Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A3 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Nowa A3 ma sie pojawić dopiero w 2009r. Tak będzie wyglądać. Trzeba przyznać, że łagodnością linii to ona nie grzeszy. Podoba mi sie tyłeczek tej niuni... :naughty: Czy Wam również -drodzy forumowicze- podoba się owa niunia? :decayed:

Informacja prasowa:

Audi dopiero w 2009 roku zamierza wprowadzić do sprzedaży następną generacje A3. Najnowsze Audi ma mieć agresywne linie i jednocześnie być eleganckie. Zmiany zajdą z przodu i z tyłu auta. Zmieni się cały pas przedni, dostanie nowe światła i agresywnie wymodelowaną maskę. Z tyłu auto ma dostać nowe lampy na wzór konceptu ShootingBrake, które teraz można zobaczyć w "tetetce". Z boku samochód będzie miał przetłoczenia wzorowane na A5. A3 będzie występować w wersji 3- i 5-drzwiowej. Coupe i Cabrio ma się pojawić ok. 2 lata po hatchbacku. Nie będzie wersji kombi, ale na nowej platformie A3 ma zostać zbudowany Q3. Prawdopodobnie S3 otrzyma teraz silnik 3.2 V6 o mocy 265 KM (195 kW) zamiast już wysilonej jednostki 2.0. Silnik ma być umieszczony podłużnie więc będzie możliwość dokupienia "prawdziwego" napędu quattro. W ofercie będzie dostępna 6-biegowa skrzynia manualna, tiptronic, S-Tronic i DSG. Platforma ta jest "modularna" więc w przyszłości posłuży także do zbudowania nowej A4.

audi1.jpg

audi2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mi się podoba, taka podobna do innych aut (tył jak jakaś honda), teraz wszystkie auta są na jedno kopyto....

Kiedyś (np. początek 90s czy koniec 80s) od razu było wiadomo jaka marka. A teraz patrzysz i się zastanawiasz czy to Honda czy Audi czy może jeszcze co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie sie podoba, ladna linia, tyl bardziej udany w stosunku do obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zdecydowanie na + umieszczenie silnika, brak kombi (przeciez obecne A3 kombi to kompletna porazka) Ogolnie sliczne, ale przetloczenie z boku za bardzo przypomina mi BMW 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że sportback jest piękny. A prezentowane A3 nieczego sobie - ale to jeszcze pewnie 2 latka do premiery więc się pozmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/male-audi-bez-dachu,1019771

Tylko nie wiem, czy to jest jeszcze 8P czy juz to nowe.. W kazdym razie :audi: atakuje nowe segmenty rynkowe.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NAWET MI SIĘ PODOBA, Z TYCH MODELI A3 KTÓRE WIDZIAŁAM TO TEN JEST CHYBA NAJŁADNIEJSZY. :) WIĘC JAK DLA MNIE MOŻE BYĆ... CIEKAWE TYLKO JAK WYGLĄDA NA ŻYWO :mysli::D

[koleżanko proszę nie używać CAPSA na forum] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę autko przyjmuje różne wizerunki i pewnie ostatecznie jeszcze się zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...