Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A3 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo mi się podoba, taka podobna do innych aut (tył jak jakaś honda), teraz wszystkie auta są na jedno kopyto....

Kiedyś (np. początek 90s czy koniec 80s) od razu było wiadomo jaka marka. A teraz patrzysz i się zastanawiasz czy to Honda czy Audi czy może jeszcze co innego...

niestety :(

A to na tym zdjęciu to troszkę, BMW 1, troche Hondy, nawet Astrę III przypomina :( no i troszke audi też w tym jest bo..... zostały OOOO na grillu.

Ale cóż wszystkich to dopada, obcinanie kosztów. Każdy chce dogonic japońców w ostatnim "krzyku mody" w automotivie, czyli skracanie fazy designu do min. Coś tam narysują + copy-paste + uniseksualizacja wszystkich aut. Wszystkie będą wyglądać tak samo, mieć podobne silniki i tylko przywiązanie do danej marki będzie decydować o wyborze auta.

Kiedyś był taki ustrój, "dla wszystkich tyle samo", a tu mamy pochodną tego "dla wszystkich to samo, co kolwiek nie kupisz i tak Cię mamy :naughty:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i fajne, ale dla mnie audi to powinno byc w sedanie albo kombi, jakos od poczatku nie mam przekonania do A3, chociaz prezentuje sie fajnie... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/nowe-wcielenie-a3,1099278

Nie wiem czemu, ale jakos srednio mi sie podoba ten lift.. :mysli:

mi tez bo stala sie bardziej elegancka teraz niz sportowa

Te przednie swiatla zrobily sie takie ... glupkowate :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57_news_image_1209408415.jpg

57_news_image_1209408416.jpg

57_news_image_1209408417.jpg

No, to z nowego S3 mam kierę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą blondyneczką chętnie bym sie przejechał tym białym sportbackiem :kox::boobs:

Ja tam bym się przejechał i z blondyneczką i z tą drugą, właśnie najchętniej tym ostatnim białym sportbackiem :slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...