Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

No kawałek by się przydał ale to sobie możesz kupić w castorami czy cos dosztukować za jakiegoś kabelka który znajdziesz w chałupie. Tylko żeby za gruby nie był, taki maksymalnie do 0,5mm2 (lepiej 0,35mm2). Wogóle to co chcesz pomontować, a co masz teraz. Będzie nam łatwiej powiedzieć Ci co potrzebujesz jeszcze do moda.

Dopiero kompletuję graty :gwizdanie: ale tak: kupiłem dzisiaj włącznik CLH co prawda jest razem z DRL-em ale to chyba nie robi :) jutro może będę kupował włącznik świateł co prawda do B7 ale się potem wyreza z tymi pinami, moduł MCE jest na allegro za 150zł więc chyba go wezmę no i najtrudniejsze :wallbash: lusterko :mysli: nie mam koncepcji skąd je wziąść :szukaj:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tez poluje na lusterko do B6. Ciezka sprawa...

Jak byś miał jakiś namiar albo miał możliwość kupna dwóch to bierz dla mnie też ja tak samo będę pamiętał o Tobie :hi:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 20:27_________________________________________________Może ktoś pomoże mi rozszyfrować czy ten moduł w górnym prawym rogu to F? http://allegro.pl/audi-a4-8e0-01-04-modul-swiatel-i2071810207.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże mi rozszyfrować czy ten moduł w górnym prawym rogu to F? http://allegro.pl/audi-a4-8e0-01-04-modul-swiatel-i2071810207.html

A nie lepiej napisać do sprzedającego? Często to co na zdjęciach o to co rzeczywiście sprzedają to dwa różne światy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi możemy zrobić podmoskiewskiej.Cl :>h za Clh z drl>

Ty cwaniaczku jak piszę do Ciebie to się nie odzywasz a teraz nagle podmianki się zachciało :tongue4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 21:24_________________________________________________

Wladi możemy zrobić podmoskiewskiej.Cl :>h za Clh z drl>

Ty cwaniaczku jak piszę do Ciebie to się nie odzywasz a teraz nagle podmianki się zachciało :tongue4:

Załatw mi jeszcze jakieś graty to pogadamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi możemy zrobić podmianke.clh na clh z drl :tongue4:

A po co w tym paździerzu CLH z DRL? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę tak niż 2bt :polew:

Mały pomysł na dalsze rezanie.

Ale za to kompresję trzyma :naughty:

Rezanie? Czyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo soczewki z b8 i układ dziennych świateł na drogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek a masz ksenon?? Jak tak to ten przełącznik CLH będzie git - jeszcze później będziesz miał możliwość dołożenia DRL na jakimś module np. SD-2 i wtedy podebniesz dzienne pod DRLa. Jka masz zwykły halogen H7 to wtopiłeś bo nie będziesz miał teraz ręcznej regulacji świateł.

Ja swoje lusterko dorwałem na alledrogo. Kosztowalo mnie nie mało bo 270zeta z KW. Ale jak tylko je zobaczyłem to od razu brałem nie zastanawiając się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek a masz ksenon?? Jak tak to ten przełącznik CLH będzie git - jeszcze później będziesz miał możliwość dołożenia DRL na jakimś module np. SD-2 i wtedy podebniesz dzienne pod DRLa. Jka masz zwykły halogen H7 to wtopiłeś bo nie będziesz miał teraz ręcznej regulacji świateł.

Ja swoje lusterko dorwałem na alledrogo. Kosztowalo mnie nie mało bo 270zeta z KW. Ale jak tylko je zobaczyłem to od razu brałem nie zastanawiając się.

..ma zenona ma pisał wyżej :wink4: a z lusterkiem ciężko strasznie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kutfa. Przeoczyłem dzieś :gwizdanie: To ten przełącznik co kupił będzie w takim razie git majonez. Ja na lusteko czaiłem z rok chyba... ale udało sie kupić - i to czarne :naughty: A z alledrogo to żyłem lepiej jak z żoną hehe i prawie codziennie przeglądałem czy coś się niepojawia. Swego czasu siemian miał chyba jasne lusterko za 250 zeta ale chyba napewno juz poszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kutfa. Przeoczyłem dzieś :gwizdanie: To ten przełącznik co kupił będzie w takim razie git majonez. Ja na lusteko czaiłem z rok chyba... ale udało sie kupić - i to czarne :naughty: A z alledrogo to żyłem lepiej jak z żoną hehe i prawie codziennie przeglądałem czy coś się niepojawia. Swego czasu siemian miał chyba jasne lusterko za 250 zeta ale chyba napewno juz poszło...

..napewno poszło bo sam łykłem :tongue4: ale zawsze mozna go zapytać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za słowa otuchy pewnie też będę szukał rok albo i dłużej :confused4: siemian pisał mi że ma lusterko ale pod czujnik deszczu. Ma inne mocowanie i nie wiem jak z przerobieniem? Wziąłbym je ale ktoś na zlocie musiał by mi albo wyrezać wszystko albo chociaż wytłumaczyć co z czym się je :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko od B7 nie ma czujnika światła. Jakbyś je zamontował to nie miał byś prawidłowo działającego CLH ani auto świateł. Chyba, że mówisz o rezaniu czujnika deszczu a to już wyższa szkoła jazdy bo trzebaby rezać MCE od b7 i troche kabelków nowych poprzeciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem siemian mi powiedział że to lusterko ma i czujnik deszczu i zmierzchu :mysli:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 10:56_________________________________________________Chyba że źle zrozumiałem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko z B7 ma zintegrowany czujnik deszczu i światła. Jest to jednak inna konstrukcja niż w B6 (czujnik jest elementem demontowalnym, stąd inne mocowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok rozumiem ale czy będzie chodziło po przeróbkach i czy ktoś by mi to zamontował na zlocie czy za dużo czasu by to zajęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...