Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

nie dałem to bedzie to? za co on odpowiada? :wink:


tzn w sumie musze isc sprawdzic a w jaki pin powinien?


nie mam 3 pusty jest rozumiem ze w pin 32 go wpiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy, mógłby mi Ktoś podać rozpiskę pinów w lampie przedniej do b7? żarówki H7+H7. Zaginąło mi zasilanie na żarówce od świateł mijania, Bezpośrednio z modułu na pin żarówki prąd jest, miedzy modułem a czerwoną wtyczką przy słupku też jest. Nie sprawdzilem między nią a wtyczką do lampy bo nie wiem który tam pin doprowadza plusik do żarówki.

Będę wdzieczny za pomoc, najlepiej z opisem kolorów kabelków bo schemat mam ale nijak nie mogę dojść co do czego :).

Mozliwe że uszkodzony jest kabelek wewnątrz lampy? A jeśli tak to da radę go naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zastosować włacznik CLH pod nie ori moduł Coming Home, jak to najlepiej podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zastosować włacznik CLH pod nie ori moduł Coming Home, jak to najlepiej podłączyć?

Co znaczy nie ori moduł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zastosować włacznik CLH pod nie ori moduł Coming Home, jak to najlepiej podłączyć?

Co znaczy nie ori moduł?

Koledze pewnie chodziło o to rozwiązanie: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267688-montaz-modulu-coming-home-nie-ori/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: zakładając lusterko fotochrom z czujnikiem zmierzchu jaki mam szukać przełącznik ? Sam clh czy z drl ? Mam u siebie ksenony. A jeżeli z drl to moduł mam szukać z literą F z tego co wyczytałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chesz w aucie robic? Jeżeli chcesz rezać Drl bo w B6 nie było to weż odrazu włącznik clh i drl. Moduł z końcówką F nie ma tu do rzeczy przy drl-ach potrzebny jest żeby odpalić clh :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo musisz kupić moduł świateł dziennych podpytaj na forum może ktoś ma a jak nie to allegro :wink: jak będziesz miał reszte gratów to już z górki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zastosować włacznik CLH pod nie ori moduł Coming Home, jak to najlepiej podłączyć?

Co znaczy nie ori moduł?

Koledze pewnie chodziło o to rozwiązanie: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267688-montaz-modulu-coming-home-nie-ori/

Tak dokladnie, już znam odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nr przełącznika drl/clh mam szukać. Dzwoniłem do ASO w Rzeszowie to w ogóle mi powiedzieli, że pierwszy raz o czymś takim słyszą. Zostaje mi szukanie na allegro ale chce mieć pewność że kupię odpowiedni. W samochodzie mam ksenony więc nie potrzebuje z ustawieniem wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając moduł MCE z literką E i zakładając z lierką F czy też muszę przepinać kable zasilania świateł ? Czy mam już poprowadzone przez MCE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o przewody we włączniku świateł? Tak, a ile, to zależy, z którego modelu A4 (B6 czy B7) kupisz włącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam to, to wiem że trzeba, chodzi mi o sam MCE bo w wersji Low elektryka zasilana była z pominięciem MCE natomiast w high jest przez i czy trzeba rozcinać przewody i prowadzić do MCE ? Ale ja to chyba mam high - literka E, bo teraz tak przeglądam pierwszą stronę i z niej wnioskuje, że tylko muszę dopiąć kilka kabelków.

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i rezać instalację.

Podepnij VAG i sprawdź. Jak masz F, to jesteś w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...