Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie gdzie moge kupic przewody potrzebne do przejscie z MCE C na MCE F mam wszytskie potrzbne rzeczy czyli lusterko wlacznik swiatel AUTO przelacznik CLH i MCE F konektery do wtyczek, potrzebuje tylko przewodow ale na alegro nie sa dostepne wszytskie kolory , czy pozostaje ASO czy moze jest jakis sklep internetowy moze macie jakis namiar na jakis sklep bardzo bym byl wdzieczny za info dziekuje pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Conrad.pl - Elektronika, Elektrotechnika, Komponenty, Dom i Ogród, Narzędzia, Modelarstwo.

Szukaj w samochodowe/elektryka/przewody. To są przewody FLRY-A i B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conrad.pl - Elektronika, Elektrotechnika, Komponenty, Dom i Ogród, Narzędzia, Modelarstwo.

Szukaj w samochodowe/elektryka/przewody. To są przewody FLRY-A i B.

Hej witam u sibie w aucie przerabiles modul centralnej elektryki z nizszego na wyzszy? Czy jak zamowie kazdego przewodu po 4 m to mi wystarczy zeby to wszytsko poskladac przewody maja miec grubosc 0.50mm czy 0.75 mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kolega chce przechodzić z Low na High i nie wydać fortuny na piny z ASO to proponuję zakupić kompletną wiązkę wnętrza z B6 lub B7 - tańsza będzię z anglika i tym lepsza im lepiej wyposażone auto. Jeśli w planach są inne mody elektryczne to tym bardziej polecam zakup wiązki. Sam tak zrobiłem i pomimo wielu przeróbek ani jednego pinu nie musiałem kupować w ASO. Już dawno mi się to zwróciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem Ci. U mnie od razu był ten najwyższy dostępny w B6 i była instalacja w wersji High. Ja tylko podpowiadam, gdzie są przewody w umiarkowanej cenie a dużym wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. po przeróbce z mce na high wyskakuje mi błąd rucklicht links. wyskakuje tylko podczas hamowania i zaraz się traci. Mam mce z b7 i błąd dotyczy dodatkowego tylnego swiatła postojowego. Przy sprawdzaniu na vag com wyskoczył błąd obydwóch żarówek. co o tym mysliscie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Po jakimś czasie moduł się przyucza i rzadziej wywala ten błąd. Mnie dodatkowo wywalał przy włączaniu świateł. Wymiana na moduł z końcówką N załatwia sprawę.

Tu masz w dobrej cenie np. MODUŁ STEROWNIK 8E0907279N AUDI A4 B7 2006 R 2,5 (4240319645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie będę wymieniał modułu. błąd wywala sporadycznie. właśnie zauważyłem ze coraz rzadziej wywala;) chociaż nie wiem czy to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje porady bo za dużo stron się tu zrobiło i ciezko sie połapac bo kazdy pyta o co innego

mam moduł low C chce założyć mce F mam wszystkie graty i teraz pytanie wyczytałem ze do 2002 trzeba gdzies w bagazniku przecinac kable i ciagnac je przez całe auto ;/ może ktos mi to rozjazsnic gdzie sa te kable jakie i wgl niech ktos podzieli się doswiadczeniem rezania mce f w rocznikach 2001 i 2002 zeby to hulało

proszę o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post 2021 masz tam fotkę na której widać 7 kabli tego samego koloru, 3 z nich to światła stopu, wciskamy stop i pokolei tniesz obserwując czy światełka gasną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin mam moduł taki jak ty czyli C tzn miałes :grin: auto z lutego 2002 jest szansa ze wszystko z ptzodu jest i nic z bagaja ciagac nie trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Domina do pinu 4 we włączniku świateł wchodziły dwa kable (lewe i prawe mijania), u Ciebie idzie jeden więc lewe i prawe mijania ciągniesz ze skrzynki bezpieczników 20 i 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam auto z 2002 roku ale modelowo 2003 i wszystko już było z przodu. Światła mijania to najmniejszy problem bo wystarczy piny z bezpieczników wyjąć i przełożyć do kostki. Więcej zabawy jest z rozdzieleniem świateł stop odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...