Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Audi A4 1,9 TDI 115KM RECARO,XENON,BOSE,17',CHROM PAKIET


dena5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że jestem użytkownikiem od niedawna a obiecywałem że wkleje fotki swojej A4 wiec nadszedł właśnie ten czas aby pokazać to czym teraz jeżdżę.

A wiec na początek coś o autku.

Audi A4 TDI Avant

Rok: XI 2000

Przebieg- 213000

Moc-115KM AJM

Kolor bardzo rzadko spotykany - LORBEERGRUEN

Wyposażenie tak po krótce:

Wspomaganie

ABS

El. szyby x 4

el. lusterka

el. szyberdach

Duży FIS

Grzane d*py

System BOSE

Chrom pakiet

Felgi oryginalne od Audi A6 4F0 z 2005r z oponkami 215/50R17 Goodyear(nowe)

Xenon

Jest też instalacja pod Navigation PLUS lecz taka NAvi na naszym rynku jest ciężko do zdobycia więc w miejsce dziury zostało wstawione Audi SYMPHONY

Przyciemnione szybki

Podgrzewane dysze spryskiwaczy oraz bębenki w zamkach

Podłokietnik x 2

Fotele skórzane oryginalne RECARO elektrycznie regulowane

Pompowane poduszki pod lędźwie

Kierownica S-line

4x Airbag

CB RADIO President HARRY II + ANTENA PRESIDENT

Auto kupiłem uszkodzone w Dortmundzie i sam sprowadziłem:

Fotka przy zakupie:

kb0U0.jpg

kbaSA.jpg

A tak wygląd na dzień dzisiejszy:

wsZh9.jpg

kbOMS.jpg

pE1IA.jpg

wzXhi.jpg

kbWgi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakładałeś zdesio mogłeś kupić ze spryskami :wink4: I coś dziwnie wysoko przód stoi... Wina takiego ustawienia? Wygląda jakby był wyżej niż tył :mysli: Felgi bym tu widział inne. Pozazdrościć fotelików :slina: Wybierz się z kierownicą do obszycia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki dodam w najbliższyb czasie ze strony która była uderzona, nie zrobiłem ich dzisiaj ponieważ robiłem fotki telefonem a robiąc zdjęcie od strony lewej miał bym je przed sobą i zdjęcia by nie wyszły za dobre.[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 20:58_________________________________________________Co do kierownicy to jest obszyta skórą więc nie widzę sensu aby ją obszywać ponownie.[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 21:00_________________________________________________rafalekx - dlatego tak stoi bo w bagażniku było troche gratów i nie były one lekkie a nie chciało mi sie ich wyciągać do zdjęć. Zawieszenie niby jest 1BE ale jak dlamnie za twarde i myślałem o zmianie na 1BA czyli komfort. Ten kto z Was ma rodzine i dzieci to będzie wiedział dlaczego myślę o takiej zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie niby jest 1BE ale jak dlamnie za twarde i myślałem o zmianie na 1BA czyli komfort. Ten kto z Was ma rodzine i dzieci to będzie wiedział dlaczego myślę o takiej zmianie.

oj to 17'' przy 1BA nie będą wyglądały zbyt dobrze :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie komponuje sie ściema szybek z chromem w tym kolorze :kox: w sumie delikatnie był stuknięty, ale mogłes kupić zderzak pod spryski już tym bardziej ze masz HIDy założone :gwizdanie:

Środek rewelka :kox:

Jakies plany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dekory zrobil w alcantarze, a kiere wyslac do raggamana na obicie :kox: do tego jakies navi+ albo rns-e i bedzie srodek marzenie..

no no no :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie niby jest 1BE ale jak dlamnie za twarde i myślałem o zmianie na 1BA czyli komfort. Ten kto z Was ma rodzine i dzieci to będzie wiedział dlaczego myślę o takiej zmianie.

A co to ma do rzeczy że masz rodzinę :gwizdanie:

Po za tym foteliki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie niby jest 1BE ale jak dlamnie za twarde i myślałem o zmianie na 1BA czyli komfort. Ten kto z Was ma rodzine i dzieci to będzie wiedział dlaczego myślę o takiej zmianie.

A co to ma do rzeczy że masz rodzinę :gwizdanie:

Po za tym foteliki :kox:

posiedzi troche na forum, napatrzy sie na felgi, zamarzy mu sie cos wiecej niz dotychczas, bedzie za zawiechą sie rozgladał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie niby jest 1BE ale jak dlamnie za twarde i myślałem o zmianie na 1BA czyli komfort. Ten kto z Was ma rodzine i dzieci to będzie wiedział dlaczego myślę o takiej zmianie.

A co to ma do rzeczy że masz rodzinę :gwizdanie:

Po za tym foteliki :kox:

posiedzi troche na forum, napatrzy sie na felgi, zamarzy mu sie cos wiecej niz dotychczas, bedzie za zawiechą sie rozgladał :decayed:

"zboczeńcy" :decayed:

Ja z chęcią wymienię się na amory 1BE w bdb stanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie niby jest 1BE ale jak dlamnie za twarde i myślałem o zmianie na 1BA czyli komfort. Ten kto z Was ma rodzine i dzieci to będzie wiedział dlaczego myślę o takiej zmianie.

A co to ma do rzeczy że masz rodzinę :gwizdanie:

Po za tym foteliki :kox:

pitman to ma wlasnie do rzeczy że nie jestem egoistą tak jak Ty(żart) i myślę troche o swoim dziecku i żonie żeby jezdzili w komforcie na nie taczką na 18' lub 19' kolach po naszych pieknych POlskich drogach.

Poprzedni samochó to był Passat B5 1,9 TDI 90 KM i dlatego go sprzedałem bo mial za slaby silnik ale zawieszenie bylo tak miekkie ze az mi łza sie kreciła jak odjeżdżał z pod domu tak mieciutko wybierał nierówności. No ale cóż zawsze sie chciało mieć 4 kółka wiec teraz mam. A pozatym miało byc A6 no ale sie nie udalo znalesc dobrego A6 1,9 TDI u szwabuf w dobrych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitman to ma wlasnie do rzeczy że nie jestem egoistą tak jak Ty(żart) i myślę troche o swoim dziecku i żonie żeby jezdzili w komforcie na nie taczką na 18' lub 19' kolach po naszych pieknych POlskich drogach.

Poprzedni samochó to był Passat B5 1,9 TDI 90 KM i dlatego go sprzedałem bo mial za slaby silnik ale zawieszenie bylo tak miekkie ze az mi łza sie kreciła jak odjeżdżał z pod domu tak mieciutko wybierał nierówności. No ale cóż zawsze sie chciało mieć 4 kółka wiec teraz mam. A pozatym miało byc A6 no ale sie nie udalo znalesc dobrego A6 1,9 TDI u szwabuf w dobrych pieniądzach.

Ja w przeciwieństwie do Ciebie stawiam na bezpieczeństwo a nie tapczan na kółkach :gwizdanie:

Pewnie w sypialni masz łóżko wodne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam .. . nie chce też tapczana .. .. choc wiele osob twierdzi ze moje auto wygla jak koza .. ma to glebko .. .. w ... d....

dla mnie liczy sie jeszcze komfort .. nei chce wysiadac z auta i dalej sie trzasc ... .. mam u siebie 17 na ori zawiasie .. i jestem zadowolony ..

a to co pisze opinia .. wali mnie .. .. kazdy ma swoje zdanie .. sa gusta i gusciki .. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...