezdne na 6-kę :thumbup:, komfort też

później jak wracałem swoją :audi: to przy 190km/h marzyłem aby znów siedzieć w bejcy... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez w niemczech podobną śmigałem i było ok a u nas zimą straciłem do niej zapał (fajnie się jeździ bokiem ale co za dużo to nie zdrowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe E39 nie jest zla

podziwiam za wybór slabego silnika :mysli:, w tym modelu min w 528/530d bym mierzyl + xenon

ale Twoja ladnie wyglada i ten przebieg :th:

milej jazdy userze bratpit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to RWD... szkoda, że trafienie x w BMW to prawie jak znalezienie Urquattro bo gdyby xów w Beemkach było tyle co quattro w Audi, pewnie miałbym ostry dylemat przy wyborze auta :) jestem jednak zakochany w napędzie na 4 łapki a tylnonapędówki jeszcze nigdy nie prowadziłem (oprócz quada ale to inna bajka :) ), jednak nie można ciągle jeździć tym samym autem - kiedyś pewnie spróbuję RWD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzeszenie??

Aco tu rozgrzeszac - spelniasz wszystkie wymagania - masz badz jestes fanem marki Audi i kochasz motoryzacje!! jak kolega ktorys wczesniej napisal forum to ludzie - mam nadzieje ze w koncu uda nam sie ostrowska ekipa wybrac na zimowy zlot to wtedy wszyscy potestujemy twojego rodzynka!! :th: no i dla mnie bomba pomysl z podkladkami - to sie zdziwia coponiektorzy dla ktorych auto to nie tylko fotel i kierwonik!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dla mnie bomba pomysl z podkladkami

gorzej jak jakiemuś dresiarzowi bez karku, to nie spodoba, a dziwnym trafem będzie miał przy sobie bejsbola :evil:

Czyzby kolega ROB sugerowal ze autami marki B...W poruszaja sie takie osobistosci?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratpit tylko tak nie rób

:naughty:

heh widziałem juz to kiedyś :polew: ale myśle że niebęde reprezentował tego poziomu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się tobie że kupiłeś te auto - bo dobrą Audiczkę czy A6 czy A4 to cieżko znaleść a tu napatoczyła się bardzo ładna furmanka świetnie zadbana i z full wypasem

Naciesz się nią do zimy - na zimę do garażu :kox: - a po zimie opchnij i szukaj OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...