Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No bo wydaje mi się, że na zdjęciach eski były pokrętła od ogrzewania foteli, a kupiłeś panel poliftowy bez.

drobiazg , mi sie wystarczająco pocą jaja podczas jazdy ze grzanie mi niepotrzebne , i nie pisze tego dlatego ,że sie zakreciłem tylko faktycznie tak jest.

BTW nawet nie wiem czy RECARO maja grzanie dópy :decayed:

Powiem wam ze fajnie mieć auto do sprzedania na częsci , tu sobie człowiek powolutku gna i jednoczesnie kupuje towar do drugiej fury :>

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiem wam ze fajnie mieć auto do sprzedania na częsci , tu sobie człowiek powolutku gna i jednoczesnie kupuje towar do drugiej fury :>

:naughty:

Opublikowano

Ooo a zastanwiałem sie nad tym koszem czy brać :naughty: zrezygnowałem bo trzeba by radia szukać :gwizdanie: a nie w głowie mi wydatki na radio :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Powiem wam ze fajnie mieć auto do sprzedania na częsci , tu sobie człowiek powolutku gna i jednoczesnie kupuje towar do drugiej fury :>

:naughty:

kórwa mysle skąd tu dorwać 10 kafli zeby kupić Ese Sulejmana :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Powiem wam ze fajnie mieć auto do sprzedania na częsci , tu sobie człowiek powolutku gna i jednoczesnie kupuje towar do drugiej fury :>

:naughty:

kórwa mysle skąd tu dorwać 10 kafli zeby kupić Ese Sulejmana :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie ty jeden ale najpierw musze w koncu kupic :wallbash:

Opublikowano

A ja Ci powiem, że grzane dópy w zimie to dobra rzecz..wsiadasz do fury..włączasz grzanie stołka i odśnieżasz..w furce masz jeszcze chłodno, ale w poślada ciepło :naughty:

Opublikowano

A ja Ci powiem, że grzane dópy w zimie to dobra rzecz..wsiadasz do fury..włączasz grzanie stołka i odśnieżasz..w furce masz jeszcze chłodno, ale w poślada ciepło :naughty:

to fakt, za***ista opcja

Opublikowano

Pany, to jest kosz 2 din czy 2 din zrezany z 1 din ?

Rezany z 1DIN :wink4:

Opublikowano

Powiem wam ze fajnie mieć auto do sprzedania na częsci , tu sobie człowiek powolutku gna i jednoczesnie kupuje towar do drugiej fury :>

:naughty:

kórwa mysle skąd tu dorwać 10 kafli zeby kupić Ese Sulejmana :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a co pyli sie ja brac?

Opublikowano

No za 10 kafli eSa, rozbierasz na części i jesteś ładnie do przodu a do tego możesz do siebie poprzekładać troche gratów. Także opłaca się bardzo :)

Opublikowano

No za 10 kafli eSa, rozbierasz na części i jesteś ładnie do przodu a do tego możesz do siebie poprzekładać troche gratów. Także opłaca się bardzo :)

lyknal bym tylko nie mam gdzie jej trzymac :/

Opublikowano
  • Autor

Powiem wam ze fajnie mieć auto do sprzedania na częsci , tu sobie człowiek powolutku gna i jednoczesnie kupuje towar do drugiej fury :>

:naughty:

kórwa mysle skąd tu dorwać 10 kafli zeby kupić Ese Sulejmana :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a co pyli sie ja brac?

puknięta w dópe jak parówa tylko bardziej z prawej strony , no i przód lekko :wink4:

Opublikowano

Powiem wam ze fajnie mieć auto do sprzedania na częsci , tu sobie człowiek powolutku gna i jednoczesnie kupuje towar do drugiej fury :>

:naughty:

kórwa mysle skąd tu dorwać 10 kafli zeby kupić Ese Sulejmana :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

juz sprzedana :gwizdanie:

Opublikowano

Powiem wam ze fajnie mieć auto do sprzedania na częsci , tu sobie człowiek powolutku gna i jednoczesnie kupuje towar do drugiej fury :>

:naughty:

kórwa mysle skąd tu dorwać 10 kafli zeby kupić Ese Sulejmana :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

juz sprzedana :gwizdanie:

wziales?

Opublikowano

nie :)

za 10k sie nie oplaca - mowi to Wam doswiadczony czlowiek w sprzedazy czesci z esek :decayed:

Opublikowano

nie :)

za 10k sie nie oplaca - mowi to Wam doswiadczony czlowiek w sprzedazy czesci z esek :decayed:

to ja wiem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie :)

za 10k sie nie oplaca - mowi to Wam doswiadczony czlowiek w sprzedazy czesci z esek :decayed:

jedna sprzedał i fachowiec , tak samo mozna powiedzieć ze jestes fachowcem w dziedzinie 2.7bit w B6 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jedna sprzedał i fachowiec , tak samo mozna powiedzieć ze jestes fachowcem w dziedzinie 2.7bit w B6 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tutaj zadnego fachowca wielkiego nie trzeba :)

Opublikowano
  • Autor

jedna sprzedał i fachowiec , tak samo mozna powiedzieć ze jestes fachowcem w dziedzinie 2.7bit w B6 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tutaj zadnego fachowca wielkiego nie trzeba :)

:tongue4::wink4:

Opublikowano

Nie będziemy mu zaśmiecać wątku ;)

Opłaca się taki kawał jechać po sam soft ? :wink4:

Nie to że źle czy cuś :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.